Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPad HD το Σεπτέμβρη με επαγγελματικό προσανατολισμό (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2011 - 14:04

Ο ανταγωνισμός χτυπάει αλύπητα και τουλάχιστον η μη αναβάθμιση της οθόνης ήταν αυτό που με απέτρεψε (ίσως και άλλους) απ'το να το πάρω φέτος...αν το βγάλουν με retina display απλά θα δώσουν τη χαριστική βολή σε ότι ανταγωνιστικό κινείται.

Ρε παιδια πως θα παιξει retina display?
Για να παιξουν σε μεγαλες αναλυσεις, θελουν νεους επεξεργαστες (οτιδηποτε σε διπυρηνο απλα θα σερνεται), νεες μπαταριες ( η αυτονομια θα παει περιπατο) και παει λεγοντας.
Ασε που marketing που δουλευει σωστα, απλα δεν αλλαζει (ητοι αλλαγη στο χρονο -το Μαρτη δηλαδη, ουτως η αλλως παμε για λανσαρισμα iphone 5 κοκ).
Οποτε δικη μου εκτιμηση ειναι πως δε θα δουμε κατι τετοιο.
Φυσικα ο χρονος θα δειξει...

Τελευταία επεξεργασία από: vagreek, 11/07/2011 - 14:05


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   alkathess

alkathess

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 11/07/2011 - 14:13

Μήπως τελικά παρουσιαστούν δύο αναβαθμισμένες νέες εκδόσεις iPad και iPhone και (δυστυχώς) όχι ένα καινούριο iPhone 5, γιατί μου φαίνεται περίεργο να εισάγουν δύο νέες συσκευές ταυτόχρονα.

Πάντως έχω σχεδόν τυφλή εμπιστοσύνη και δεν νομίζω να μας απογοητεύσουν!

Iii|; )


#18   Dante897

Dante897

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 11/07/2011 - 14:15

Σαν επαγγελματικη συσκευη δεν θα πρεπει να εχει και μαμω τη διαρκεια μπαταριας? Kαι με retina display τοσο μεγαλη με τοσα πολλα pixels θα ειναι καμια 4 ωρες(πολυ λεω?) Παρε netbook,εχει και Flash :S. To iPad 2 πουλαει σαν τρελο, επεισης εχει ονομασει το 2011 The year of the iPad 2 η Apple. Εκτος αν ειναι για πολυ συγκεκριμενο κοσμο και θα ειναι πανακριβο μιας και ενας απλος gadgetακιας δεν θα ενδιαφερθει και πρεπει να παρει λεφτα η Apple καπως.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες