Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Βοήθεια για JaiLbreak


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   SpirosK

SpirosK

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2009 - 10:56

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα, αγόρασα πρίν 2 μέρες το iphone 3G με 8G. Η έκδοση που έχω μετά την αναβάθμιση που έκανα από το I-Tune είναι η 3.0.1 όπου είναι και η τελευταία από ότι είδα. Το JaiLbreak τι κάνει ακριβώς, που χρησιμεύει και επειδή θέλω να το κάνω και γω μπορείτε να με βοηθήσετε σας παρακαλώ; Όσο αφορά για έναν οδηγό που έχετε είναι μόνο για το S το καινούργιο iphone και λέει ότι είναι μόνο για τους κατόχους αυτού του μοντέλου.

Τελευταία επεξεργασία από: SpirosK, 29/08/2009 - 10:56


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/08/2009 - 11:32

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα, αγόρασα πρίν 2 μέρες το iphone 3G με 8G. Η έκδοση που έχω μετά την αναβάθμιση που έκανα από το I-Tune είναι η 3.0.1 όπου είναι και η τελευταία από ότι είδα. Το JaiLbreak τι κάνει ακριβώς, που χρησιμεύει και επειδή θέλω να το κάνω και γω μπορείτε να με βοηθήσετε σας παρακαλώ; Όσο αφορά για έναν οδηγό που έχετε είναι μόνο για το S το καινούργιο iphone και λέει ότι είναι μόνο για τους κατόχους αυτού του μοντέλου.

Ξεκίνα από εδώ, http://www.iphonehel...__0 και μετά ακολούθα το tutorial για JB. Η διαδικασία είναι η ίδια και για το 3G. Θα χρειαστείς το firmware για το 3.0, υπάρχει στο forum και το redsnow 0.8, επίσης διαθέσημο από την σελίδα με τις οδηγίες για JB.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες