Μετάβαση στο περιεχόμενο


- - - - -

Προβλημα στο Lion ! !


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 22/07/2011 - 09:46

Καλημερα σε ολους φιλοι και φιλες! Σημερα το πρωι ξενερωσα απιστευτα οταν πηγα να εγκαταστησω αγορασμενα jam packs του garageband... Δειτε και μονοι σας στο link του youtube τι εγεινε και βγαλτε συμπερασματα.... Μηπως τελικα το Lion βγηκε λιγο βιαστικα???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Retired

Retired

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 22/07/2011 - 09:58

και θα βρεις και αλλά πολλά στην πορεία. Έχει πολλές ασυμβατότητες ακόμα. Αυτό συμβαίνει όμως και σε όλα τα λειτουργικά του κόσμου. Είναι κάτι σαν "τίμημα" που τα έβαλες πρώτος.

#3   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/07/2011 - 10:03

Καλημερα σε ολους φιλοι και φιλες! Σημερα το πρωι ξενερωσα απιστευτα οταν πηγα να εγκαταστησω αγορασμενα jam packs του garageband... Δειτε και μονοι σας στο link του youtube τι εγεινε και βγαλτε συμπερασματα.... Μηπως τελικα το Lion βγηκε λιγο βιαστικα???

Eγώ έχω τρελό πρόβλημα με το logic studio 9 αλλά θα περιμένο για fix εντος τις εβδομάδος που μας ερχετε απο την apple.

#4 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 22/07/2011 - 10:05

και θα βρεις και αλλά πολλά στην πορεία. Έχει πολλές ασυμβατότητες ακόμα. Αυτό συμβαίνει όμως και σε όλα τα λειτουργικά του κόσμου. Είναι κάτι σαν "τίμημα" που τα έβαλες πρώτος.

Ναι αυτο που λες το καταλαβαινω φιλε μου αλλα και παλι σκεψου πως πηγα να εγκαταστησω original apple software!! δηλαδη ελεος!! αντε παλι φορματ τωρα και αντε παλι snow leopard μαζι software και data!

#5   Retired

Retired

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 22/07/2011 - 10:10

Ναι αυτο που λες το καταλαβαινω φιλε μου αλλα και παλι σκεψου πως πηγα να εγκαταστησω original apple software!! δηλαδη ελεος!! αντε παλι φορματ τωρα και αντε παλι snow leopard μαζι software και data!

Έχεις δίκιο αλλά κ εγώ για αυτούς μιλάω.οι υπόλοιποι π.χ αν έχεις ένα πολυμηχανημα HP ακόμα ούτε καν έχουν αντιληφθεί ότι κυκλοφορήσαν.. όλοι στο 10.6 είναι.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες