Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 5 beta 1, ... 5, 6, 7...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1234 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   Snowflake

Snowflake

    iPH Enthousiast

  • 409 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 02/07/2011 - 02:30

Τελικά εκανα παλι sync τα ringtones και το πήρε και το custom

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/07/2011 - 20:54

παιδια για να καταλαβω γιατι εχω μπερδευτει λίγο.τελικά αν εγκαταστήσουμε το ios 5 beta 2 χωρίς registered udid (μόνο με το κολπάκι του emergency call) έχουμε τηλέφωνο η όχι?εγώ που έκανα εγκατάσταση πάντως με αυτό το κόλπο τηλέφωνο δεν έχω.Βέβαια έχω ενα πολυ ωραίο ipod touch :lol:

#303   Sectoras

Sectoras

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Twitter:@sector2001
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:sector2001

Δημοσίευση 02/07/2011 - 23:30

παιδια για να καταλαβω γιατι εχω μπερδευτει λίγο.τελικά αν εγκαταστήσουμε το ios 5 beta 2 χωρίς registered udid (μόνο με το κολπάκι του emergency call) έχουμε τηλέφωνο η όχι?εγώ που έκανα εγκατάσταση πάντως με αυτό το κόλπο τηλέφωνο δεν έχω.Βέβαια έχω ενα πολυ ωραίο ipod touch :lol:


αν μιλας για Iphone Μπορεις να το κανεις 190% !!!!! ετσι το εχω κανει και εγω και λειτουργει κανονικοτατα !!!! Φ"ΥΣΙΚΑ και ΟΧΙ με τον ΤΡοπο ΤΟυ emergency call αλλα Με τον αλλο ΤΡοπο ΔΟυλευει κανονικοτατα αν κοιταξεις τις προιγουμενες σελιδες υπαρχουνε αναλυτικοτατα ΒΙντεο για το Πως θα το κανεις !!! ΟΧΙ με το Emergency Call ΔΕΝ ποιανει στην BETA 2 !!!!

#304   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/07/2011 - 23:39

Στο iPad 2 πάντως είναι στις ρυθμίσεις ´γενικά´ και ονομάζονται ´χειρονομιες πολυδιεργασίας´ ... Για κοίταξε καλύτερα μήπως το ψάχνεις αλλιώς ;)

Δεν το βλέπω στο 1ο ipad. Κοίτα να δεις πάλι η apple που δεν θα το έχει σε παλιότερες συσκευές.

#305   dokis

dokis

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/07/2011 - 00:04

καλησπέρα σας εχώ βάλει και εγώ την beta 2 γιατι όταν πάω ρυθμίσεις ---> wifi δεν μου εμφανίζει Time Capsule και τι δουλεία κάνει αυτη η επιλογή ? Ευχαριστώ!

#306   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 03/07/2011 - 01:17

Δεν το βλέπω στο 1ο ipad. Κοίτα να δεις πάλι η apple που δεν θα το έχει σε παλιότερες συσκευές.

Ίσως το έχει στην κανονική έκδοση... ;)

#307   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/07/2011 - 07:38

αν μιλας για Iphone Μπορεις να το κανεις 190% !!!!! ετσι το εχω κανει και εγω και λειτουργει κανονικοτατα !!!! Φ"ΥΣΙΚΑ και ΟΧΙ με τον ΤΡοπο ΤΟυ emergency call αλλα Με τον αλλο ΤΡοπο ΔΟυλευει κανονικοτατα αν κοιταξεις τις προιγουμενες σελιδες υπαρχουνε αναλυτικοτατα ΒΙντεο για το Πως θα το κανεις !!! ΟΧΙ με το Emergency Call ΔΕΝ ποιανει στην BETA 2 !!!!


Σε ευχαριστώ φίλε sectora για την απάντηση σου.Είπα και εγώ μήπως έκανα κατι λάθος χτές.τώρα το έχω γυρίσει πάλι στην 4.3.3 αλλά δεν έγινε κάτι,θα το ξαναπροσπαθήσω

#308   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/07/2011 - 09:08

Σε μένα συμβαίνει το αντίθετο ...
Θα τολμούσα να πώ ίσως και καλύτερα από 4.3.3



Πολύ καλύτερη ήταν και η δική μου μπαταρία σε σχέση με την 4.3...(ipad 2 3G)

#309   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 03/07/2011 - 12:02

άμα δεν προσθέσουν τα νέα gestures στο πρώτο iPad γελάει ο κόσμος απλά.. έχουν βέβαια δικαιολογία το γεγονός ότι λόγο μειωμένης ram ίσως να μην γίνεται η μετάβαση από την μία εφαρμογή στην άλλη ομαλά. όμως για το κλείσιμο και το άνοιγμα της multitasking bar τί δικαιολογία έχουν;;;

#310   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 03/07/2011 - 13:50

ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος τι συμβαινει με τα windows 7 και το itunes 10.5 beta (1 η 2);; ειμαι 3 ωρες εδω περα προσπαθω να βρω λυση.. κανω εγκατασταση, δεν ανοιγει καν το itunes, ξανα κανω εγκατασταση ξανα τα ιδια.. η φαση ειναι εβαλα ηδη το ios5 και δεν μπορω να το ενεργοποιησω τωρα.. <_<

#311   aris4me

aris4me

    iPH User

  • 158 μηνύματα
  • Twitter:@aris4me
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/07/2011 - 14:30

μπορεί κάποιος να μου πιστοποιήσει το UDID της συσκευής μου ; (ipad 2 wifi)

#312   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 03/07/2011 - 14:35

ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος τι συμβαινει με τα windows 7 και το itunes 10.5 beta (1 η 2);; ειμαι 3 ωρες εδω περα προσπαθω να βρω λυση.. κανω εγκατασταση, δεν ανοιγει καν το itunes, ξανα κανω εγκατασταση ξανα τα ιδια.. η φαση ειναι εβαλα ηδη το ios5 και δεν μπορω να το ενεργοποιησω τωρα.. <_<


Για να δουλέψουν iOS και iTunes πρέπει να είναι ίδιες beta σε pc και iDevice , επίσης νομίζω πως αν κάποια στιγμή έβαλες beta 2 δεν μπορείς να ξανά γυρίσεις σε 1.
Ενεργοποιημενο udid έχεις από developer?

#313   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 03/07/2011 - 14:36

μπορεί κάποιος να μου πιστοποιήσει το UDID της συσκευής μου ; (ipad 2 wifi)

Έχεις π.μ.

#314   bakasdimitris

bakasdimitris

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:demek45

Δημοσίευση 03/07/2011 - 14:39

καλησπέρα σας εχώ βάλει και εγώ την beta 2 γιατι όταν πάω ρυθμίσεις ---> wifi δεν μου εμφανίζει Time Capsule και τι δουλεία κάνει αυτη η επιλογή ? Ευχαριστώ!


φιλε το time capsule ειναι ενα wi-fi ρουτερ της Apple. Αυτο παλια ρυθμιζοταν μονο απο τον υπολογιστη αλλα τωρα στο ios 5 ρυθμιζεται και απο το iPhone. Εαν δεν εχεις αυτο το ρουτερ στο σπιτι σου φυσιολογικο ειναι να μην στο εμφανιζει.

#315   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 03/07/2011 - 14:49

Για να δουλέψουν iOS και iTunes πρέπει να είναι ίδιες beta σε pc και iDevice , επίσης νομίζω πως αν κάποια στιγμή έβαλες beta 2 δεν μπορείς να ξανά γυρίσεις σε 1.
Ενεργοποιημενο udid έχεις από developer?

οχι δεν εχω!
αν λες για το itunes γυρναει απο 2 σε 1.
τωρα στο pc μου το itunes δεν ανοιγει καν, δοκιμαζω σε ενα λαπτοπ ανοιγει κανονικα (εκτελεση ως διαχειριστης βεβαια αλλιως δεν..) και παω να ενεργοποιησω το iphone επιτελους και μου λεει κατι που δεν ειμαι developer και τα γνωστα.. (εδω μαλλον εχει να κανει αυτο που μου λες εσυ :blush: )

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες