Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Download youtube videos


  • Please log in to reply
54 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5,698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 14/09/2011 - 10:41

Ευτυχώς που δεν το έχω σβήσει από το iPad και τουλάχιστον έχω από κάπου να κατεβάζω, αν χρειαστεί.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12,705 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 14/09/2011 - 18:14

Πάντως για όποιον έχει το perfect downloader και ΔΕΝ μπορει να κατεβάσει ας μου στείλει pm να του πω τον τροπο για να μπορει σε οποία έκδοση της εφαρμογής έχει.

#48   lula

lula

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/09/2011 - 10:36

Πάντως για όποιον έχει το perfect downloader και ΔΕΝ μπορει να κατεβάσει ας μου στείλει pm να του πω τον τροπο για να μπορει σε οποία έκδοση της εφαρμογής έχει.


Ytconv ?

#49   jim82jim

jim82jim

    iPH Member

  • 327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/09/2011 - 19:40

Πλεον δηλαδη οποιος κατεβάσει για πρώτη φορά την εφαρμογή,
δεν υπαρχει τρόπος να μπορεί να κατεβάζει τα βιντεάκια απο το youtube? (Μιλάμε για μή-jailbreak συσκευή)

#50   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5,698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 15/09/2011 - 20:19

Πλεον δηλαδη οποιος κατεβάσει για πρώτη φορά την εφαρμογή,
δεν υπαρχει τρόπος να μπορεί να κατεβάζει τα βιντεάκια απο το youtube? (Μιλάμε για μή-jailbreak συσκευή)


Aν μιλας για το SpeedBit, ναι, ετσι ειναι.

Εν τω μεταξυ βρηκα την εκδοση 1.6, που την ειχα κατεβασει παλιοτερα σε ενα laptop, και ενω εχει ενεργοποιημενη τη δυνατοτητα για κατεβασμα βιντεο, εχει μπλοκαριστει απο το να μπορεις γενικα να εχεις προσβαση στο youtube.
Δεν μπορεις να συνδεθεις στο youtube, και εμφανιζονται ολα τα βιντεο ως Video Unavailable.

#51   sotzyg

sotzyg

    iPH Member

  • 266 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:iphone 12 pro max

Δημοσίευση 21/09/2011 - 21:11

Η τελευταια 1.9 ΔΕΝ μπορει να χρησιμοποιηθει για κατεβασμα βιντεο.

Τι γινεται τωρα...

1. Το itunes θα σας πει οτι υπαρχει update. Εσεις θα το κανετε και στον υπολογιστη θα παρετε την τελευταια, 1.9 (7.5ΜΒ). Ακομα ομως και αν κανετε sync το προγραμμα δεν θα αναβαθμιστει στην 1.9. Στο κινητο θα μεινει η προηγουμενη εκδοση, δε θα εμφανιζεται ομως update.
2. Ακομα και αν εγκαταστησετε την τελευταια εκδοση 1.9, στο About θα γραφει 1.7.
3. Η 1.7 ειναι 7.5MB και η 1.9 ειναι 4.4ΜΒ.
4. Ακομα και αν κανετε transfer purchases απο το κινητο την 1.7 που ηδη δουλευει, αυτη θα εμφανιστει ως 1.9 στο iTunes! WTF!

Και αφου σας ειπα ολα τα προηγουμενα, εκανα και καποιες επιπλεον δοκιμες.

Εσβησα την 1.9 απο το iTunes.
Εκανα transfer purchases την 1.7 απο το κινητο για να τη φερει στη library του iTunes.
Κρατησα backup την 1.7.
Εβαλα την 1.9 στο itunes και sync με iphone για fresh install της 1.9. ΔΕΝ επιτρεπει κατεβασμα βιντεο.
Σβηνω απο το κινητο και το iTunes την 1.9.
Μεταφερω παλι την 1.7 στο iTunes και sync με το κινητο. ΔΕΝ επιτρεπει κατεβασμα βιντεο.


Συμπέρασμα:

Οσοι ειχατε ηδη εγκατεστημενο το Speedbit στο κινητο πριν την τελευταια αναβαθμιση και πριν το ανεβασουν ξανα στο AppStore, ακομα και με το τελευταιο update θα μπορειτε να κατεβαζετε βιντεο.

Το τελευταιο update 1.9 κανονικα ΔΕΝ επιτρεπει το κατεβασμα βιντεο. Εξαλλου αυτος ειναι ο λογος που η εφαρμογη κατεβηκε και ανεβηκε ξανα στο AppStore. Οσοι εχετε κανει αναβαθμιση, απλα συνεχιζετε και εχετε τη δυνατοτητα.

Αν ομως το σβησετε απο το κινητο (πχ restore), λυπαμαι χασατε. Ο,τι backup και αν κανετε το ipa, ο,τι και να δοκιμασετε... Κατεβασμα βιντεο, τελος. Η επιλογη Save video και το tab Saved videos εξαφανιστηκαν.

Είναι διαθέσιμη στο AppStore νέα έκδοση 1.9.5
Άραγε αν εμείς που έχουμε περασμένη την 1.7 κάνουμε το update θα μπορούμε ακόμα να κατεβάζουμε βίντεο απο YouTube...?????

#52   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5,698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/09/2011 - 07:30

Δεν το γνωρίζω. Θα μπορούσε και να μην επηρεάζει την ήδη εγκατεστημένη εφαρμογή, όπως έγινε και με την 1.9.

#53   jim82jim

jim82jim

    iPH Member

  • 327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/09/2011 - 13:48

παιδιά, μόλις βγήκε το update για το speedbit. version 1.95.
Την έβαλε κανείς? να ξέρουμε αν χάθηκε το save video.

Εμένα κατεβάζει κανονικά βιντεάκια η έκδοση που έχω (1.9) ,μην βάλω την καινούργια έκδοση
και χαθεί αυτή η δυνατότητα.

#54   sotzyg

sotzyg

    iPH Member

  • 266 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:iphone 12 pro max

Δημοσίευση 23/09/2011 - 15:48

Την πέρασα εγώ, δεν υπάρχει πρόβλημα για αυτούς που είχαν την v. 1.7, συνεχίζει να κάνει download ! (εννοώ αυτο που αναλύει ο φίλος mikexs παραπάνω)
Παρόλο το update στο κινητό μου εμφανίζει ότι έχω ακόμα την 1.7 και μπορώ να κατεβάζω βίντεο.
Άρα πέρασε το τσεκ !

Τελευταία επεξεργασία από: sotzyg, 23/09/2011 - 15:51.


#55   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 16:07

Και το tagdisk από το app store κατεβάζει ακόμα βίντεο από το YouTube




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες