Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Συγχρονισμός με iTunes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   djsakis

djsakis

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2009 - 22:16

καλησπέρα κι από εμένα...έχω ένα προβληματάκι και θέλω τη βοήθεια σας. Μου έφεραν το 3gs από Αμερική..πέρασα φώτο και μουσική..και μετά μου το έκαναν jailbreak..δυστυχώς έκανα φορμάτ το λάπτοπ και χάθηκαν οι φώτο που είναι μόνο στο iphone...όταν πάω να συγχρονίσω το iphone με το λάπτοπ και να προσθέσω αρχεία μου βγάζει μήνυμα ότι το iphone ειναι συγχρονισμένο με άλλη itunes library και θα σβηστούν τα αρχεία που υπάρχουν !! υπάρχει τρόπος να παραμείνουν οι φώτο ??? ότι και να προσπαθώ να προσθέσω (ringtone)μου βγάζει το ίδιο μήνυμα....παρακαλώ βοήθεια !!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 28/08/2009 - 22:21

Δοκίμασε πρώτα να κάνεις ένα backup (δεξί κλικ στο iPhone στο iTunes)

Αν πιάσει, κάνε το sync. Θα σβηστούν όλα και μετά κάνε restore from backup για να περαστούν οι φωτό στο camera roll πάλι

Αλλιώς,

παίρνεις τις φωτογραφίες του camera roll και τις μεταφέρεις στον υπολογιστή (από το mycomputer σε windows ή το iPhoto σε mac). Έπειτα, τις βάζεις σε φάκελο και τις συγχρονίζεις στο iPhone με το iTunes. Απλώς δεν θα είναι στο camera roll πια αλλά σε άλλη κατηγορία

Follow me on twitter


#3   djsakis

djsakis

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2009 - 22:37

έκανα το πρώτο αλλά πάλι μου βγάζει το ίδιο μήνυμα !! κάθε φορά που θέλω να προσθέτω νέο υλικό θα κάνω back up ??? σ ευχαριστώ πάντως...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες