Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1075 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#646   ergocity

ergocity

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 17:57

αυτο που δεν μας ειπε η apple ειναι οτι για να δουμε τα τελεια ουαου φοβερα τρομερα λεπτομερη γραφικα με τον νεο a5, δυστυχως θα πρεπει να ειμαστε εφοδιασμενοι και με μεγενθυτικο φακο με την οθονη που μας αφησε.!


xaxaxa!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#647   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 17:57

αααα. Εσύ μάλλον γεννήθηκες θυμωμένος.!!! Τι να πω..

Έχουμε dataplan κύριε θυμωμένε. Μην απλώνεστε. Απλά λέμε ότι ΔΕΝ έχει bt kai radio....

Απλά....:)


ρε τα εχετε βαλει ολοι μαζι μου.!? και βεβαια ειμαι θυμωμενος μεχρι εκει που δεν παει μετα τα χθεσινα της apple. μας δουλευει ψιλο γαζι.!
αφου εχεις dataplan, γιατι δεν κατεβαζεις ενα world radio, και να ακους οτι γουσταρεις? οσο για το bluetooth δεν σχολιαζω στην εποχη του email.

#648   ergocity

ergocity

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 17:59

ρε τα εχετε βαλει ολοι μαζι μου.!? και βεβαια ειμαι θυμωμενος μεχρι εκει που δεν παει μετα τα χθεσινα της apple. μας δουλευει ψιλο γαζι.!
αφου εχεις dataplan, γιατι δεν κατεβαζεις ενα world radio, και να ακους οτι γουσταρεις? οσο για το bluetooth δεν σχολιαζω στην εποχη του email.


Νομίζω το εξαντλήσαμε το θέμα....

#649   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:01

ρε τα εχετε βαλει ολοι μαζι μου.!? και βεβαια ειμαι θυμωμενος μεχρι εκει που δεν παει μετα τα χθεσινα της apple. μας δουλευει ψιλο γαζι.!
αφου εχεις dataplan, γιατι δεν κατεβαζεις ενα world radio, και να ακους οτι γουσταρεις? οσο για το bluetooth δεν σχολιαζω στην εποχη του email.


πριν λιγο καιρο τα εβαζαν ολοι μαζι μου που εκραζα την apple καιρος ειναι να αναλαβουν κανεναν αλλον :P

#650   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:03

πριν λιγο καιρο τα εβαζαν ολοι μαζι μου που εκραζα την apple καιρος ειναι να αναλαβουν κανεναν αλλον :P


χααχχαχαχαχα τελος παντων. εγω παω γυμναστηριο να ηρεμησω.! θα εχουμε νεο γυρο το βραδακι. κραχτε οσο θελετε , θα τα διαβασω και θα απαντησω το βραδυ. αντε γειαααααααα

#651   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:04

Bρε σεις άστε τον @iPad και να συνεχίσουμε μια όμορφη συζήτηση .

Κρίμα είναι να χαλάμε το topic. :)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#652   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:07

Bρε σεις άστε τον @iPad και να συνεχίσουμε μια όμορφη συζήτηση .

Κρίμα είναι να χαλάμε το topic. :)


καλα σας λεει ο @kostasrodos29 συνεχιστε .....

Τελευταία επεξεργασία από: ipad, 05/10/2011 - 18:07


#653   ergocity

ergocity

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:07

Ευτυχώς που θα πάει γυμναστήριο. Αλλιώς θα μας έλουζε κανένα 3ωρο. Ουφ, την γλυτώσαμε. Ούτε η θεία μου από την Αμερική που όταν πήγαινε για ύπνο, που τρέλαινε τον καημένο τον θείο μου. Αλλά δεν άντεξε. Την χώρισε .!!!!!:)

Τελευταία επεξεργασία από: ergocity, 05/10/2011 - 18:13


#654   ergocity

ergocity

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:08

@kostasrodos, θα πας 4s?

#655   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:14

@kostasrodos, θα πας 4s?


Tσου.

Αφού μέχρι τον Μάρτιο δεν βλέπω παραπάνω θα έχουμε νέα για το iPhone 5. :)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#656   mikelev

mikelev

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:23

Tσου.

Αφού μέχρι τον Μάρτιο δεν βλέπω παραπάνω θα έχουμε νέα για το iPhone 5. :)

νέα θα χουμε!κυκλοφορία θα αργήσουμε να χουμε! <_<

#657   Kostas75

Kostas75

    iPH Addict

  • 735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:23

Και κάτι άλλο: Πιθανότατα μια μικρή αύξηση της επιφάνειας (οπότε και του συνολικού χώρου) λόγω μιας οθόνης 4" πιθανότατα θα έδινε την δυνατότητα και για λίγο μεγαλύτερη μπαταρία, οπότε και μεγαλύτερη διάρκεια, ιδιαίτερα αν η οθόνη γινόταν AMOLED.
Ελπίζω να δούμε στο 5 ένα νέο ολοκληρωμένο και όμορφο design. Το design του 4 θεωρείται ξεπερασμένο και βαρετό πλέον, ιδιαίτερα αν το συγκρίνεις με ένα από τα πιο καινούρια Sony-Ericsson, HTC, Samsung και LG. Τεράστιο λάθος η εμμονή της Apple στο ίδιο ΑΚΡΙΒΩΣ design. Και αν, όπως λένε μερικοί, είναι τακτική της εταιρείας να αλλάζει design κάθε 2 χρόνια, είναι ώρα να αναθεωρήσει σιγά σιγά, γιατί οι καιροί αλλάζουν και αν θέλεις να παραμείνεις στην κορυφή της αγοράς πρέπει να ακούς και τι προστάζουν οι αλλαγές που γίνονται με το πέρασμα του χρόνου, όσον αφορα τους ανθρώπους και τις προτιμήσεις τους, τον ανταγωνισμό, αλλά και τις κατά καιρούς συνθήκες και περιστάσεις που διαμορφώνουν την αγορά. Όπως π.χ. η παγκόσμια κρίση, που είναι ένας πολύ σημαντικός παράγοντας, καθώς οι άνθρωποι στην Ελλάδα, αλλά και σε όλο τον κόσμο, δεν ξοδεύουν τα χρήματά τους τόσο εύκολα όσο πριν από μερικά χρόνια. Θα ξοδέψουν μόνο αν κάτι τους κάνει "κλικ" που λέμε, κάτι που θα κάνει τη διαφορά και θα το γουστάρουν πολύ, ώστε να θυσιάσουν τα μειωμένα χρηματάκια τους σε κάτι που το θέλουν πάρα πολύ. Αν αρχίσουν και το σκέφτονται, γιατί αυτό που βλέπουν καλό είναι, αλλά δεν είναι κάτι το πολύ ιδιαίτερο ή είναι μία από τα ίδια σε βασικό τομέα (παίζει μεγάλο ρόλο και η εξωτερική εμφάνιση) απλά δεν θα το αγοράσουν ποτέ.

Τελευταία επεξεργασία από: Kostas75, 05/10/2011 - 18:24


#658   hellspawn

hellspawn

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:hellspawn81

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:26

Βλέπω ότι πολλά παιδιά απογητεύτηκαν με το 4s . Με το χέρι στην καρδιά , ποιό άλλο τηλέφωνο θεωρείται καλύτερο αυτή τη στιγμή από το 4s ?? και μην μου πείτε πως αποτελεί κριτήριο η μεγαλύτερη οθόνη άλλων κινητών. Βάλτε κάτω συνδυασμό hardware και software και σκεφτείτε το τελικό αποτέλεσμα. Επίσης πέρα από το γεγονός ότι προς το παρών το Siri δεν υποστηρίζει ελληνικά , υπάρχει άλλη συσκευή με αντίστοιχο voice control????? πολύ αμφιβάλλω και για πολύ καιρό ακόμα....και για να πω την αλήθεια και εγώ ήθελα μεγαλύτερη οθόνη αλλά αυτό δεν αναιρεί οτι παραμένει το κορυφαίο κινητό αυτή τη στιγμή με αυτή την αναβάθμιση τελικού αποτελέσματος hardware +software !!!!!

#659   anton

anton

    iPH Enthousiast

  • 445 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:31

ποια ειναι η τιμη του 4αριου και το 16 και το 32?

#660   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 05/10/2011 - 18:34

@Kostas75 μα τι λες .; Εκείνες οι πατάτες σαρεσουν .; Ελπίζω να έχεις πάρει κανένα κ να μιλάς τόσο θετικά :P με κάτι πλαστικακια κ καπακια είναι .!!! Σορρυ .!!!!

- παιδιά δεν πρόσφερε κ τπτ το τρομερό για να αλλάξει εμφάνιση ... Κ στο κάτω κάτω έτσι δεν υποβαθμίζει το 4αρη ....


---
I am here: http://maps.google.c...41113,25.130454
Sent from my iPhone 4 using Tapatalk :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες