Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αναφορά σε iPhone 4S με σχεδιασμό iPhone 4 στον κώδικα του iTunes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
398 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   apostonikos

apostonikos

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:07

Parafron η Retina Display ειναι η κορυφαια οθονη ολων πιστευω. Εχω διαβασει πως ειναι δυσκολο να φτιαχτει σ αλλες διαστασεις λογο οτι χανετε ppi και αλοιονται αναλυσεις. Και ετσι ισως ειναι κατι που ακομα ψαχνει η Apple. Πιστευω ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν μας εχει απογοητευσει η Apple.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:08

Ρε φιλε fasman εχεις καταλαβει οτι εχει το πιο ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ κινητο απο αποψης Soft αλλα και hardware ? Μην λεμε και οτι θελουμε επειδη μας πεταξανε ενα rumor. Παρακολουθω καιρο και οποτε βγαινει ασχημο rumor ολοι λετε αντε γεια παμε htc,samsung και αμα βγει καλο λετε αντε να ερθει το event.

Φιλικα ΠΑΝΤΑ , Νικος

Εγω δεν είπα ποτέ ότι θα πάω σε android εγώ έχω android και δεν έχει καμία σχέση με το iPhone εγώ δεν διαφωνώ ότι έχει hardware και software και για το αγοράζω τα προϊόντα της σορρυ κιόλας αν θες να πεις κάτι πρώτα να το επιβαιβεωνης κιολα αν δεις στα comments αριστερά στην αρχική στο status του kostasrodos29 τα comments θα καταλάβεις

#33   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:09

ωραια λογικη....
και δεν είδα κανένα να ζητάει quad core κτλ
μια μαμημενη μεγαλύτερη οθόνη ζηταμε..Α5 επεξεργαστη και 1gb ραμ...
δεν νομίζω να ζηταμε πολλά...

ρε παιδια τι σχεση εχει το λειτουργικο του καθε τηλεφωνου με τις δυνατοτητες του κ τα χαρακτηρηστηκα του. μην κρινεται το ανδροιδ σαν τηλεφωνο. εχετε δει δυνατοτητες που εχουν καποια απο αυτα? Γι αυτο ζηταμε απο την apple πιο πολλα. μιλαμε για εξοδο hdmi που ειναι απαραιτητο απλα πραγματα για την εποχη μας.

#34   SPC

SPC

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:10

[quote name='apostonikos' timestamp='1317499179' post='655515']
Βλεπω καποιους εδω μεσα και αναρωτιεμαι !!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ! Πρωτα απ ολα η Apple ειναι μακρια στο λειτουργικο σε σχεση με Android και εχει παρα πολυ ικανοποιητικα specs στα κινητα της. Τωρα αν θελετε QUAD CORE CPU TEGRA 25 VGA και 25MP Camera πηγαιντε στο Android ενα beta λειτουργικο και καθε βδομαδα να κανετε ενημερωσεις καινουργιες και ασκοπες και επισης να ψαχνετε custom rom.


Φιλικα, Νικος


Δίκαιο εχεισ Φιλε μου αλλά εγώ προσωπικά όταν φεύγω κανά τρειημερακι θέλω
Να ενημερώνομε στο ίντερνετ χωρίς να μου φεύγει Παναγία
Καλό χρυσό αλλά έστω μια οθόνη πρέπει να αλλάξει!!!!!!!!!!

#35   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:13

Parafron η Retina Display ειναι η κορυφαια οθονη ολων πιστευω. Εχω διαβασει πως ειναι δυσκολο να φτιαχτει σ αλλες διαστασεις λογο οτι χανετε ppi και αλοιονται αναλυσεις. Και ετσι ισως ειναι κατι που ακομα ψαχνει η Apple. Πιστευω ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν μας εχει απογοητευσει η Apple.


συμφωνω οτι η ρετινα μαζι με την οθονη του s2 ειναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί αλλα πλεον οι 3.5 ιντσες ειναι λιγες...για καποιον που εχει το iphone για να παίρνει τηλ να στέλνει μηνύματα και να μπαίνει στο facebook μια χαρα του φαίνονται οι 3.5...δοκιμασε να σερφαρεις να δεις ταινιες και να παίξεις παιχνιδια σε μια οθονη 4 ιντσων και πανω και θα δεις οτι η διαφορα με 3.5 ειναι τεράστια...

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 01/10/2011 - 22:14


#36   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:22

0,5 ιντσες συν για να παει το καινουριο iphone ειναι μεγαλη διαφορα αν κ φαινεται μικρος ο αριθμος. 1,27 εκατοστα παραπανω οθονη!

Τελευταία επεξεργασία από: gesvts, 01/10/2011 - 22:22


#37   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:22

ρε παιδια εχω μια απορια !! ποσα ατομα να δουλεουν αραγε στο καινουργιο project της apple, μηνες τωρα? ενας χριστιανος που να διαρευσει καποια σοβαρη εγκυρη πληροφορια ως προς το πως θα ειναι το νεο μοντελο δεν βρεθηκε ακομα? πως διαολο τους εχει καταφερει να μην διαρεει τιποτα?? μα τιποτα ομως? στο θεμα τωρα, μεχρι εχθες ημουν σχεδον σιγουρος οτι το νεο μοντελο θα ειναι ενα πανομοιοτυπο σχεδον 4αρι, με καλυτερο επεξεργαστη και καμερα. οσο περισσοτερο ομως διαβασω οτι σχεδον σιγουρα πλεον θα βγει το 4s, τοσο περισσοτερο πιστευω οτι τελικα η apple θα κανει την εκπληξη, και οτι ολα τα αλλα ειναι απιστευτα προσχεδιασμενα παιχνιδια και κατασκευασμενες διαροες, για να δημιουργησει ενα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ hype, γυρω απο την πολυαναμενομενη συσκευη, που ομοιο του, δεν εχω ξαναδει ποτε σε αλλο προιον....!

Τελευταία επεξεργασία από: ipad, 01/10/2011 - 22:23


#38   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:24

Εδώ δείτε..

Αναρτημένη εικόνα

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#39   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:27

Εδώ δείτε..

Αναρτημένη εικόνα

που σημαινει 4s

#40   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:27

Για εξηγατο αυτο που μας εδειξες ..! Είναι σίγουρο ..? (θα πάω android) αχαχαχαχα

#41   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:29

Για εξηγατο αυτο που μας εδειξες ..! Είναι σίγουρο ..? (θα πάω android) αχαχαχαχα


iPhone 4S confirmed as N94 (iPhone 4,1) that showed up in Apple’s inventory system:

The new iPhone will likely feature the dual-core A5 processor from the iPad 2, and eight megapixel camera, 1GB of RAM, Nuance-based speech-to-text Dictation, and the breakthrough Assistant feature based on Apple’s purchase of Siri.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#42   mamakossa

mamakossa

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:29

συμφωνω οτι η ρετινα μαζι με την οθονη του s2 ειναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί αλλα πλεον οι 3.5 ιντσες ειναι λιγες...για καποιον που εχει το iphone για να παίρνει τηλ να στέλνει μηνύματα και να μπαίνει στο facebook μια χαρα του φαίνονται οι 3.5...δοκιμασε να σερφαρεις να δεις ταινιες και να παίξεις παιχνιδια σε μια οθονη 4 ιντσων και πανω και θα δεις οτι η διαφορα με 3.5 ειναι τεράστια...


μήπως να πάρεις ipad ?
κινητό θέλουμε η παντόφλα?

#43   Gagarin

Gagarin

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:aterzop

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:32

Αν τελικα ειναι 4S θα ειναι μια αποτυχια για την apple..
Μακαρι να βγουμε ολοι ψευτες...
Εγω προσωπικα περιμενω ενα κινητο με διπυρηνο επεξεργαστη καμερα πανω απο 5MP - 1080p video - και οθονη πανω απο 3.7"(η αναλυση κακα τα ψεματα ειναι ακομα ανταγωνιστικη 960x640)...Πανω κατω ολοι κατι τετοιο περιμενουν να δουν με σχεδιασμο Apple που παντα ειναι κατι πολυ μπροστα...
Αν δουμε ενα 4αρι με διπυρηνο επεξεργαστη κ μια καμερα καλυτερη απλα θα ειναι ενα κλικ μπροστα απο το ηδη μοντελο κ πολλα κλικ πισω απο τον ανταγωνισμο...
K το μονο που θα κερδισει η apple ειναι την αναβαθμιση των 3GS και 3G και οσους εχουν ακομα μια αλλη συσκευη...

#44   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:33

Παιδια έχουν δίκιο όσοι ζητάνε μεγαλύτερη οθόνη! Το τηλέφωνο μας προσφέρει παιχνίδια πολυ καλα με αρκετά γραφικά αλλα αφου πρέπει να έχεις τα 2 δάχτυλα πάνω στην οθόνη για να χειρίζεται τον χαρακτήρα χάνεις απο το παιχνίδι! Όσοι παίζουν dead space ή αλλα του είδους καταλαβαίνουν!

Επισεις, κατεβάσετε κανένα βιβλίο στο iBooks? Σου βγαίνουν τα ματιά! Σερφαρετε για μια Ώρα στο iPhone και μετα κοιταξτε τα ματιά σε έναν καθρέφτη!

Τελευταία επεξεργασία από: michaelkrtikos, 01/10/2011 - 22:39


#45   thanos81

thanos81

    iPH Enthousiast

  • 391 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:33

4s ξεχαστε 5 4 του μηνος παρουσιαση τυχαιο δε νομιζω;
Αμα ηταν iphone 5 θα το κανανε 5 οκτωμβρη απονθεμα μαρκετινκ!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες