Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

lastfm


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   bez967

bez967

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2008 - 18:31

Καλησπερα σε ολους

Μολις κατεβασα με μια μεθοδο (αφου δεν ειναι διαθεσιμο για ελλαδα) το ipa του lastfm αλλα το itunes εμφανιζει μηνυμα οτι δεν το εγκαθιστα γιατι ο υπολογιστης δεν εχει αυτη την αδεια...

Καμμια σκεψη; Δινω και το αρχειο

http://www.mediafire.com/?izznyvmvmj1

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2008 - 19:37

πηγαινε itunes και στην μπαρα επανω πατα-->store-->authorize my computer

#3   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 21/10/2008 - 01:12

Τι 'άδεια' ακριβώς ζητάει?

#4   bez967

bez967

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2008 - 10:38

απλα μου ελεγε οτι δεν εγκατεστησε το προγραμμα αυτο γιατι ο υπολογιστης μου δεν εχει την αδεια να το κανει.τελικα βρηκα το προγραμμα unpacked οπως δηλαδη εμφανιζονται ολα τα προγραμματα στη συσκευη και μετα εκανα  απο πανω ενα install-sync με το itunes οποτε και εμφανιστηκε το εικονιδιο και δουλεψε τελικα.δεν ξερω αν ειναι σωστη μεθοδος αλλα λειτουργησε

update...
τελικα σταματησε να λειτουργει και το εκανα εγκατασταση με το XIPA και ολα ενταξει τωρα...

#5   biller

biller

    iPH Enthousiast

  • 354 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2008 - 14:19

Μπορεις να μου πεις που βρηκες προγραμμα για
Τον lastfm ;
Εψαξα στο appstore αλλα δεν υπαρχει

#6   bez967

bez967

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2008 - 14:32

λοιπον κανε αυτο για αρχη..παρε αυτο το αρχειο  http://www.mediafire...m/?izznyvmvmj1  πατα διπλο κλικ και θα σου βγει μια επιλογη να το ανοιξεισ με το itunes ,ανοιξε το κανε sync  το προγραμμα και πες μου αν τρεχει.σε εμενα δουλευει μια χαρα.ολη μερα σχεδον ακουω σημερα...αν δεν ανοιγει πεσ μου να σου στειλω αλλη μεθοδο


#7   arxondas1

arxondas1

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/10/2008 - 16:27

Quote

λοιπον κανε αυτο για αρχη..παρε αυτο το αρχειο  http://www.mediafire...m/?izznyvmvmj1  πατα διπλο κλικ και θα σου βγει μια επιλογη να το ανοιξεισ με το itunes ,ανοιξε το κανε sync  το προγραμμα και πες μου αν τρεχει.σε εμενα δουλευει μια χαρα.ολη μερα σχεδον ακουω σημερα...αν δεν ανοιγει πεσ μου να σου στειλω αλλη μεθοδο


Δεν το περναει στο τηλ. Λεει το γνωστο οτι θελει αδεια και τετοια...αλλο κολπο ?


#8   bez967

bez967

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2008 - 17:00

πηγαινε στο www.xsellize.com και κανε ενα λογαριασμο,θα ξεμπερδεψεις ευκολα και εχει αρκετα καλα πραγματακια..
μετα κανε στο cydia manage,sources και κανε add το εξης http://xsellize.com/.../user-password οπου user το username και το password απο το register που εκανες..(μην ξεχασεις την παυλα)..μετα κατεβασε το Xipa το οποιο δημιουργει ενα φακελο ως εξης /private/var/mobile/Library/Downloads .βαλε στο Downloads το αρχειο που σου εδωσα.μετα ανοιξε το Xipa και πατα install(δε θα δεισ το προγραμμα σε καποια λιστα το κανει απ'ευθειας)....κανε αυτα και πες μου.....ελπιζω να παει καλα γιατι λεει ασχημα!
μετα κανε εγκατασταση και ενα scrobbler απο το cydia για να ανταλλασονται οι λιστες απο υπολογιστη σε κινητο και εισαι ετοιμος.Και παλι ο,τι χρειαστει κανεις μου λεει..
(Επισης τσεκαρε στο xsellize και το φιξακι για δωρεαν intelliscreen ,δωρεαν snapture !!! και πολλα καλα ακομα....)


#9   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 21/10/2008 - 19:25

Παιδιά το Last fm δεν είναι διαθεσίμο στο ελληνικό store και αμφιβάλω αν θα παίζει Ελλάδα ακόμα και αν το κατεβάσετε από αλλού

#10   bez967

bez967

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2008 - 19:57

ακουω μουσικη απο το πρωι , η μεταφορα λιστων απο το κινητο στον lastfm και το αντιστροφο ειναι τελεια(μετα το scrobbler)..διαβασε ακομα και τα κομματια μου στο itunes για να βρει similar artists.με λιγα λογια δουλευει αψογα...ψεμματα λεω δηλαδη?

#11   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 21/10/2008 - 21:14

Στο Last Fm λέει ότι η εφαρμογη είναι διαθέσιμη μόνο σε μερικές χώρες προς το παρόν γι'αυτό το παιδί παραπάνω δεν το βρίσκει στο AppStore. Για το αν δουλεύει ή όχι, εσείς ξέρετε. Προφανως δουλεύει για να το λες

#12   bez967

bez967

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2008 - 13:31

Παιδια μετα απο ενα restore ξαναπερασα την εφαρμογη με το δευτερο τροπο και ολα ενταξει.....

#13   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2008 - 14:10

ωραια!τελικα οπως και να το κανουμε ολα λυνονται με ενα restore.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες