Μετάβαση στο περιεχόμενο


- - - - -

Logic Studio στο Lion OS?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 29/08/2011 - 09:08

Καλημερα σε ολους και ολες! Εχω αγρασει το Logic Studio 9 και θα ηθελα να ρωτησω αν κανεις το τρεχει σε lion, αλλα και πως τρεχει και αν υπαρχουν προβληματα γενικοτερα?? Να το περασω σε snow leopard Καλλητερα ή και το lion ειναι ενταξει πλεον???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 29/08/2011 - 09:48

Φίλε μου εννοείται πως θα το τρέξεις στο Lion. Πισωγυρίσματα δεν υφίστανται στον κόσμο της Apple.

Πες μας όμως και τι μηχάνημα έχεις. Διότι το το μηχάνημα σου θα κάνει την διαφορά για το πως θα τρέξει και όχι το λειτουργικό.
Once You Go Mac You Never Go Back

#3 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 29/08/2011 - 10:11

Φίλε μου εννοείται πως θα το τρέξεις στο Lion. Πισωγυρίσματα δεν υφίστανται στον κόσμο της Apple.

Πες μας όμως και τι μηχάνημα έχεις. Διότι το το μηχάνημα σου θα κάνει την διαφορά για το πως θα τρέξει και όχι το λειτουργικό.

Καλημερα φιλε μου. Το μηχανημα μου ειναι σουπερ (i7 3,4 8αρα ραμ)αλλα τα προβληματα παρουσιαζονται σε διαφορα plug in + jampacks που χρειαζονται rosseta. αυτο το θεμα συγεκριμενα μιπως το γνωριζεις? Εσυ τρεχεις Logic Studio σε Lion και ειναι ολα οκ?

#4   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 29/08/2011 - 11:25

Καλημερα σε ολους και ολες! Εχω αγρασει το Logic Studio 9 και θα ηθελα να ρωτησω αν κανεις το τρεχει σε lion, αλλα και πως τρεχει και αν υπαρχουν προβληματα γενικοτερα?? Να το περασω σε snow leopard Καλλητερα ή και το lion ειναι ενταξει πλεον???

Καλημέρα φίλε.
Πρώτα απ´όλα θα περάσεις το Snow Leopard μιας και έχει την rosetta μέσα ,έπειτα θα κανεις εγκατάσταση το Logic Studio και στην συνέχεια θα κάνεις update σε lion Χ και έισαι έτοιμος.
ΤΟ LOGIC STUDIO ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΕ LION X ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ LION X ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ROSETTA.


Edit:
Την πατησα σαν μ@λ@κ@ς και δεν εβρισκα λυση.2 φορες φορμαρα με clean install.κανε οτι εγραψα πιο πανω.το ιδιο προβλημα είχα.δυστηχως τα Lion X αποτι φένεται ειναι ΓΤΠ με πολες ασυμβατότητες σε παρά πολλά προγράμματα.

Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 29/08/2011 - 11:29


#5 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 29/08/2011 - 11:39

Καλημέρα φίλε.
Πρώτα απ´όλα θα περάσεις το Snow Leopard μιας και έχει την rosetta μέσα ,έπειτα θα κανεις εγκατάσταση το Logic Studio και στην συνέχεια θα κάνεις update σε lion Χ και έισαι έτοιμος.
ΤΟ LOGIC STUDIO ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΕ LION X ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ LION X ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ROSETTA.


Edit:
Την πατησα σαν μ@λ@κ@ς και δεν εβρισκα λυση.2 φορες φορμαρα με clean install.κανε οτι εγραψα πιο πανω.το ιδιο προβλημα είχα.δυστηχως τα Lion X αποτι φένεται ειναι ΓΤΠ με πολες ασυμβατότητες σε παρά πολλά προγράμματα.

Καταλαβα φιλε μου! Αυτο ειναι το προβλημα... no rosetta στο Lion,αλλα ετσι οπως το λες λογικα εχεις δικαιο! Σ'ευχαριστω πολυ και εχεις και +1 απο εμενα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες