Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 στις 21 Οκτωβρίου (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
48 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   cJay

cJay

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/09/2011 - 14:21

Αυτό που μένει να δω από την apple σε θέμα marketing, είναι να κάνει event στις 20 Οκτωβρίου για την παρουσίαση του iPhone 5 και στο τελευταίο slide που θα λέει πότε θα είναι διαθέσιμο να λέει απλά τη λέξη "Tomorrow"...Σκεφτείτε τι έχει να πουλήσει και τι έχει να γίνει....

Τελευταία επεξεργασία από: cJay, 04/09/2011 - 14:21


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 14:24

βαρεθηκα με την καθυστερηση της καθυστερησης. . .

μην το περιμενεις φιλε μου νωριτερα απο το Δεκεμβριο ελλαδα ,δεν υπαρχει περιπτωση ,διοτι θα γινει χαμος ανα τον κοσμο με τις παραγγελιες(βλεπε μεγαλες χωρες) .Η ελλαδιτσα δυστυχως θα αργησει λιγο...... οχι πολυ λιγο

Το iphone 5 δεν ειναι ipad 2 για να μας ερθει γρηγορα

Τελευταία επεξεργασία από: entzo, 04/09/2011 - 14:26


#18   biller

biller

    iPH Enthousiast

  • 354 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 14:29

Και το 6ό λέει , να βγεί Ιούνιο :D
Ενα εξάμηνο θα κυκλοφορίσει το 5

#19   Applakias

Applakias

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 04/09/2011 - 14:52

και συγνωμη. . . . εγω τοσο καιρο που το περιμενω και δεν αντεχω αλλο με αυτο το κινητο που εχω και δεν λεει να δωσω τωρα 600 ευρω τι να κανω?

#20   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 04/09/2011 - 15:00

Το θέμα είναι ότι η περίοδος αυτή που βρισκόμαστε, μυρίζει πολύ έντονα iPhone 5/4S! Όποτε είτε σε μια βδομάδα να βγει είτε σε 3 δεν έχει διαφορά! Ο καιρός έφτασε! ΕΙΔΟΜΕΝ!!

#21   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 04/09/2011 - 15:56

την δευτέρα είχα πάει στο πλαισιο στο mall να κανω παραγγελία το 4αρι και ρωτησα την κοπελια αν ειχε καμιά ενημέρωση για το iphone5 και μου είπε μην το περιμένεις
πριν τα χριστουγεννα....την ρώτησα αν ειναι σίγουρη και μου λεει 1000%....επισης μου ειπε πως πρωτα θα βγει το 4s και μετα το 5αρι..
δεν ξέρω αν τα έβγαζε απο το μυαλο της η οχι παντως στην ημερομηνία για το 5αρι θα πέσει μέσα όπως φαίνεται...

#22   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 04/09/2011 - 16:14

εγω πιστευω οτι η apple ειχε ετοιμο το 5αρι για κυκλοφορια τον Σεπτεμβριο,αλλα ο ανταγωνησμος την εκανε να το αναβαλει.....και εξηγω,η samsung μετα απο 3-4 μηνες της κυκλοφοριας του sII εβγαλε αλλο ενα sII alla με μεγαλυετρη οθονη και καλυτερα χαρακτηριστικα ,ενω εχει σχεδον ετγοιμο το sIII h οπως αυτο θα λεγετε,η HTC εχει ετοιμο το holiday αντικαταστατη του sensatiion που δεν ειναι στην αγορα ουτε 4 μηνες,γιαυτο και η apple βλεπωντας τους ανταγωνηστες να βγαζουν κοτυφαιες συσκευες καθε 3 μηνες ακυρωνωντας ουσιαστικα την προηγουμενη,ηθελε να βγαλει κατι που να αντεξει τουλαχιστον στην αγορα για 1-1.5 χρονο αν ισχυει η πολιτικη της εταιριας με βαση τις συσκευες.....μια συσκευη για καθε χρονο........
τωρα αν θα ακολουθησει και μια χαμηλοτερου κοστους συσκευη αυτο ειναι το μεγαλο ζητουμενο απο την apple,giati τοτε θα ζητησει μεγαλυτερο μεριδιο αγορας απο τον ανταγωνησμο........
ολα ειναι εικασιες...........μεχρι να βγει η καινουργια συσκευη το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να παρακολουθουμε τις εξελιξεις.......
αυτο εγω πιστευω ειναι ο λογος της καθηστερησης...........

#23   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 16:20

παντως εαν ειναι ετσι θα ειναι πολυ ωραιο

iphone5

#24   Jeronimos

Jeronimos

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/09/2011 - 17:33

Μήπως φέτος δεν έχει iPhone; μήπως η αποχωριση του Στέλιου Εργασία έχει γίνει για να δικαιολογήσει την μεγάλη καθυστεριση παρουσιασης και καινούργιου iPhone; μήπως μας τα κάνανε τσουρέκια με τις πιθανές ημερομηνίες κυκλοφορίας ενώ δεν υπάρχει ακόμα ημερομηνία παρουσίασης;

#25   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 17:37

Η καθυστέρηση στην κυκλοφορία ήταν εσκεμμένη για να παρουσιαστεί πιο κοντά στις γιορτές των Χριστουγένvων όπου όλοι αγοράζουν δώρα και να υπάρξει άνοδος στις πωλήσεις. Αυτή είναι η άποψή μου. Για αυτό και καθυστέρησε η κυκλοφορία του λευκού iphone 4 για να μπορεί να επιμηκυνθεί η περίοδος ζωής του, σε ενάμιση χρόνο αντί ένα. Ούτε προβλήματα παρουσιάστηκαν ούτε πιάστηκε στον ύπνο απο τον ανταγωνισμό η Apple. Προσωπική άποψη πάντα.

#26   Heartl3ss

Heartl3ss

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/09/2011 - 17:52

Ελεος ρε παιδια με την καθυστερηση..απο μηνα σε μηνα παει...εχω εδω και 4 μηνες τα λεφτα στην τραπεζα και καθονται και εγω χωρις κινητο...φταιω εγω τωρα να παω αυριο να παρω ενα galaxy s2?

#27   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/09/2011 - 17:58

Όχι.. :P

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#28   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 04/09/2011 - 18:01

Ελεος ρε παιδια με την καθυστερηση..απο μηνα σε μηνα παει...εχω εδω και 4 μηνες τα λεφτα στην τραπεζα και καθονται και εγω χωρις κινητο...φταιω εγω τωρα να παω αυριο να παρω ενα galaxy s2?



ΝΑΙ . Ξαναπάρε 4άρι για κάνα τρίμηνο και το πουλάς μετά !!!!! Το έκανα κι εγώ , κόντεψα να τρελλαθώ και ξαναπήρα λευκό τεσσάρι !!!

#29   Heartl3ss

Heartl3ss

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/09/2011 - 18:06

ΝΑΙ . Ξαναπάρε 4άρι για κάνα τρίμηνο και το πουλάς μετά !!!!! Το έκανα κι εγώ , κόντεψα να τρελλαθώ και ξαναπήρα λευκό τεσσάρι !!!

τι λες ρε φιλε..το 4αρι το πουλανε οσο το γκαλαξυ σ2 και ξερουμε οτι το δευτερο ειναι πολυ πιο δυνατο σμαρτφοουν απο το πρωτο οποτε γιατι να δωσω πιο πολλα λεφτα και να παρω το 4αρι και να μην δωσω πιο λιγα και να παρω το γκαλαξυ? Εξαλου οταν θα βγει το 5 το η τιμη του 4 θα πεσει στο μισο οποτε δεν θα παρω ουτε στο μισο πισω τα λεφτα μου..

#30   nosgr

nosgr

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Twitter:@nosgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 04/09/2011 - 18:12

Τα Android χανουν την αξια τους μεσα σε μισο χρονο. ( Παρε οτι το Galaxy S εκανε 560, και τωρα 330 καινουριο! Και εχε στο μυαλο σου οτι θα βγει και το 3, οποτε κλαφτα χαραλαμπε!) Δεν ειναι κινητα τα οποια μπορεις να τα παρεις "για λιγο". Δεν αντιλεγω οτι ειναι δυνατο απο αποψη hardware κινητο.

Επισης, το 4αρι δεν θα πεσει ποτε στο μισο, οπως δεν εχει πεσει κανενα iPhone μεχρι τωρα. Γιατι ειναι σαν να μου λες οτι θα το πουλανε το 4αρι 200 ευρω, το 3GS 120, το 3G 70, και το 2G θα το χαριζουνε!

Τελευταία επεξεργασία από: nosgr, 04/09/2011 - 18:13


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες