Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με iGo


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   netrinos

netrinos

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 31/08/2009 - 13:14

Εγκατεστησα προσφατα το iGo στο iPhone μου, αλλα δεν ακουγεται πουθενα η φωνη πλοηγησης... Κανω κατι λαθος ρε παιδια? Εχω πειραξει ολες τις ρυθμισεις και δεν το βρισκω πουθενα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   sotos1

sotos1

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2009 - 13:31

Για να μην ανοιγω νεο θεμα θα γραψω και εγω για ενα προβλημα με το Igo.

Ζητησα γλωσσα ελληνικη (και φωνη) και απο τοτε δεν ξαναανοιξε η εφαρμογη. Δηλαδη την πατας, ξεκιναει, και μετα απο λιγο ξαναεπιστρεφει πισω...

Μπας και ξερει κανεις κατι? Πως να το ξεπερασω ή πως να επαναφερω τις ρυθμίσεις πισω?

Ευχαριστω

#3   mdspell

mdspell

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2009 - 21:53

Για το πρώτο... πρέπει να έχεις χαμηλομένη την ένταση του ηχείου για παιχνίδια και εφαρμογές, δοκίμασε να μπεις στο ipod και να ανεβάσεις την ένταση του ipod. Για το δεύτερο έχω την εντύπωση ότι υπάρχει πρόβλημα με την ελληνική φωνή του igo και είχε ξανααναφερθεί παρόμοιο ζήτημα. uninstall-reinstall το πρόγραμμα η μόνη λύση που μπορώ να σκεφτώ

#4   netrinos

netrinos

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 31/08/2009 - 22:14

Για το πρώτο... πρέπει να έχεις χαμηλομένη την ένταση του ηχείου για παιχνίδια και εφαρμογές, δοκίμασε να μπεις στο ipod και να ανεβάσεις την ένταση του ipod. Για το δεύτερο έχω την εντύπωση ότι υπάρχει πρόβλημα με την ελληνική φωνή του igo και είχε ξανααναφερθεί παρόμοιο ζήτημα. uninstall-reinstall το πρόγραμμα η μόνη λύση που μπορώ να σκεφτώ

Δυστηχως φιλε μου δεν ειναι αυτο. ακουγονται κανονικα οι ηχοι των πληκτρων μεσα στο iGo, και η ενταση για παιχνιδια γενικα και εφαρμογες ειναι στο τερμα.. απλα δεν παιζει με τιποτα την φωνη πλοηγησης.. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι. Το εσβησα και το ξαναπερασα στο μεσα αλλα παλι τιποτα..

#5   netrinos

netrinos

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 31/08/2009 - 22:14

Για το πρώτο... πρέπει να έχεις χαμηλομένη την ένταση του ηχείου για παιχνίδια και εφαρμογές, δοκίμασε να μπεις στο ipod και να ανεβάσεις την ένταση του ipod. Για το δεύτερο έχω την εντύπωση ότι υπάρχει πρόβλημα με την ελληνική φωνή του igo και είχε ξανααναφερθεί παρόμοιο ζήτημα. uninstall-reinstall το πρόγραμμα η μόνη λύση που μπορώ να σκεφτώ

Δυστηχως φιλε μου δεν ειναι αυτο. ακουγονται κανονικα οι ηχοι των πληκτρων μεσα στο iGo, και η ενταση για παιχνιδια γενικα και εφαρμογες ειναι στο τερμα.. απλα δεν παιζει με τιποτα την φωνη πλοηγησης.. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι. Το εσβησα και το ξαναπερασα στο μεσα αλλα παλι τιποτα..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες