Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone 4 λευκο ή μαυρο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: iPhone 4 λευκο ή μαυρο

πιο θα αγοραζαται

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#106   Faih1

Faih1

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/12/2011 - 09:26

Paidia egw exw parageilei to leuko peripou mia vdomada meta ti kukloforia t k 8a m erxotan se mia vdomada upoti8etai.tin epomeni vdomada m elegan tin epomeni k tin epomeni ti me8epomeni exontas ftasei twra 11/10 (sxedon ena mina meta!!!) k egw apo iphone oute gia deigma.perasa apo ekei gt katalava oti tilefwnikws akri dn vgainei k m lene ksereis leuka dn uparxoun k imerominies paralavis leukwn dn m vgazei mesa sto sustima,alla paralamvanoume mavra 12/12 (avrio dld).k kapou edw arxisa me mavri kardia na skeftomai na allaksw ti paragelia k na parw to mavro,oxi oti me xalaei apla dn eimai apo tous an8rwpous pou allazoun ta iphone tous ka8e mera k tou stul vare8ika to leuko pira mavro k toumpalin (oxi oti to katakrinw apla dn exw tin dunatotita na to kanw) k i8ela loipon otan parw na to parw akrivws opws to 8elw.aksizei na perimenw i na paralavw avrio to mavro?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 11/12/2011 - 09:44

Φιλε μου κανε edit και διορθωσε το κειμενο σου στα Ελληνικα γιατι υπαρχει κανονας. Θα σου προτεινα να περιμενεις για το ασπρο μιας και σου αρεσει περισσοτερο... αξιζει ;)

#108   niav

niav

    iPH Elite Poster

  • 2.997 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:GioAth

Δημοσίευση 11/12/2011 - 09:54

ειχα 3αρι ασπρο αλλα στο 4αρι με 1000 μαυρο !

#109   Faih1

Faih1

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:17

ευχαριστω,δν το γνωριζα κ οι συνηθειες κακως δν κοβονται :blush:
οποτε να ξαναθεσω το προβληματισμο μου μεταφρασμενο :rolleyes:

Παιδιά εγώ έχω παραγγείλει το λευκό περίπου μια βδομάδα μετά τη κυκλοφορία τ κ θα μ ερχόταν σε μια βδομάδα υποτιθεται.tην επομενη βδομάδα μ έλεγαν την επομενη κ την επομενη την μεθεπομενη έχοντας φτάσει τώρα 11/10 (σχεδόν ένα μηνα μετά!!!) κ εγώ από iphone ούτε για δείγμα.πέρασα από εκεί γιατι κατάλαβα ότι τηλεφωνικώς άκρη δη βγαίνει k m λένε ξέρεις λευκα δν υπάρχουν κ ημερομηνίες παραλαβής λευκών δν μ βγάζει μέσα στο σύστημα,αλλα παραλαμβάνουμε μαύρα 12/12 (αύριο δλδ).k κάπου εδώ άρχισα με μαύρη καρδια να σκέφτομαι να αλλάξω τι παραγγελια κ να πάρω το μαύρο,όχι ότι με χαλάει απλά δν είμαι από τους ανθρώπους που αλλάζουν τα iphone τους κάθε μέρα κ του στυλ βαρέθηκα το λευκό πήρα μαύρο k τούμπαλιν (όχι ότι το κατακρίνω απλά δβ έχω την δυνατότητα να το κάνω) κ ήθελα λοιπόν όταν πάρω να το πάρω ακριβώς όπως το θέλω.αξίζει να περιμένω η να παραλάβω αύριο το μαύρο?

#110   niav

niav

    iPH Elite Poster

  • 2.997 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:GioAth

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:19

βασικα γιατι δε παιρνεις μαυρο και να αλλαξεις το πισω καπακι σε ασπρο ? -3 λεπτα υποθεση ειναι- θα λεει πολυ ! Η' μαυρο με καποια ασπρη θηκη ? Τι λες ?

#111   Faih1

Faih1

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:26

σίγουρα αν αποφασισω να πάρω αύριο το μαύρο θα ψαχτώ σε κατι τέτοιο,να εχει λιγο άσπρο πάνω ετσι για να μου φύγει η ιδέα.δν ξερω κατα ποσο θα το εφαρμόσω αλλά σίγουρα 8α το τσεκάρω και όπως μου κατσει στο μάτι

#112   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:26

ευχαριστω,δν το γνωριζα κ οι συνηθειες κακως δν κοβονται :blush:
οποτε να ξαναθεσω το προβληματισμο μου μεταφρασμενο :rolleyes:

Παιδιά εγώ έχω παραγγείλει το λευκό περίπου μια βδομάδα μετά τη κυκλοφορία τ κ θα μ ερχόταν σε μια βδομάδα υποτιθεται.tην επομενη βδομάδα μ έλεγαν την επομενη κ την επομενη την μεθεπομενη έχοντας φτάσει τώρα 11/10 (σχεδόν ένα μηνα μετά!!!) κ εγώ από iphone ούτε για δείγμα.πέρασα από εκεί γιατι κατάλαβα ότι τηλεφωνικώς άκρη δη βγαίνει k m λένε ξέρεις λευκα δν υπάρχουν κ ημερομηνίες παραλαβής λευκών δν μ βγάζει μέσα στο σύστημα,αλλα παραλαμβάνουμε μαύρα 12/12 (αύριο δλδ).k κάπου εδώ άρχισα με μαύρη καρδια να σκέφτομαι να αλλάξω τι παραγγελια κ να πάρω το μαύρο,όχι ότι με χαλάει απλά δν είμαι από τους ανθρώπους που αλλάζουν τα iphone τους κάθε μέρα κ του στυλ βαρέθηκα το λευκό πήρα μαύρο k τούμπαλιν (όχι ότι το κατακρίνω απλά δβ έχω την δυνατότητα να το κάνω) κ ήθελα λοιπόν όταν πάρω να το πάρω ακριβώς όπως το θέλω.αξίζει να περιμένω η να παραλάβω αύριο το μαύρο?



κανε λιγο ακομα υπομονη, εαν παλι δεν δεις φωςπαρε μαυρο, απλα η μαμακια ειναι οτι μολις παρεις μαυρο τσουππππππ θα χουν και ασπρο

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#113   niav

niav

    iPH Elite Poster

  • 2.997 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:GioAth

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:32

σίγουρα αν αποφασισω να πάρω αύριο το μαύρο θα ψαχτώ σε κατι τέτοιο,να εχει λιγο άσπρο πάνω ετσι για να μου φύγει η ιδέα.δν ξερω κατα ποσο θα το εφαρμόσω αλλά σίγουρα 8α το τσεκάρω και όπως μου κατσει στο μάτι


Ρε ειναι αψογο σου λεω ... τι θα λεγες για κατι τετοιο ας πουμε ?

back cover 4

cow

sports

Back Case White Crack

Case in Tribal Cross

#114   Faih1

Faih1

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:35

αυτό σκέφτομαι κ σκαλώνω μη πάρω αύριο το μαύρο κ να μου εμφανίσουν σε χρόνο ρεκόρ άσπρο.το μυαλο μ βέβαια αυτη τη στιγμη μου θυμιζει αυτο που λεει η γιαγιά μ "μου διναν γαιδαρο κ τον κοιταζα στα δοντια" γιατι το ιδιο κανουν κ με θηκη θα το εχω κιολας αλλά όπως είπα δν παίρνω iphone κάθε μέρα κ το ηθελα έτσι

#115   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:38

αν βλεπεις ταινεια η παιζεις παιχνιδι το ασπρο σου σπαει την συνγεντροση στην οθονη ενω με το μαυρο ειναι σαν να ειναι πιο μεγαλη η οθονη αντιθετος με το ασπρο που σου διχνει τα ορια της.

#116   Faih1

Faih1

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:40

ειδικά η δευτερη ειναι πολυ καλη,δεν ξέρω θα τις κοιταξω.

Τελευταία επεξεργασία από: Faih1, 11/12/2011 - 10:42


#117   Faih1

Faih1

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:44

αν βλεπεις ταινεια η παιζεις παιχνιδι το ασπρο σου σπαει την συνγεντροση στην οθονη ενω με το μαυρο ειναι σαν να ειναι πιο μεγαλη η οθονη αντιθετος με το ασπρο που σου διχνει τα ορια της.

ναι σε αυτό θα συμφωνήσω χωρίς να εχω εμπειρία.γενικά στο μαύρο χανει το ματι τα όρια της οθόνης!

#118   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/12/2011 - 10:59

Ακούω πολλούς να λέτε ότι στο 3gs σας άρεσε το λευκό ενώ στο 4 και 4s το μαύρο...

Εμένα μου κάνει πολύ εντύπωση αυτό.. Εγώ είμαι ακριβώς αντίθετος :lol:

Στο 3g/3gs δεν μου άρεσε αυτή η διχρωμία.. να είναι το μπροστινό μαύρο και μόνο το από πίσω καπάκι να είναι λευκό... Στο 4 / 4s νομίζω είναι καλύτερο.. Και άσχετα από το χρώμα.. μου αρέσει να είναι ενιαίο και όχι δίχρωμο.. είτε λευκό είτε μαύρο να είναι όλο το ίδιο χρώμα .. και πίσω και μπροστά..

#119   niav

niav

    iPH Elite Poster

  • 2.997 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:GioAth

Δημοσίευση 11/12/2011 - 11:03

Ακούω πολλούς να λέτε ότι στο 3gs σας άρεσε το λευκό ενώ στο 4 και 4s το μαύρο...

Εμένα μου κάνει πολύ εντύπωση αυτό.. Εγώ είμαι ακριβώς αντίθετος :lol:

Στο 3g/3gs δεν μου άρεσε αυτή η διχρωμία.. να είναι το μπροστινό μαύρο και μόνο το από πίσω καπάκι να είναι λευκό... Στο 4 / 4s νομίζω είναι καλύτερο.. Και άσχετα από το χρώμα.. μου αρέσει να είναι ενιαίο και όχι δίχρωμο.. είτε λευκό είτε μαύρο να είναι όλο το ίδιο χρώμα .. και πίσω και μπροστά..


Ολα ειναι θεμα συνηθειας !

#120   akis883

akis883

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 11/12/2011 - 11:12

Νομίζω ότι το επίσημο χρώμα της APPLE είναι το λευκό.

Βέβαια ο καθένας παίρνει αυτο που του αρέσει περισσότερο, δεν τίθεται θέμα.

Είχα βέβαια ένα λευκό ipod classic πολύ καιρό.

Τώρα ως κάτοχος ενός λευκού iphone 4s από προχθές, έχω να πω ότι είναι φανταστικό!!!

Τώρα μου λείπει ένα λευκό Macbook pro μόνο.....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες