Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πως θα είναι το iPhone 4S...!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
192 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/09/2011 - 20:22

To iSpazio μας δείχνει μερικές φωτογραφίες του iPhone 4S αλλά μόνο την παρακάτω δεν έχουμε δει .
Οι υπόλοιπες βρίσκονται στο αρχικό post.;-)

Αναρτημένη εικόνα

[Via]

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/09/2011 - 20:26

Kαι εδώ άλλη μια του 4S.

Όπως βλέπουμε το 4S έχει διαφορές και οπτικά από το iPhone4.

Αναρτημένη εικόνα

[Via]

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#93   Looter

Looter

    iPH Enthousiast

  • 431 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2011 - 20:46

Δε νομίζω ότι είναι τυχαίο που βγαίνουν ειδήσεις μόνο για το 4S και όχι για το υποτιθέμενο 5άρι...

Πάμε για epic fail όπως δείχνουν τα μέχρι στιγμής στοιχεία...

Δε νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση να ανακοινωθούν 2 νέα μοντέλα ταυτόχρονα...

Αν πηγαίναμε για 2 μοντέλα θα είχε βγει το 4S από τον Ιούλιο ώστε μείνουν ψηλά οι πωλήσεις και ώστε να κερδηθεί ακόμα περισσότερος χρόνος...

Μακάρι να βγω λάθος!

#94   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2011 - 20:49

το κακο με το 4s ειναι οτι και αυτο βλεπουμε οτι θα εχει μικρη οθονη, αλλα εγω ελπιζω στο iphone5 που θα ανακοινωθει μαζι με το 4s να δουμε και την οθονη 4"

#95   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 22/09/2011 - 20:55

Δυό ένα 4S που οι διαφορές θα είναι περίπου όπως το 3gs με το 4άρι και ένα ολοκαίνουριο iPhone5.

Stay tuned θα δούμε πολλά τις επόμενες ημέρες.;-)

ελπίζω μόνο αφού θα παρουσιαστούνε μαζί να κυκλοφορήσουν και μαζί!!!!!!!!!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: DooMDiveR, 22/09/2011 - 20:55


#96   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:05

αν ειναι μαπα ας μη το κυκλοφορησουν καθολου!

#97   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:08

Άπ ότι ακούγεται το συγκεκριμένο μοντέλο στοχεύει στην αγορά της Κίνας,εκεί που η μηλιά υστερεί ακόμα έναντι του ανδροειδες.


Από το 4αρι μου με την χρήση του Tapatalk

#98   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:14

αν ειναι μαπα ας μη το κυκλοφορησουν καθολου!

Μαπα δε θα ειναι αλλα δε θα εχει και καμια σπουδαια διαφορα πιστευω...τουλαχιστον εμφανισιακα

My life's goal is only to fight


#99   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:15

επομενως θα ειναι μαπα!

#100   ergocity

ergocity

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:16

http://www.digitalli...news-iphone-4s/

#101   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:17

επομενως θα ειναι μαπα!

γι'αυτο μη βιαστειτε να τουφεκισετε τα 4αρια σας....!!!!!!!

My life's goal is only to fight


#102   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:19

εγω το εχω ακομα και αν οντως ειναι απλα μια αναβαθμιση του 4αριου θα το κρατησω σιγουρα.

#103   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:21

Για όλους αυτούς τους " υπερβολικούς σε προσδοκίες " που περιμένουν ξανά πάλι φέτος Major Update , μάλλον δεν γνωρίζουν την νοοτροπία της Apple καλά...και κρατάν πολύ...μεγάλα καλάθια !! Η Apple , κατά την γνώμη μου δεν είναι εταιρία ΜΗ προβλέψιμη που πότε δεν ξέρεις τι θα φέρει στην αγορά...Αντιθέτως είναι μια πολύ προβλέψιμη σε αρκετά πράματα εταιρία , ακολουθεί πάντα μια δική της σειρά πραγμάτων και πάντα είναι μέσα σε αυτήν !!
Για ποιο λόγο η εταιρεία να ξαναπάει από το προηγούμενου μοντέλο πάλι τώρα σε Major Update...?? Η σειρά είναι σε όλα τα προϊόντα της....Major - Minor - Major , οπότε και αυτό ακολουθεί !! Επειδή κάποιοι εδώ μέσα περιμένουν μεγάλη επιδότηση και έχουν φουσκώσει τα μυαλά τους περιμένοντας κάτι εξωπραγματικό...από την Apple...?? Επειδή κάποιοι πούλησαν ότι παλιό iPhone είχαν και έχουν ξεμείνει και περιμένουνε το θαύμα της Apple , το μάννα εξ ουρανού...?? Από μια εταιρία που έχει μια συγκεκριμένη λογική και νοοτροπία , από μια εταιρία που τα δίνει όλα λίγο - λίγο και με έναν στάνταρ ρυθμό..εσείς περιμένετε liquid metal..4" οθόνες...νέα σχεδίαση σε μορφή " δάκρυ " με ένα τρελό herdware μέσα...και όλα αυτά καπάκι από Major Update στο προηγούμενο μοντέλο ?? Δεν σχολιάζω.....
Πρακτικά μια απλή αναβάθμιση θα κάνει και τέλος , όπως θα ήταν και το φυσιολογικό δηλαδή , επιδιορθώνοντας την νέας τεχνολογίας κεραία που εισήγαγε στο 4αρι , δεν θα την εγκαταλείψει φυσικά τόσο γρήγορα....και προσθέτοντας τον ήδη ΓΕΡΑΣΜΈΝΟ Α5 που από τον περασμένο Φεβρουάριο τον γνωρίζουμε + μια μεγαλύτερη κάμερα !! Δηλαδή το 4S , θα φορά το hardware του iPad 2 τόσο απλά....όπως και το 5αρι στο μέλλον θα φορά το hardware του iPad 3 , αλλά σε νέα σχεδίαση εξωτερική !!
Ο λόγος που καθυστέρησε είναι ο προφανής..άργησε το iOS 5 να βγει..ακόμα δεν βγήκε δηλαδή...μοιραία θα αργήσει να κυκλοφορήσει και το 4S τόσο απλά !! Η Apple έχει ήδη σχεδιάσει και έχει ήδη μελετήσει για το τι θα φορά οποιαδήποτε μελλοντική συσκευη της και το έχει κάνει από πολύ νωρίτερα , δεν καθυστέρησε επειδή καθίσαν τελευταία στιγμή οι μηχανικοί να φτιάξουν κάτι καλύτερο λόγο ανταγωνισμου...η Apple και κάθε σοβαρή εταιρία προβλέπουν τον ανταγωνισμό του μέλλοντος αρκετά νωρίτερα και κάνουν κινήσεις...π.χ. από την εποχή του 3GS ήδη σχεδίασαν τους A5 και Α6 γιατί από τότε ξέραν ότι στο μέλλον θα κυκλοφορούν διπύρηνες συσκευές !!
Αυτή η απλή αναβάθμιση που πολλοί κράζουν , θα είναι αρκετά δυνατή ώστε να την φέρουν πρώτη στον ανταγωνισμό...απο το iPhoneHellas , άρθρο προ ολίγον ημερών που μέτρησε τα Benchmarks μεταξύ iPad 2 και πολλών άλλων συσκευών της αγοράς έδειξε ότι το hardware του iPad 2 - iPhone 4S , είναι πολύ γρηγορότερο από όλες τις συσκευές της αγοράς σήμερα και κατά πάρα πολύ μάλιστα , συμπεριλαμβανομένου και του αντιπάλου galaxy SII !!
Ποιος είναι αυτός που πιστεύει ότι θα μείνει πίσω..όταν ήδη με το αναβαθμισμένο hardwre κερδίζει κατά κράτος τα πάντα που κυκλοφορούν ως τώρα και χτυπά στα ίσα οτιδήποτε ενδέχεται να κυκλοφορήσει σύντομα ??
Το 5αρ με την νέα σχεδίαση , να το περιμένετε το 2012 στην γνωστή WWDC 2012 όπως και είναι φυσικό , μάλλον λένε θα είναι ένα τηλέφωνό 4G LTE , δηλαδή θα παίζει στα νέα δίκτυα που από το 2012 και η AT&T και άλλες εταιρίες θα τα εγκαινιάσουν στην Αμερική και την ίδια περίοδο θα κυκλοφορήσουν και άλλα κινητά με τέτοια τεχνολογία. Άρα το 5αρι θα δοθεί στην κυκλοφορία την κατάλληλη στιγμή ως ένα 4G LTE τηλέφωνο και σίγουρα όχι τώρα !! Ήδη τώρα το 5αρι δοκιμάζεται από την China Mobile στο δικό της LTE 4G δίκτυο με βάση δημοσίευμα , για να κυκλοφορήσει στα μέσα του 2012 !!
Πάρτε λοιπόν μικρο καλάθι , αφήστε την υπέρμετρη αισιοδοξία για υπερβολικές σούπερ συσκευές και μπείτε στην νοοτροπία της Αpple...άλλωστε πρώτα software δημιουργεί και με βάση αυτό και μόνο , μετέπειτα χτίζει το κατάλληλο hardware...έτσι θα χτίσει το κατάλληλο hardwrae για το iOS 5 και ως εκεί και τέλος !!

#104   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:21

εγω το εχω ακομα και αν οντως ειναι απλα μια αναβαθμιση του 4αριου θα το κρατησω σιγουρα.

μα εφοσον θα υποστηριζει πληρως το ios 5 δε βρισκω τον λογο να το αλλαξεις...
μονο εγω εχω λογο που ειμαι ακομα στο 3G

My life's goal is only to fight


#105   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 22/09/2011 - 21:22

μα εφοσον θα υποστηριζει πληρως το ios 5 δε βρισκω τον λογο να το αλλαξεις...
μονο εγω εχω λογο που ειμαι ακομα στο 3G

αν ηταν κατι διαφορετικο θα το αλλαζα γιατι τελευταια μου τη δινει στα νευρα το antennαgate!

Τελευταία επεξεργασία από: Jimmy08, 22/09/2011 - 21:22


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες