Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με το καπάκι


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2009 - 11:51

εχω iphone 3g white και οταν το πηρα απο πισω ηταν μια χαρα ..αλλα επειδη δεν ειχα αγορασει ακομα θηκη το εβαζα να παταει η πισω πλευρα στο παανακι που εχει η συσκευασια και τωρα μου δημιουργηθηκαν κατι σημαδια λες και το εσκισα με κατι..υπαρχει τροπος με κνενα προιον πχ κρεμα για γρατζουνιες να το σβησω...?
ευχαριστω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2009 - 12:04

βασικα δεν φταιει που δεν το ειχεσ σε θηκη! απλως ειναι ελλατωμα των 3G και απο καποιες αναφορες σε αλλα site και του 3GS. ραγιζει δλδ το πισω καλυμα και φαινεται πολυ λιγο στις περισσοτερς περιπτωσεις! το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να πας με την εγγυηση αν ισχυει ακομα. σε καποια καταστηματα στο εξωτερικο κανανε αντικατασταση.για ελλαδα δεν ξερω τι παιζει!

#3   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2009 - 12:10

φιλε μου σε ευχαριστω .αλλα δεν παω μεχρι το εξωτερικο για βλακιες της apple ...ολο προβλημα τα ειναι ..τιποτα δεν εχουν τεσταρει πριν το δωσον στο κοινο

#4   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2009 - 12:12

φιλε μου σε ευχαριστω .αλλα δεν παω μεχρι το εξωτερικο για βλακιες της apple ...ολο προβλημα τα ειναι ..τιποτα δεν εχουν τεσταρει πριν το δωσον στο κοινο

τιποτα. βασικα εννουσα αυτα που ειναι αγορασμενα πχ αμερικη οταν το γυριζε ο πελατης με το συγκεκριμενο προβλημα του το αλλαζανε!

#5   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 31/08/2009 - 12:30

Αυτό από όσο ξέρω το θεωρεί ότι είναι ΟΚ από το εργοστάσιο και ότι είναι μόνο αισθητικό και δεν έχει πρόβλημα λειτουργίας. Δεν έχω διαβάσει για τέτοια περίπτωση στην Ελλάδα τουλάχιστον σε 2 φόρουμ που παρακολουθώ. Κάνε μια βόλτα μέχρι το κατάστημα αγοράς να ρωτήσεις.

#6   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2009 - 14:01

το αγορασα μεταχειρισμενο απο ενα παιδι και ηταν απο αντικατασταση επειδη το προηγουμενο του εφυγε το κουμπι και του δωσανε αλλο..εχω την εγγυηση..αλλα οταν το πηρα απο το παιδι που μου το πουλησε ηταν καινουργιο απο πισω μολις το ειχα στο πανακι και λογο οτι δουλευα το αφηνα εκει περιπου 10 χωρις να το πειραζω μετα απο 3 μερες μου εμφανιστικανε ετσι...και σπαστικα...

#7   akmakas

akmakas

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2009 - 22:48

Αχ φίλε μου σε καταλαβαίνω είμαι και εγώ έτσι ψειριάρης..Λοιπόν αφού έχεις την εγγύηση πάνε και ρώτα αν σου πουν μα μου ζόρισε λίγο την κατάσταση.Εαν δεν στο αλλάξουν υπάρχουν στο ebay καπάκια apple κανονικά σε άσπρο και μαύρο και μπορείς να αγοράσει ένα μς 30 ευρώ περίπου και να το τοποθετήσεις...Το πως θα το κάνεις κοίταξε στο youtube να δεις πλήρη οδηγό πως γίνεται βήμα βήμα η αντικατάσταση...Αν το αποφασίσεις πες μου να σου στείλω όλα τα link για να το κάνεις....

Τελευταία επεξεργασία από: akmakas, 01/09/2009 - 22:50





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες