Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Car Holder


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
45 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   sotos1

sotos1

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2009 - 10:45

Τελικα το ρισκαρα. Το παρηγγειλα και το παρελαβα απο Ebay.


Παιζει μια χαρα με audio (αυτο που θελω εγω δηλαδη) αλλα δεν παιζει η συνδεση του με τηλεοραση. Αυτο μαλλον θα εννοουν.

Τι να πω. Αν εχει κανεις τετοιο καλωδιο (original η οχι) ας δοκιμασει με το AV να μας φυγει η απορια...

Ευχαριστω για την ιδεα που εδωσες Kostas-k


Επισης με αυτητην βαση (παλι απο ebay), ελυσα το προβλημα μου για το iphone στο αμαξι.
υγ: Για οποιον του αρεσει, να προσθεσω οτι υπαρχει και στο saturn γυρω στα 9 ευρω. Εγω την πατησα παραγγελνοντας την απο εξω και περιμενω 15 μερες να παραλαβω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   micraSport

micraSport

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2009 - 11:17

Επιβεβαιώνω και εγώ οτι το av δεν παίζει στην τηλεόραση.Καλώδιο αγορασμένο απο ebay.

#18   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 06/10/2009 - 07:36

για να φορτιζει το iphone και να ακους μουσικη στο αυτοκινητο το θες ??? διοτι το θελω κι εγω!!
βρηκα αυτο μονο...πατα


Καλό μοιάζει αυτό!

#19   Nili

Nili

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2009 - 15:49

Τι λέτε γι αυτό το car holder: imgs.inkfrog.com/pix/ashopone/Iphone-Car-Case.jpg

Αυτό βεντουζάρει μόνο σε τζάμι ή βεντουζάρει και στο ταμπλό πάνω;

Και είναι σταθερό;

Τελευταία επεξεργασία από: Nili, 17/10/2009 - 15:49


#20   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 17/10/2009 - 16:26

Και εγώ αυτό έχω . Βεντουζάρει καλά και γενικά κανενα πρόβλημα . Το μόνο κακό με αυτό το car holder είναι οτι αν κάποιος χρησιμοποιεί οποιαδήποτε μορφή case ή invisible shield δεν χωράει . Ειχα βάλει την invisible shield και το ζόρισα λίγο να μπει και μου την χάλασε . οπότε αναγκαστικά το έχω μαμα με screenprotector μόνο και χρησιμοποιώ pouch case ultra slim της sena για να το προστατεύω στην μεταφορά .

Α! σε ταμπλώ δεν το δοκίμασα αλλα απο ότι ξέρω οι βενττούζες είναι μόνο για τζαμι .

#21   Nili

Nili

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2009 - 16:41

Μάλιστα, άρα δεν μου κάνει εμένα διότι το έχω μέσα σε case! Άντε να δούμε πιο άλλο αξίζει...

#22   stathis169

stathis169

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2009 - 02:03

μην το παρετε!! μου εσπασε σε 2 μερες!!!! ψευτικο πλαστικο εντελως!!!!!!!!

#23   panosa3

panosa3

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2009 - 11:39

Παιδιά ρίξτε μια ματιά εδώ: http://www.egalaxy.g...esc.php?id=1478 Οι συγκεκριμένες βάσεις (αυοτκινήτου & μοτοσυκλέτας) είναι αμερικάνικες και είναι οι πιο γερές που υπάρχουν! Επίσης είναι δοκιμασμένες με το invisibleshield με το οποίο δεν υπάρχει πρόβλημα καθώς χωράει κανονικά και έχουν εγγύηση εφόρου ζωής!

Τελευταία επεξεργασία από: panosa3, 31/10/2009 - 11:49


#24   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 31/10/2009 - 11:46

Ενδιαφέρον φαίνεται...

#25   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 31/10/2009 - 12:25

Παιδιά ρίξτε μια ματιά εδώ: http://www.egalaxy.g...esc.php?id=1478 Οι συγκεκριμένες βάσεις (αυοτκινήτου & μοτοσυκλέτας) είναι αμερικάνικες και είναι οι πιο γερές που υπάρχουν! Επίσης είναι δοκιμασμένες με το invisibleshield με το οποίο δεν υπάρχει πρόβλημα καθώς χωράει κανονικά και έχουν εγγύηση εφόρου ζωής!



αυτο ακριβως που ψάχνω !!! παω για νεα βαση και νεα invisible shield

#26   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/11/2009 - 00:10

Το παριγειλα και γω ,απο Σαββατο.
Και ειναι τριτη και δεν με εχουν παρει καν τηλςεωνο.
Το ποιο χαλια estore που εχω συναντυσει.
Και οταν ειχα αγορασει μια invisible shield κανανε 2 βδομαδες περιπου.

#27   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 04/11/2009 - 15:10

Εγω έχω να πώ τα αντίθετα . Σαββατο κατα τις 12 το πρωί έκανα την παραγγελία . Σε 1 ώρα με πήραν τηλέφωνο ζητώντας μου συγνωμη που δεν προλαβαίνουν να ταχυδρομήσουν αυθημερων .Δευτερα το στείλαν .τριτη πρωί τα είχα με ACS Μυτιλήνη . Με λιγα λόγια άψογη εξυπηρέτηση . Μηπως έβαλες πιστωτική Leo και θέλαν να στείλεις καμια photo της ταυτότητας ώς επαλήθευση κυριότητας ; Εγω έβαλα αντικαταβολή .

οσον αφορά το εν λόγω CAR HOLDER είναι πολύ καλής ποιότητας ,Ευχρηστο . Σημερα θα το δοκιμάσω με την νεα invisible shield . Κατι μου λέει οτι θα έχω πρόβλημα με το πάνω μέρος που βάζει αντίσταση το γαντζάκι της αλλα θα το αντιμετωπίσουμε .

Οσον αφορά τη νέα invisible shield θα αναφερθώ στο άλλο topic .Θα πώ μόνο οτι μου έβγαλε την πίστη να μπεί . 4 ωρες βαλε βγάλε . Ουτε χειρουργείο να έκανα . Το νεο solution μου έσπασε τα νευρα .

Τελευταία επεξεργασία από: viperlesgr, 04/11/2009 - 15:10


#28   panosa3

panosa3

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/11/2009 - 00:00

Το παριγειλα και γω ,απο Σαββατο.
Και ειναι τριτη και δεν με εχουν παρει καν τηλςεωνο.
Το ποιο χαλια estore που εχω συναντυσει.
Και οταν ειχα αγορασει μια invisible shield κανανε 2 βδομαδες περιπου.


Σας έχω στείλει pm με εξηγήσεις προς λύση της παρεξήγησης και μπορείτε εάν θέλετε να το κοινοποιήσετε και στο φορουμ καθώς τα πράγματα δεν είναι ακριβώς όπως τα γράφετε.

@viperless το συγκεκριμένο holder το χρησιμοποιώ και εγώ στο iphone μου και μάλιστα σε μηχανή με κραδασμούς κ.λ.π. θα δεις ότι μετά από λίγες χρήσεις θα ανοίξει λίγο και δε θα έχει κανένα απολύτως πρόβλημα με το shield αρκεί να το βάζεις/βγάζεις με προσεκτικές κινήσεις. Φυσικά χωρίς shield είναι πιο εύκολο το βάλε/βγάλε. :)

#29   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 05/11/2009 - 00:23

Πραγματι κανενα πρόβλημα με την invible shield . Περιμενα οτι θα μου τσαλακώσει το πάνω μέρος αλλα τελικά δεν έπαθε τίποτα . Αυτο μάλλον οφείλετε οτι οι άκρες συγκράτησης του carholder είναι απο καλή ποιότητα πλαστικού και έχουν μαλακή υφή .Η προηγούμενη που είχα , αγορασμένη απο e-bay 5-6 ευρώ (αυτη που αναφέρεται στην αρχή του πόστ είχε τόση κακή ποιότητα πλαστικού που έγδερνε το iphone και ήταν λογικό που μου χάλασε η shield .

#30   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/11/2009 - 01:19

Σας έχω στείλει pm με εξηγήσεις προς λύση της παρεξήγησης και μπορείτε εάν θέλετε να το κοινοποιήσετε και στο φορουμ καθώς τα πράγματα δεν είναι ακριβώς όπως τα γράφετε.


Το ελαβα σημερα το πρωι..θα αναφερω σε αλλο ποστ εντυπωσεις.
Πρωτα να λυσουμε την παρεξηγηση.Η αληθεια ειναι οτι σας αδικησα με αυτο που ειπα.
Απλα θεωρησα πως πρωτα θα προηγηθει τηλεφωνημα και μετα θα μου το στειλουν ,και αποσω ξερω και απο αλλα store ,το τηλεφωνημα γινεται αμεσως μετα την εργασημη μερα,κατι που δεν εγινε με μενα.
Αλλα απο'σω μου εξηγησες και στο pm δεν κανετε τηλ. σε πελατη που εχει ξαναψωνησει,αυτο δεν το ηξερα ,οποτε εχετε δικιο.
Η ram mount ηταν στα χερια μου σε 3 εργασημες ,φυσιολογικος χρονος.

Παντως παρολο την παρεξηγηση θελω να σας συνχαρω για ολα αυτα τα ωραια πραγματα για iphone που εχετε φερει απο Αμερικη.
Οπως invisible shield ,και την Ram mount ,που ειναι τα καλυτερα στο ειδος τους.
Προσωπικα εμενα με εχετε σωσει,διοτι αποφευγω να κανω παραγελειες απο εξωτερικο μεσω πιστοτικης,προτιμω πληρωμη με αντικαταβολη.
Οποτε περιμενουμε και αλλα πραγματα να φερεται οπως ειναι η δερματινες θηκες vajade που ειναι η καλυτερες που υπαρχουν.



Ακολουθει το μυνημα που μου εστειλε ο panosa3

Καλησπέρα σας, πραγματικά λυπάμαι για την κακή εικόνα που έχετε σχηματίσει για το κατάστημά μας και θα ήθελα απλά να σας αναφέρω κάποια πράγματα που θα πρέπει να γνωρίζετε: 1ον) η παραγγελία σας έχει σταλθεί από εχθές Δευτέρα 3/11 και κανονικά θα έπρεπε να σας παραδοθεί σήμερα με την ACS (το γιατί δεν έγινε θα το μάθουμε αύριο που θα επικοινωνήσουμε μαζί τους - πολύ πιθανόν να μην είδαν τη σημείωση για το περίπτερο όπως και είχε γίνει και την προηγούμενη φορά), 2ον) δε σας καλέσαμε τηλεφωνικώς όπως αναφέρετε γιατί βλέπουμε από το σύστημα ότι είστε πελάτης μας και ότι έχετε ξαναψωνήσει και έτσι η παραγγελία σας στάλθηκε αμέσως, 3ον) όταν είχατε παραγγείλει την invisibleSHIELD είχαμε μείνει χωρίς στοκ για μερικές ημέρες (καθώς μας έρχονται κατευθείαν από Αμερική) + την κακή συνενόηση που είχε γίνει με την ACS λόγω του περιπτέρου. Πιστεύω ότι μας αδικεί λίγο η κριτική σας και γι' αυτό το λόγο κάνουμε και θα κάνουμε στο μέλλον τα πάντα για να μείνετε ευχαριστημένος, όπως και χιλιάδες άλλοι πελάτες σε όλη την Ελλάδα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες