Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

Πως σκοπεύετε να αποκτήσετε το iPhone 5;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
33 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Πως σκοπεύετε να αποκτήσετε το iPhone 5;

πως σκοπευετε να αποκτησετε καινουριο iphone 5

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#31   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 17/08/2011 - 11:23

εγω θα το παρω cash αλλα αν κρατουσαμε την επιδοτηση θα το έπαιρνα τζαμπα.. :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   ethnikaras

ethnikaras

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/08/2011 - 11:32

Και εγώ νομίζω ότι θα κρατήσω λίγο καιρό το 4 ακόμη, άλλωστε πράγματι είναι υπερβολή η αλλαγή κινητού κάθε 10 μήνες. Από την άλλη όταν το δω μπροστά μου δεν ξέρω τι θα κάνω lol :lol:

#33   billaros

billaros

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2011 - 11:53

πιστευω πως θα γινει πανικος με το 5 λογο διπηρινου επεξεργαστη και μεγαλυτερης οθονης!!επεισης κατι μου η λεει οτι η apple θα βαλει το ios 5 να τρεχει καλυτερα σε διπηρινο επεξεργαστη για να πουλησει και την συσκευη..
ειναι μια καινοτομια τις apple Ο διπηρινος γιατι αν σκευτητε οτι εχουν βγει smartphones Πολλη πιο φτηνα απο το μηλοφωνο που εχουν διπηρινο εδω και καιρο και η αpple το βγαζει τωρα!!
καλο το 4αρι αλλα εχει ενα καρο λεφτα και δεν προσφερει ισχυρο επεξεργαστη,σιγουρα θα μου πειτε μερικη οτι δεν εχετε προβλημα αλλα ειναι και θεμα ανταγωνιστικοτητας στην αγορα,δεν μπορει να μενουμε πισω στο hardware και να περιμενουμε να πουλησουμε λογο ενος ονοματος!!ειδη διαβασα οτι το ios ειναι 3 στην λιστα και γιαυτο πιστευο οτι το 5 ειναι η απαντηση της apple!!
και αν θα ειναι οπως σε μια Photo που ειδα εδω στο foroum πιστευω το 4αρι θα χασει πολλη!!
τελος οσο αναφορα το θεμα της οθονης θα ναι ωραια ωσο αναφορα το mobile gaming που εχει γινει παταγος τον τελεταιο καιρο!!

#34   gregog7

gregog7

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 17/08/2011 - 12:02

Αν το 4αρι δεν αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα με τι IOS 5 ,δεν το βλέπω γρήγορα για 5αρι
αλλά και πάλι ποτέ μην λες ποτέ.
Αν ναι με επιδότηση + πούλημα του 4αριού.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες