Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέο iPhone 5 concept σχεδιασμός


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
38 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/07/2011 - 15:58

εγω παντως δεν θα το παρω γιατι σχεδιαστικα και βασει των αναγκων στο hardware δεν μου προσφερει κατι το πολυ διαφορετικο απο το 4αρι μου

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Alessio

Alessio

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/07/2011 - 02:51

Δεν νομίζετε οτι εχει καταντήσει λίγο κουραστικό το θέμα με το 5/4s ή το 5 και το 4s. Πέρυσι είχαμε και καλα ένα πρωτότυπο που βρέθηκε σε ένα bar που το ξέχασε τυχαία ένας εξωγηινος και είχαμε να πούμε κατι. Φέτος, την ίδια καραμέλα την κανουμε βολτα.

Θα το λένε iPhone 4s ή iPhone 5 ή κατι άλλο;

Θα μοιάζει με το iPhone 4 ή Όχι;

Θα είναι πιο λεπτό, πιο χοντρό, πιο μακρύ, πιο κοντό, θα φτιάχνει καφε…;

Εχω βαρεθεί να βλέπω όποιον ξέρει απο photoshop να σχεδιάζει ένα δικό του iPhone και να πρέπει να ανοίγει καινούργιο thread κάθε φορά.

#33   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 09/07/2011 - 03:05

Δεν νομίζετε οτι εχει καταντήσει λίγο κουραστικό το θέμα με το 5/4s ή το 5 και το 4s. Πέρυσι είχαμε και καλα ένα πρωτότυπο που βρέθηκε σε ένα bar που το ξέχασε τυχαία ένας εξωγηινος και είχαμε να πούμε κατι. Φέτος, την ίδια καραμέλα την κανουμε βολτα.

Θα το λένε iPhone 4s ή iPhone 5 ή κατι άλλο;

Θα μοιάζει με το iPhone 4 ή Όχι;

Θα είναι πιο λεπτό, πιο χοντρό, πιο μακρύ, πιο κοντό, θα φτιάχνει καφε…;

Εχω βαρεθεί να βλέπω όποιον ξέρει απο photoshop να σχεδιάζει ένα δικό του iPhone και να πρέπει να ανοίγει καινούργιο thread κάθε φορά.

και μεις...

#34   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/07/2011 - 03:35

Ιδιο με το 4, απλα πιο λεπτο

Εχει μεγαλυτερη οθονη

#35   mithra

mithra

    iPH Addict

  • 801 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 09/07/2011 - 19:06

Αυπομονω να δω σχεδιασμό με αλουμίνιο όπως το παλιό καλό 2G :)

#36   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 18/07/2011 - 00:44

Για δειτε παρακάτω .... Συνημμένο αρχείο  iPhone_6_concept_2.jpg   52,18KB   1 λήψεις

διδαγμα . ο καθενας βγαζει οτι γουστάρει , οπότε ουτε καν . . . τωρα απο τι στιγμη που δεν εχει βγει δεν μπορουμε να κανουμε υποθεσεις ,αλωστε το μηλο ,κρυβει καλα τα μυστικα του οποτε οποιαδηποτε υποθεση εστω για σχεδιασμο ειναι υποθετικη .. τωρα ιδιετερη αλλαγη απο το iphone 1 εως το 3gs ιδιέτερη αλλαγή στο σχεδιο δεν υπηρξε ( δεν ειμαι 100% σιγουρος γιαυτο μιας και μονο το 3gs εχω πιασει αλλα και τα αλλα παρομιοτυπα δειχνουν ) αλλαγη ειδαμε στο 4 οποτε δεν υπαρχουν και πολλες πιθανοτητες να δουμε αλλαγη (μεγαλη τουλαχιστον) στο 4S ή 5 ή διαστημοπλοιο . και οτι λεω το λεω με βαση αυητα που εχω δει , δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια βεβαια γιατι οπως ειπα και πριν απο τη στιγμη που δεν εχει βγει μπορουμε ολα να τα περιμένουμε !

#37   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 18/07/2011 - 00:51

Το ευχομαι να ειναι ετσι... Να μην με τραβαει να το παρω γιατι οσο η Apple βγαζει εγω θα αγοραζω συνεχεια... Το εχει ξεφτυλλισει παντως αυτο με τα κινητα καθε χρονο. Παιρνεις κατι και καθε 10-12 μηνες εισαι απαρχαιωμενος... Ελεος


βασικά εαν δεν βγάζαν τηλέφωνο καθε χρόνο οπώς παραπονιεσε θα μένανε πίσω στην αγορά , φαντασου μεχρι τώρα εχουν βγεί 2-3 δυπιρινα (optimus lg x2 , galaxy s 2 , και καποιο αλλο/α που δν τα ξερω) εαν δεν εβγαζε και η apple τωρα 2χ τουλαχιστον αρκετοι αγοραστες θα προτιμουσαν στο μεταξυ καποια αλλη συσκευη εκτος iphone . ;) μην νομιζεις και εμενα με χαλάει κάπως γιατι 2μηνο δεν το εχω , αλλα αν βγαλουν κατι χωρις τρελή διαφορα σιγα μη δοσω το λευκο που ειναι και κουκλι ( αν και λερωνει καπως :/ ) για καποιο αλλο , μονο και μονο το να μπω παλι στη διαδικασια αγορασε - πουλα κτλπ ειναι μουφα . και να αλαξω ενα τηλεφωνο που δεν εχει κλησει ουτε εξαμηνο . . .

#38   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2011 - 01:08

αν εχει μεγαλυτερη οθονη αλλα παραμεινει το ιδιο μεγεθος τοτε θα το παρω οπως και να εχει.

#39   iGiorgis

iGiorgis

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 18/07/2011 - 03:50

ολο και κατι θα βαλουνε παραπανω το οποιο θα μας δελεασει ετσι ωστε να το παρουμε.μην το ψαχνετε.αφου πηραμε ενα,μετα......... :P




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες