Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σχετικά με τον ελεύθερο χώρο του Storage -> System


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ippopotamos

ippopotamos

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2009 - 12:44

καλημερα παιδες!!!αν μπορει καποιος να μου πει τι να κανω τελικα με το storage>system.μου δειχνει οτι εχει 13% ελευθερω χωρο.διαβασα στο forum για το bosstool αλλα δεν μπαινει στην 3.τι να κανω για να εχω λιγο χωρο ακομη;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   mike22

mike22

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2009 - 12:47

καλημερα παιδες!!!αν μπορει καποιος να μου πει τι να κανω τελικα με το storage>system.μου δειχνει οτι εχει 13% ελευθερω χωρο.διαβασα στο forum για το bosstool αλλα δεν μπαινει στην 3.τι να κανω για να εχω λιγο χωρο ακομη;;;


Διέγραψε αχρηστα πραγματα ;)

#3   ippopotamos

ippopotamos

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2009 - 12:51

δεν ξερω ποια ειναι αχρηστα εκει μεσα ρε φιλος.τι αποθηκευεται εκει;;;βγαζει μπολικα αλφαβητικα αλλα δεν ξερω τι ειναι αχρηστο.

#4   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/08/2009 - 13:22

Σου έχει δημηουργήσει πρόβλημα, κάποι μύνημα "δεν επαρκεί ο χώρος" ή κάτι τέτοιο? Αν όχι, μην ασχολείσαι με το System. Εκεί βρίσκεται το λειτουργικό σου. Το μόνο που μπορεί να φύγει με ασφάλεια είναι αν έχεις themes σε winterboard και πιανουν πολύ χώρο (ορισμένα είναι μέχρι και 20-30 ΜΒ. Διαφορετικά τίποτα. Αν δεν σε ενοχλησει μην το ενοχλείς.

#5   ippopotamos

ippopotamos

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2009 - 13:32

οχι οχι φιλε μου!!!δεν εχει βγαλει κατι.απλα επειδη διαβασα οτι αν εχει περισσοτερο χωρο δουλευει πιο γρηγορα το τηλ γι αυτο ρωταω.μπορω να κανω κατι;;;ευχαριστω παντως




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες