Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 2G vs iPhone 3GS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   busta

busta

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 15/08/2009 - 15:20

Καλησπερα σε ολους,
ειμαι κατοχος ενος iphone 2g εδω και 2 χρονια περιπου και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Οταν βγηκε το 3g μπηκα στον πειρασμο να το αγορασω αλλα συγκρατηθηκα...Τωρα που βγηκε το 3gs μπορω να πω οτι ο πειρασμος ειναι ακομα μεγαλυτερος! Θελω ομως την βοηθεια σας σε ενα απλο θεμα. Ποιες σημαντικες διαφορες εχει το 2g με το 3gs? Εννοω ουσιαστικες διαφορες και οχι οτι ακουγεται καλυτερα το ηχειο (ποτε δεν ειχα προβλημα με το ηχειο οπως λεγανε αλλοι οτι ειχαν)...Επισης το gps δεν με νοιαζει καθολου καθως εχω ξεχωριστη συσκευη gps στο αυτοκινητο οποτε δεν ειναι ενα κινητρο για εμενα αυτο. Αν δεν ειχα καθολου iphone δεν θα εμπαινα καν στον κοπο να ρωτησω και θα το επαιρνα αλλα επειδη εχω, θελω να ξερω αν αξιζει να τα δωσω για να το παρω, αν οντως θα μου προσφερει κατι παραπανω απο το 2g που εχω και επαναλαμβανω ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με αυτο! Αναμενω τις απαντησεις σας! Ευχαριστω εκ των προτερων!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2009 - 16:19

Με βαση αυτα που λες μπροστα στο 2G το μονο ατου του 3GS ειναι το 3G για το internet η camera 3.0mpixel me autofocus ισως το voice control αν και να το χω χρησιμοποιησει καμια 10ρια φορες μονο, αυτα κυριως! Και η ταχυτητα αλλα μαλλον δεν σε ενδιαφερει αυτο απο οσο καταλαβα!

#3   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2009 - 16:36

Λοιπον.. Αν δεν ειχες iPhone, θα σε ρωτουσαμε τι θες να εχει το κινητο που θα παρεις, αφου ομως εχεις το 2G, θα ηθελα να σε ρωτησω, κατ'εσενα, ποιες ελληψεις εχει το 2G σαν κινητο και τι θα ηθελες να ειναι καλυτερο στο κινητο σου?

#4   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2009 - 17:37

Λοιπον, αυτα ειναι απο το site www.gsmarena.com και σου δειχνω απλα ποιες ειναι οι διαφορες. Ξερω οτι πολλα οπως το χρωμα ειναι εντελως ασημαντο, απλα σου δειχνω ακριβως τι εχει αλλαξει.

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

#5   busta

busta

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 22/08/2009 - 17:14

Σε ευχαριστω παρα πολυ για το συγκριτικο ειναι παρα πολυ κατατοπιστικο.Απ' οτι βλεπω δεν εχει καποια διαφορα που θα με κανει προσωπικα να το παρω και μαλλον θα μεινω με το 2g αφου και ιντερνετ μπαινω μονο με wi-fi...Μου φαινεται θα περιμενω για το επομενο που λογικα θα απεχει αρκετα απο το δικο μου! Σας ευχαριστω παρα πολυ και παλι!

#6   Somnius

Somnius

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Twitter:@SomniusX
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:SomniusX

Δημοσίευση 22/08/2009 - 18:52

Και το συγκριτικό δεν αναφέρει τις δυνατότητες που προστήθενται όταν το κάνεις jailbreak.. όπως video recording και άλλα..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες