Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Άναβαθμιση σε 3.0.1 - Δεν δουλεύουν οι εφαρμογές


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   DR-NICK

DR-NICK

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2009 - 10:29

εκανα χτεσ σε ενα 3γ που εχω χωρις να ειναι σπασμενο αναβαθμιση και τωρα δεν μου ανοιγει τιποτα απο τα προγραματα που εχω περασει....!!τι εγινε?πρεπει να τα ξαναπερασω ολα??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/08/2009 - 12:41

εκανα χτεσ σε ενα 3γ που εχω χωρις να ειναι σπασμενο αναβαθμιση και τωρα δεν μου ανοιγει τιποτα απο τα προγραματα που εχω περασει....!!τι εγινε?πρεπει να τα ξαναπερασω ολα??

Ναί. Υπάρχουν στο iTunes απλά πρέπει να ξανακάνεις sync, και φυσικά να έχεις επιλέξει "all apps" για να τις ξαναπεράσει. Αν σου ζητήσει το itunes να σετάρεις το iphone σαν new iphone ή restore από το backup της "προηγούμενης" συσκευής, κάνε το δεύτερο, έτσι θα σου κρατήσει και τα settings που είχες πριν την αναβάθμιση.

#3   DR-NICK

DR-NICK

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2009 - 16:39

Ναί. Υπάρχουν στο iTunes απλά πρέπει να ξανακάνεις sync, και φυσικά να έχεις επιλέξει "all apps" για να τις ξαναπεράσει. Αν σου ζητήσει το itunes να σετάρεις το iphone σαν new iphone ή restore από το backup της "προηγούμενης" συσκευής, κάνε το δεύτερο, έτσι θα σου κρατήσει και τα settings που είχες πριν την αναβάθμιση.



τελικα εσβησα ενα αpp το ξανακατεβασα καιαφου εδωσα κωδικο στι ιtunes μου ανοιξανε ολα .....ευτυχως..!!δεν χρειαστηκε να κανω αυτο που μου ειπες..οπως και να χει παντως ευχαριστω ..μπορειτε να δοκιμασετε και αυτο παιδια..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες