Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα αναβαθμίσετε στο iPhone 5; [Infographic]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
48 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   sinanas

sinanas

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/09/2011 - 23:54

Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει η μεγαλύτερη οθόνη. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει ουσιαστική διαφορά μεταξύ 3.5 και 3.8 ιντσών. Εάν ήταν 10 όπως του iPad μου, το συζητάγαμε. Έχω ένα 3gs και αντιστάθηκα στην αναβάθμιση σε 4 γιατί νομίζω ότι έιναι υπερβολή να πληρώνεις 600-700 ευρουλάκια για μια συσκευή που σκοπεύεις να την χρησιμοποιήσεις μόνο για ένα χρόνο ακόμη και αν την χρησιμοποιείς πολύ. Εγώ το χρησιμοποίω αρκετά: gps, email, apps, SMS, ομιλία, browsing, photos, gaming και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς αλλα νομίζω ότι τα iPhone έχουν 2-3 χρόνια λειτουργικής ζωής μιας και το iOS έχει αρκετή υποστήριξη. Προσωπικά θα αναβαθμίσω γιατί βλέπω σημαντική υστέρηση σε ταχύτητα στο 4.3.5 και παρότι το 5 θα έιναι συμβατό με το 3gs μου υποψίαζομαι ότι θα σέρνεται. Αυτό που ανυπομονώ να δώ είναι της φωνητικές οδηγίες. Χρησιμοποίω τη φωνητική κλήση σε 9 απο τις 10 κλήσεις μου και πιστεύω ότι έιναι ένα από τα πιό ωραία χαρακτηριστικά του iOS 4, γιαυτό θεωρώ ότι η φωνητικές οδηγίες θα είναι το πιό καινοτόμο χαρακτηριστικό του iOS 5.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 27/09/2011 - 01:16

Προσωπικα πρεπει να με εντηπωσιασει παρα πολυ για να το παρω , μιας και το 4αρακι (εκτος οτι ειναι τριων μηνων) {νεογνο ακομα} ειναι και απεχτο , τωρα μια αναβαθμιση σε φαση 3G-3GS δεν θα με τραβαγε τοσο, και πιστευω οτι δεν θα συμβαδιζε με τον ανταγωνισμο,

απο κει και περα υπομονη και θα δουμε απ το κενουργιο μηνα! 8)

Τελευταία επεξεργασία από: sixtypounder, 27/09/2011 - 01:17


#48   depy

depy

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 27/09/2011 - 17:47

μπα λεω να το αλλαξω του χρονου ακομα δεν εχω προλαβει να το χαρω.....

#49   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 27/09/2011 - 19:25

Θα άλλαζα,αλλα η οικονομική κρίση είναι δύσκολη υπόθεση. Έχω το 4αρακι μου και ελπίζω να πηγαίνει καλα με IOS 5.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες