Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Πλαστική θήκη για iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
28 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 00:15

Συμφέρει όμως;Εννοώ υπάρχουν τίποτα μηνιαίες χρεώσεις?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   reg

reg

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 00:17

μα ετσι κι αλλιως δωρεαν ειναι σε τετοιες περιπτωσεις :P χαιρομαι εαν βοηθησα καποιους απο εδω απλα το θεωρουσα κοροϊδια να πουλανε καποιοι 5 ευρο 1 θηκη που στο κατω κατω με 5 ευρο εσυ πηρες 10!απλα 8α καθυστερησουν λιγο παραπανω. μεγεια σου παντως


Ευχαριστώ πολύ!!! Δε με πειράζει που θα αργήσουν... Σε ποιες περιπτώσεις είναι δωρεάν τα μεταφορικά; Τις θήκες εσύ τις πήρες; Από ότι κατάλαβα θα είναι σαν να έχω 10 διαφορετικά iPhone, έτσι δεν είναι; ή κάνει μπαμ ότι είναι θήκη;

#18   silversaxo

silversaxo

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/09/2009 - 00:19

Συμφέρει όμως;Εννοώ υπάρχουν τίποτα μηνιαίες χρεώσεις?

οχι ρε καμια σχεση μονο μια καρτουλα σου δινουν για το ατμ η οποια εχει πανω και τον κωδικο για να βαζεις λεφτα να θελεις απο το ταμιο καμια δεσμευση.η μονη μλκια ειναι πως καθε φορα που βαζεις λεφτα σου κρατανε 1 ευρο

#19   reg

reg

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 00:21

Συμφέρει όμως;Εννοώ υπάρχουν τίποτα μηνιαίες χρεώσεις?

Δεν έχουν μηνιαίες χρεώσεις οι προπληρωμένες κάρτες. Συνήθως χρεώνουν ένα 1 ευρώ για κάθε φόρτιση των 50 Ευρώ.

#20   silversaxo

silversaxo

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/09/2009 - 00:23

Ευχαριστώ πολύ!!! Δε με πειράζει που θα αργήσουν... Σε ποιες περιπτώσεις είναι δωρεάν τα μεταφορικά; Τις θήκες εσύ τις πήρες; Από ότι κατάλαβα θα είναι σαν να έχω 10 διαφορετικά iPhone, έτσι δεν είναι; ή κάνει μπαμ ότι είναι θήκη;

εγω παραγγειλα μονο την ασπρη και δεν μου εχει ερθει ακομα πριν 3 μερες την αγορασα.οσο για το μπαμ ετσι κι αλλιως θα κανει αμα του βαλεις καμια παρδαλη :) και γενικα το iphone μονο ασπρο κ μαυρο βγανει.παντως δεν κανει πολυ μπαμ και εγω την θελω πιο πολυ για τις γρατζουνιες(και επειδη δεν το ειχα βρει σε ασπρο οταν ηθελα να το αγορασω)

#21   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 00:26

Ε καλά μπροστά στα 50 τί είναι το 1 ευρώ;Πάντως βλακεία έκανα,αν μου το λέγατε νωρίτερα θα ζητούσα απο κάποιον να μου τις παραγγήλει.Τώρα αγόρασα με 5 ευρώ + τα μεταφορικά για μία,που δεν τη χρειάζομαι γιατί πήρα zagg invisible Shield ,ενώ θα έπαιρνα 10.

#22   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 00:45

Δηλαδή , πόσες θήκες πήρες;;;
Πήρες τη zagg , αυτήν από το emarket.gr και αυτήν που έχεις στο 3G!
Πιο πολύ απ´ όλα όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πήρες για το 3GS και zagg και την άλλη από emarket

#23   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 01:33

Βασικά αυτήν του emarket δεν τη θέλω αλλά θα την κρατήσω γιατί την θέλει ένας φίλος μου.Τώρα που πήρα τη zaggδε θα ξαναβάλω θήκη.Φίλε kitkat: και δεν είναι μόνο αυτές οι θήκες.Είναι και άλλες 3.

#24   johnanad

johnanad

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@johnanad
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:johnanad

Δημοσίευση 04/09/2009 - 04:53

λοιπον εγω εχω προπληρωμενη καρτα απο την bank of cyprus την πληρωνεις 5 euro για να σου την βγαλουν αλλα θελουν και ενα εκαθαριστικο της εφοριας για να σου την βγαλουν με λιγα λογια πρεπει να εχεις και φορολογικο μητροο.οταν τις βαζεις χρηματα απo την τραπεζα σου κρατανε 1 euro εκτος και αν την εφοδιαζεις με χρηματα δια μεσου ιντερνετ και δεν σου κρατανε τιποτα( εγω εχω και ενα λογαριασμο ταμιευτηριου στην τραπεζα τους και την εφοδιαζω την προπληρωμενη με οσα χρηματα θελω απο το internet χωρις να σου κρατανε καθολου χρηματα για τον εφοδιασμο)

#25   johnanad

johnanad

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@johnanad
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:johnanad

Δημοσίευση 04/09/2009 - 04:55

παιδια sorry σε αλλο post ηθελα να το γραψω και εκανα λαθος,sorry

#26   johnanad

johnanad

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@johnanad
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:johnanad

Δημοσίευση 04/09/2009 - 05:00

μαλλον θα φταιει το ξενυχτι σωστο ηταν το post μπερδευτικα(αυτα παθαινει οποιος ξενυχταει.......και πινει και κανενα ποτο)

#27   GoS

GoS

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/09/2009 - 10:40

:Off Topic:
Πιστεύω πως στην Τράπεζα Κύπρου απλά σε κοροϊδεύουν..Έχετε δει πουθενά να θέλεις να κάνεις κατάθεση στον λογαριασμό σου και να σε πέρνουν κάθε φορά 1 ευρώ?Για ποιο λόγο?Επίσης,είναι σωστό για να βγάλεις μια κάρτα να χρεώνεσαι 5€ για ποιο λόγο πληρώνεις αυτό το ποσό?Έβγαλα pre paid της Κύπρου γι'αυτό και σας τα λέω και την ακύρωσα την επόμενη μέρα..
Για μένα καλύτερη λύση για αγορά μέσω Internet είναι η Χρεωστικές κάρτες στις οποίες δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα και συγκεκριμένα η χρεωστική της Πειραιώς είναι αρκετά βολική.1)Δεν πληρώνεις τίποτα για να την βγάλεις,δημιουργείς ενα λογαριασμό βιβλιαρίου και σου δίνουν και την καρτούλα για το atm μαζί.2)Σου δίνουν δωρεάν κωδικούς για e-banking δηλαδή να πληρώνεις τις αγορές σου μέσω μιας ηλεκτρονικής κάρτας που "φορτίζεις" απο το λογαριασμό σου όποτε θέλεις,χωρίς extra κοστος και γλυτώνοντας οποιαδήποτε απατεωνιά και 3)έχει την επιλογή On-line κατάθεσης που είναι και το καλύτερο πιστεύω γιατί μπορείς να αγοράσεις κατι απο το ebay Σάββατο βράδυ ή Παρασκευή και να θές να το πληρώσεις εκέινη την ώρα αλλά δεν έχεις λεφτά στην κάρτα σου,κατεβαίνεις στο ATM κάνεις μια On-line κατάθεση και γυρνάς σπίτι και πληρώνεις γιατί ο λογαριασμός σου ανανεώνεται εκείνη την ώρα.
:On Topic:

Όσο για τις θήκες έχω πάρει 5 παλαιότερα και είναι αρκετά "μούρικες" ειδικά η μπλέ που γυαλίζει είναι ολα τα λεφτά αλλά "καγκουρίζει" λίγο και καλο θα ήταν να τις βάζετε εφόσον έχετε μια ζελατίνα προστασίας για το πίσω μέρος μιας και κάνουν αρκετές γρατσουνίτσες κατα τιν αφαίρεσή τους

#28   reg

reg

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 11:32

:Off Topic: Ναι, αλλά αυτή η κάρτα είναι "ανάληψης κατάθεσης" δεν είναι πιστωτική. Θα μπορούμε να τη χρησιμοποιούμε στο PayPol?

:On Topic: Που μπορούμε να βρούμε τη ζελατίνα προστασίας για την πλάτη;
ΥΓ: Εγώ μονό για οθόνη ήξερα ότι υπάρχει...

Τελευταία επεξεργασία από: IPH, 17/05/2010 - 09:20


#29   GoS

GoS

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/09/2009 - 13:11

Φυσικά και την αναγωρίζει γιατί είναι visa οπότε και μπορείς να δημιουργήσεις paypal αλλά και να κάνες αγορές όπου θέλεις! Ζελατίνα μπορείς να πάρεις πχ την zagg full body και να καλύψεις μπροστά πίσω ή να βρείς κάτι ανάλογο απο ebay με μικρότερο κόστος αλλά όχι άριστη ποιότητα

Τελευταία επεξεργασία από: GoS, 04/09/2009 - 13:15





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες