Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ανακοίνωση του iPhone 5 στις 5 Οκτωβρίου (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
52 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/09/2011 - 00:37

φιλε μου αν οντως εχεις την εντυπωση οτι αυτη η προταση

εχει κανει τα πραγματα απελπιστικα τραγικα, τοτε τι να σου πω, μαλλον ετσι ειναι οπως τα λες.. απελπιστικα τραγικα! ::)
προφανως και αστειευτηκα οπως και εγραψα 1-2 μηνυματα παρακατω αν διαβασες και δε νομιζω οτι μπορεις να μου απαγορευσεις να το κανω..
και πλακα φυσικα να μην εκανα, δεν βρισκω τον λογο να ενοχληθεις.. τουλαχιστον εσυ, γιατι αν ειχε ενοχληθει το ιδιο το μελος που του το ειπα ας μου εστελνε ενα πμ οπως λες και εσυ.. δεν ντρεπομαι να του ζητησω μια συγνωμη αν τον ενοχλησε το σχολιο μου.
μπραβο σου επισης για τις φιλανθρωπιες που κανεις, δεν εισαι ο μονος φυσικα οι περισσοτεροι απο μας εχουμε τις ευαισθησιες μας, αλλα προτιμουμε μαλλον να το κανουμε σιωπηλα, χωρις διαφημισεις..
αν και δεν υπηρχε λογος, αρκετα δικαιολογηθηκα νομιζω. αυτα..


+100000000
και να προσθεσω, οτι απο μεγαλα λογια εχουμε χορτασει. οπως επισης να υπενθυμησω στον φιλο, οτι εδω ειναι iphonehellas, και οχι unicef.! οτι εδω μπαινουν ατομα για συγκεκριμενο λογο. με την ιδια λογικη φιλε μου, μπες στα βλογκ και στις σελιδες που δημοσιευουν ανεκδοτα, και χωστα τους επιδη εδω ο κοσμος καιγεται, και αυτοι δημοσιευουν ανεκδοτα και αστεια.!
ευτυχως η δυστυχως, ο κοσμος μας ετσι ειναι. καποιοι εχουν αλλες προτεραιοτητες, και καποιοι αλλοι διαφορετικες.,! το ποια ειναι η προταιρεοτητα και η επυθυμια του καθενος ειναι δικαιωμα του.!
θα μπορουσα να σου φερω πολλα παραδειγματα, αλλα το σταματαω εδω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/09/2011 - 00:38

δακρυσα...


απο τα γελια ? :)

#48   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 19/09/2011 - 01:37

απο τα γελια ? :)

Και απο αυτο

#49   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/09/2011 - 18:55

Και απο αυτο


:)

#50   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 19/09/2011 - 19:04



Έλεος σημαντική η ανάγκη σου δεν αντιλέγω.
Απλά θα ήθελα να ξερα αν τα παιδάκια που είναι χωρίς σπίτι και τρέφονται από συσσίτια πως νιώθουν?

Sorry κιόλας η απάντηση δεν πάει σε εσένα προσωπικά. Απευθύνομαι περισσότερο σε ένα τσούρμο καημένους που το μόνο ενδιαφέρον που έχουν είναι πότε θα βγει αυτό το IPHONE.

Αν πρόκειται για παιδάκια και δεν φταίτε εσείς - αλλα το κράτος μας και η παιδεία μας.






Και εσείς που άμεσος στραφήκατε εναντίον του παιδιού που έκανε ορθογραφικά και μάλιστα με προκλητικό όπως τουλάχιστον μπορώ να χαρακτηρίσω τρόπο απαντήσατε και απαντάντε καθημερινά - θα ήθελα να σας ενημερώσω πως η Ελληνες δεν έχουν όρεξη από φωστήρες της ελληνικής γλώσσας...
Αν έκανε λάθος να το λέγατε μέσο Προσωπικού μηνύματος - σας πέρασε από το μυαλό εσάς? Μάλλον κάποια παιδιά στερούνται την δικιά σας παιδεία και πολιτισμό κηροί φωστήρες τις ελληνικής γλώσσας. Από εκεί και πέρα καταλαιβαίνει κανείς πως φτάσαμε εδώ.

Αντί να λέμε πάλι καλά που έχουμε να φάμε - Τελικά μας αξίζουν πολλές πτώχευσης μαζεμένες!

Ξέφυγα... αλλα τα πράγματα έχουν γίνει απελπιστικά τραγικά...

Εγώ προσωπικά σε αυτό το forum έμπαινα και έφερα και πολύ ακόμα κόσμο για να μάθουν 2-3 πράγματα παραπάνω χωρίς να είναι υπόχρεοι σε κανένα.
Και ναι και εγώ ήμουν ανυπόμονος για νέο iphone μέχρι που είδα πεινασμένα παιδιά να παρακαλάνε για ένα κομμάτι ψωμί - βέβαια ποίος είμαι εγώ που θα τα έσωνα - αποφάσισα λοιπόν να υιοθετήσω απο την UNICEF και να στερηθώ αυτό το μεγάλο αγαθό το IPHONE!

Αυτά και συγγνώμη αν ήταν έντονο το ύφος μου.
Αν η mod κρίνουν ανεπιθύμητο το μήνυμα ας το διαγράψουν.

Ευχαριστώ.



φιλε μου ξερεις πόσοι υπάλληλοι απασχολούνται για την κατασκευη και συναρμολογηση του iphone??
αν σταματησουμε να το αγοράζουμε και μειωθεί ο αριθμός των υπαλλήλων κάποιοι θα μείνουν χωρις δουλειά..
αρα κ εμεις με τον τροπο μας δίνουμε χρηματα(ισως οχι πολλα)σε κάποιους που τα εχουν αναγκη... ;)

#51   XxKillerGRxX

XxKillerGRxX

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 19/09/2011 - 19:11

φιλε μου ξερεις πόσοι υπάλληλοι απασχολούνται για την κατασκευη και συναρμολογηση του iphone??
αν σταματησουμε να το αγοράζουμε και μειωθεί ο αριθμός των υπαλλήλων κάποιοι θα μείνουν χωρις δουλειά..
αρα κ εμεις με τον τροπο μας δίνουμε χρηματα(ισως οχι πολλα)σε κάποιους που τα εχουν αναγκη... ;)

Ακριβως....επειδη ολοι οταν αγαραζουμε το μηλοφωνο σκεφτομαστε οτι τα χρηματα πανε σε ανθρωπους με αναγκες

#52   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 19/09/2011 - 19:14

απορω πως απ το μηλοφωνο φτασαμε στους ανθρωπους με αναγκες

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#53   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 19/09/2011 - 19:16

Ακριβως....επειδη ολοι οταν αγαραζουμε το μηλοφωνο σκεφτομαστε οτι τα χρηματα πανε σε ανθρωπους με αναγκες


μη μεταφράζεις τα πράγματα κατα πως σε βολευουν...φυσικα και δεν σκέφτομαι κάτι τέτοιο...
η απάντηση πήγαινε στο ποστ του φιλο που έκανα quote...αν δεν μπορεις να καταλαβεις το νοημα του ποστ μου δεν φταιω εγω...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες