Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Συγκριτικές φωτογραφίες υποτιθέμενων θηκών για το iPhone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
28 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 02/09/2011 - 21:24

Με βλέπω να παίρνω δυο αν είναι τόσο λεπτό.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2011 - 21:24

για δειτε και αυτο μολις αναρτηθηκε στο 9to5mac..



#18   larryf13

larryf13

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:larryf13

Δημοσίευση 02/09/2011 - 21:33

Μπούρδες όλα. Θα είναι το ίδιο με το 4.

#19   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 02/09/2011 - 21:33

Όλοι όμως. Να δεις που ακόμα και όσοι άρχισαν μεγάλο είναι, ίδιο με το 4 είναι, διαφορετικό είναι, ο κάθε ένας που παρουσιάζει και ένα διαφορετικό επιχείρημα για να μην το αγοράσει θα σπεύσει με την κυκλοφορία του νέου.


κοιτα και εγω θα το θεορω μεγαλο! ενας απο τους λογους που επελεξα το 4 ήταν η οθόνη του , γιατι τα υπολυπα απο αυτο το θεμα που σκευτομουν (galaxy 2,htc evo,htc sensation,) ξεφευγαν 4 και πάνω, εε και οντως
εαν φτάσει να βγει το 5 με 4+ ιντζες εγώ θα το θεωρίσω κομματάκι παντόφλα! αλλα τι να κάνεις, εαν βγει κ μ'άρεσει! γιατι το θεμα χαρακτηριστηκων δεν τιθετε, οποτε απο μενα παει εαν θα μ αρεσει και αν θα καταφέρω να το πάρω!

απλα το σκευτομαι γιατι το 4ρακι λευκο π χω 3μηνο μολις εκλησε και να το πουλησω για να πάρω 5 εε πρεπει να με εντιποσιασει πολυ! βλεπουμε πρωτα και κρινουμε!

Τελευταία επεξεργασία από: sixtypounder, 02/09/2011 - 21:34


#20   nosgr

nosgr

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Twitter:@nosgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 02/09/2011 - 21:35

Μας εχουν σπασει τα νευρα η αληθεια ειναι...

Προσωπικα μου φαινεται πιο "φανταχτερο" το iPhone 4. Το design του ειναι ασυληπτο. Αν ειναι ετσι, ΜΑΛΛΟΝ θα περιμενω το 6; εκτος αν το δω απο κοντα και με τραβηξει :P, γιατι κακα τα ψεματα, για καλυτερο hardware δεν καιγομαι ! (Οπως και το 80% των χρηστων)

Τελευταία επεξεργασία από: nosgr, 02/09/2011 - 21:36


#21   biller

biller

    iPH Enthousiast

  • 354 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2011 - 22:06

Ε ναι , δεν είναι θέμα Hardware , αν εξαιρέσουμε κάμερα 8άρα αλλα και πάλι η 5άρα μια χαρά είναι.
Μόνο αν βγάλουν κάτι που να κάνει μπάμ , αλλα δεν το βλέπω , μαλλον πάμε για το 6ό το 3D !!!

Πάντως μάγκες δεν το βλέπω να φτουραει και πολυ το iPhone φέτος με όλα αυτά τα σούπερ Ανδροιντ
γύρω του , με τις 3Δ οθόνες και τα Σπεκς σε φάση PC. Ειδικά όταν βγει η τετραπυρινη CPU της Nvidia
εκει γύρω στον Νοέμβρη και το ενοποιημένο περιβάλλον του Ανδροιντ. Θα ξεπεταχτουν κάτι μαργαριτάρια
με HDMI , 3D τετραπυρινα...

Τελευταία επεξεργασία από: biller, 02/09/2011 - 22:16


#22   Alex195

Alex195

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2011 - 00:03

Εγώ έφτιαξα αυτή την εικόνα του iPhone 4s/5 όπως πιστεύω ότι θα είναι!
Δεν είμαι και ο καλύτερος στο Photoshop αλλά πιστεύω πως είναι καλό.
Έχει μεγαλύτερη οθόνη,τα κουμπιά είναι στις ίδιες θέσεις με αυτά που θα έχει το iPhone 4s/5 όπως φαίνεται στις φωτογραφίες των θηκών του και έχει το LED λαμπάκι από μπροστά όπως έλεγαν ότι θα του βάλουν για τις ειδοποιήσεις!
Hope you like it!!!

Συνημμένα αρχεία



#23   alexandros4

alexandros4

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:dr alex4

Δημοσίευση 03/09/2011 - 13:34

Ε ναι , δεν είναι θέμα Hardware , αν εξαιρέσουμε κάμερα 8άρα αλλα και πάλι η 5άρα μια χαρά είναι.
Μόνο αν βγάλουν κάτι που να κάνει μπάμ , αλλα δεν το βλέπω , μαλλον πάμε για το 6ό το 3D !!!

Πάντως μάγκες δεν το βλέπω να φτουραει και πολυ το iPhone φέτος με όλα αυτά τα σούπερ Ανδροιντ
γύρω του , με τις 3Δ οθόνες και τα Σπεκς σε φάση PC. Ειδικά όταν βγει η τετραπυρινη CPU της Nvidia
εκει γύρω στον Νοέμβρη και το ενοποιημένο περιβάλλον του Ανδροιντ. Θα ξεπεταχτουν κάτι μαργαριτάρια
με HDMI , 3D τετραπυρινα...


E τότε θα αγοράσω σταθερο υπολογιστη και όχι κινητο. Δεν καταλαβαίνετε οτι όλα αυτα, τετραπύρηνοι επεξεργαστες, 100 gb ram, και δε συμμαζευεται εμας σαν χρηστες δεν μας χρησιμευουν κάπου. Δηλαδη τι θα τα κάνουμε τα κινητα??? PS3?? ελεος σε κάποια φάση... Το έχουν ξεφτιλίσει οι εταιρείες. Βλ.Samsung. Κα΄θε μηνα και καινου΄ρια συσκευή. Και μετά κραζετε την apple που βγάζει κάθε χρόνο και σας οδηγεί και καλα κάθε χρόνο να ξοδεύετε 650+ για νεα συσκευη. Δεν πάει κάπου συγκεκριμένα το σχόλιο μου, αναφέρομαι γενικότερα σε όλους αυτούς που κλαίγονται....

Τελευταία επεξεργασία από: alexandros4, 03/09/2011 - 13:34


#24   hackertom

hackertom

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/09/2011 - 14:14

για δειτε και αυτο μολις αναρτηθηκε στο 9to5mac..

http://www.youtube.com/watch?v=ioJSFetCNHU


Όλα τα στοιχεία δείχνουν ότι θα είναι έτσι σαν σταγόνα . . . Από τις θήκες φώτος κτλπ . . . ΜΑΚΑΡΙ να είναι έτσι εμένα μου αρέσει και είναι μακράν πανέμορφο από ότι κυκλοφορεί μέχρι τώρα!!!

Απορώ όμως ενώ είναι τόσο λεπτό από κάτω που χώρεσε να μπει το βίζμα και το ηχείο και το μικρόφωνο που φαίνεται και στην φώτο ;

Κανα μηνάκι ακόμα υπομονή και βλέπουμε . . .

Τελευταία επεξεργασία από: hackertom, 03/09/2011 - 14:16


#25   alexandros4

alexandros4

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:dr alex4

Δημοσίευση 03/09/2011 - 14:19

Όλα τα στοιχεία δείχνουν ότι θα είναι έτσι σαν σταγόνα . . . Από τις θήκες φώτος κτλπ . . . ΜΑΚΑΡΙ να είναι έτσι εμένα μου αρέσει και είναι μακράν πανέμορφο από ότι κυκλοφορεί μέχρι τώρα!!!

Απορώ όμως ενώ είναι τόσο λεπτό από κάτω που χώρεσε να μπει το βίζμα και το ηχείο και το μικρόφωνο που φαίνεται και στην φώτο ;

Κανα μηνάκι ακόμα υπομονή και βλέπουμε . . .

Ξες τι φιλε? Όπως και στο ipad 2 αμα δεις, απο κάτω απο πίσω, το βύσμα για τη φόρτιση ουσιαστικά δεν μπαίνει μέσα στο ipad. μάλλον έτσι θα ειναι και το 5αρι. Αν ειναι ετσι πάντως θα σκισει δεν υπάρχει περίπτωση!!!

#26   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 03/09/2011 - 16:38

E τότε θα αγοράσω σταθερο υπολογιστη και όχι κινητο. Δεν καταλαβαίνετε οτι όλα αυτα, τετραπύρηνοι επεξεργαστες, 100 gb ram, και δε συμμαζευεται εμας σαν χρηστες δεν μας χρησιμευουν κάπου. Δηλαδη τι θα τα κάνουμε τα κινητα??? PS3?? ελεος σε κάποια φάση... Το έχουν ξεφτιλίσει οι εταιρείες. Βλ.Samsung. Κα΄θε μηνα και καινου΄ρια συσκευή. Και μετά κραζετε την apple που βγάζει κάθε χρόνο και σας οδηγεί και καλα κάθε χρόνο να ξοδεύετε 650+ για νεα συσκευη. Δεν πάει κάπου συγκεκριμένα το σχόλιο μου, αναφέρομαι γενικότερα σε όλους αυτούς που κλαίγονται....


ευτυχώς που οι κατασκευαστές δεν εχουν το δικο σου σκεπτικό γιατι θα ήμασταν ακόμα με το νοκια 3210....
ειναι λογικη ολη αυτη η εξελιξη εφοσον απο ενα σημειο και μετα τα κινητα δεν ειναι μονο κινητα αλλα και παιχνιδομηχανες gps κτλ...
οταν εγω θελω να σερφαρω στο νετ και ταυτόχρονα να ακουω μουσικη να στελνω μυνηματα mail κτλ τοτε θελω αρκετη ραμ και καλο επεξεργαστη...
με το 3gs δεν μπορουσα να τα κανω ολα αυτα γιατι το κινητο τα έφτυνε...με το s2 τα κανω ολα αυτα και εχω τη δυνατότητα να κανω αλλα τοσα και το τερας δεν καταλαβαίνει χριστο...οποτε για μερικους χρηστες ειναι απαραιτητη η αρκετη ραμ και ο γρηγορος επεξεργαστης...για καποιους αλλους χρηστες που ζητανε τα βασικα
αγοραζουν μια κατοτερη συσκευη με πολυ λιγοτερα χρηματα και κανουν τη δουλεια τους...βλεπεις η samsung βγαζει αρκετες συσκευες με διάφορα λειτουργικα και διάφορες τιμές για ολα τα γούστα σε αντίθεση με την apple που βγαζει μια συσκευη το χρονο με κοστος 650+ ..μακαρι και η apple να εβγαζε περισσότερες συσκευές το χρονο γιαυτους που
θελουν ios αλλα δεν θελουν να δώσουν τοσα πολλα χρήματα...

μακαρι οι θηκες να ειναι για το καινουργιο iphone γιατι αυτο σημαινει οτι θα ειναι λεπτότερο και με μεγαλύτερη οθόνη... μακάρι δηλαδη να ειναι παντοφλα και θα ειμαι απο τους πρωτους που θα το αγορασω... ;)

#27   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 04/09/2011 - 14:04

Μην εχει την πισω πλάτη του iPod. Κανει γρατσουνιες χωρις να το ακουμπίσεις.
Να ειναι σαν το 4ρι.

#28   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/09/2011 - 14:15

Μην εχει την πισω πλάτη του iPod. Κανει γρατσουνιες χωρις να το ακουμπίσεις.
Να ειναι σαν το 4ρι.

συμφωνω! να ειναι σαν το 4αρι μια χαρα ειναι..
και αν εχει μεταλλικο πλαισιο επισης να ειναι καλυτερο και οχι σαν του 4 που κανει σημαδι με το παραμικρο!

#29   MRKS

MRKS

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 04/09/2011 - 22:48

Μου θυμίζει 3GS με τις μόνο διάφορες 1. το κουμπί για το αθόρυβο είναι δεξιά και 2. η κάμερα είναι ίδια με του iPhone 4




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)