Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

BatteryFull +(Alarm)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
76 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   sotos1

sotos1

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2009 - 14:50

Για να πω την αληθεια, ουτε και εγω καταλαβα την χρησιμοτητα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2009 - 14:55

@gianzio Τελικά ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο. Το χαρακτηριστικό αυτό δε θεωρήθηκε από εμάς σημαντικό για να το αναφέρουμε αλλά προσέξαμε ότι το έχουν ανακαλύψει αρκετοί και έχουν κάνει post φώτο που δείχνουν το εικονίδιο της μπαταρίας στο κέντρο. Για να επανέλθει στη θέση της θέλει 3 tap. Αυτό θα αναφέρθει στην επόμενη έκδοση που σχεδιάζουμε να προσθέσουμε και κάτι ακόμη πάνω σ'αυτό.


Ευχαριστούμε όλους για μια ακόμη φορά για τα καλά σας λόγια

#18   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 03/09/2009 - 19:03

Σε εμένα δυστυχώς δε δουλεύει... Κάνω tap να ανοίξει κ δείχνει μαύρη οθόνη με την πάνω μπάρα του iPhone μόνο. teokoul στο έγραψα κ στο Twitter!

#19   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2009 - 20:38

Νομίζω πως πρέπει να υποστηρίζουμε κάθε Ελληνική εφαρμογή, άσχετα αν εμείς την θεωρούμε χρήσιμη ή όχι.

Πιστεύω πως έλειπε από το iPhone αυτή η λειτουργία καθώς όταν φεύγω από το σπίτι θελω να έχω φουλ μπαταρία (α ρε iPhone μπαταριοφάγο) και είναι εκνευριστικό να κάθεσαι από πάνω να δεις πότε γέμισε...

Προσωπικά αγόρασα την εφαρμογή επειδή αδειάζω το iPhone μου γρήγορα και έχω δύο εξωτερικές μπαταρίες/power stations 1000mAH (μία από USA 40$ μία Κινέζικη 7$ - ναι δουλεύουν ακριβώς το ίδιο απλά προσοχή σε αγορές απο Κίνα) που φορτίζουν το iPhone στο φουλ πιό γρήγορα από μπρίζα, οπότε επιβάλλεται να έχω ειδοποίηση πότε φόρτισε για να φυλάω λίγο "ζουμί" στις μπαταρίες.

Συγχαρητήρια και καλές πωλήσεις στα παιδιά!

#20   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 00:13

...δυστυχώς το app δεν μου δουλεύει, έχω iPhone 3G 16GB OS 3.0 jailbroken (από αμερική - το λέω μήπως φταίει ο φορτιστής που τον έχω με αντάπτορα, δοκίμασα και με τους power station/φορτιστές και δεν άλλαξε κάτι)

βασικά δεν κάνει ήχο μετά την φόρτιση 100% (αφου αλλάξει και το σήμα της μπαταρίας του iPhone από κεραυνό σε μπρίζα) και συνεχίζει να λέει charging... (ενίοτε όταν κάνω launch το app βγάζει μαύρη οθόνη όπως ανέφερε ο φίλος πιο πάνω αλλά κάνω lock-unlock το τηλέφωνο και το ξεπερνάει)

ελπίζω να είναι κάποιο μικρό bug γιατί όπως ανέφερα στο προηγούμενο post την βρίσκω αρκετά χρήσιμη...

#21   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 02:31

Σας έχω στείλει direct messages να δούμε πιο αναλυτικά τι φταίει. Είμαστε δίπλα σας για οποιαδήποτε βοήθεια.

#22   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 05/09/2009 - 16:55

Μετά απο Install απο το iPhone κ όχι το iTunes η εφαρμογή μου δουλεύει κανονικά! Μένει να κάνω κ φόρτιση για να είμαι σίγουρος πως όλα είναι ΟΚ! Ευχαριστώ teokoul !

#23   Dimitris1986

Dimitris1986

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Twitter:@@mitsakos1986
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:mitsakospan

Δημοσίευση 05/09/2009 - 19:19

συγχαρητηρια στα παιδια για την αμεση ανταποκριση...τα adds εξαφανιστηκαν και η εφαρμογη ειναι πλεον πιο ομορφη...μπραβο guys

#24   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1.174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 05/09/2009 - 22:23

σιγα!!!!!!!!!τι να το παρεις εξω με 100τις100 τι να το παρεις με 90τις100.για μενα δεν λεει τιποτα αυτη η εφαρμογη.αχριστη ειναι

#25   Dimitris1986

Dimitris1986

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Twitter:@@mitsakos1986
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:mitsakospan

Δημοσίευση 06/09/2009 - 13:15

η εφαρμογη δεν ειναι αχρηστη για οσους ενδιαφερονται για τον χρονο ζωης της μπαταριας τους...τωρα rally170hp καλο θα ηταν να μην χαρακτηριζουμε τις προσπαθειες των Ελληνων developers ως αχρηστες αλλα να κανουμε παρατηρησεις που θα τους βοηθησει να βελτιωσουν την δουλεια τους και να την πανε και ενα βημα παρα περα.δεκτο οτι ειναι η γνωμη σου και την σεβομαι αλλα πιο πολυ θα σεβαστω την προσπαθεια των παιδιων για την αναπτυξη μιας εφαρμογης.και ο χαρακτηρισμος αχρηστη ειναι ολιγον τι χοντρος γιατι ετσι ακυρωνεις την προσπαθεια των παιδιων.φιλικα παντα.

#26   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2009 - 18:26

@teokoul ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση (για τα dm που ανταλλάξαμε και τα banners που έφυγαν και έλυσαν τα κολλήματα)

#27   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2009 - 00:15

Είμαστε πάντα στη δίαθεση σας. Ευχαριστούμε και εμείς για το feedback που μας βοηθάει να γίνουμε καλύτεροι.

#28   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 12/09/2009 - 01:17

Ανεξάρτητα από το αν θα τν αγοράσουν κάποιοι ή όχι, αξίζουν ένα συγχαρητήρια τα παιδιά για την όλη τους προσπάθεια! Ευχόμαστε τα καλύτερα και βεβαίως καλές και πολλές πωλήσεις ανά τον κόσμο!!!

#29   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 12/09/2009 - 13:41

teokoul την εφαρμογή πρέπει να την έχουμε ανοιχτεί όταν συνδέουμε τη συσκευή μας για φόρτιση? Πότε μπορούμε να την κλείσουμε?

#30   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/09/2009 - 14:27

teokoul την εφαρμογή πρέπει να την έχουμε ανοιχτεί όταν συνδέουμε τη συσκευή μας για φόρτιση? Πότε μπορούμε να την κλείσουμε?


ναι η εφαρμογή πρέπει να είναι ανοιχτή όσοι ώρα φωρτούζη το κινητό,και μόλις πάει φυλλ κλείστην

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες