Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Στην αγορά δεν αρέσει το iPhone 4S


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
92 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   Jen

Jen

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/10/2011 - 14:55

Τώρα θα μιλήσω ως κάποιος που δεν είχε ποτέ στην κατοχή του iPhone, οπότε μπορεί να είμαι τελείως λάθος, αλλά από τη στιγμή που είναι ένα ελεύθερο φόρουμ είπα να εκφράσω τη γνώμη μου.
Aπλά μου φαίνεται άδικο για το iPhone 4 η κυκλοφορία του 4s δεδομένου ότι είναι σχετικά καινούριο το τηλέφωνο ακόμα και κάνει ακόμα καλές πωλήσεις. Έτσι, μια τέτοια κίνηση έχει ως αποτέλεσμα είτε οι παρόντες κάτοχοι του 4 να παραμείνουν σε αυτό, ή οι κάτοχοι 3G και 3Gs να μεταπηδήσουν αυτόματα στο 4s αν δεν αντέχουν να περιμένουν το 5. Οπότε δεν πιστεύετε ότι οι πωλήσεις του 4 θα πέσουν κατακόρυφα;
Από την άλλη, η Apple οφείλει να κάνει ότι καλύτερο μπορεί για να διατηρηθεί ανταγωνιστική...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 05/10/2011 - 14:56

Τώρα θα μιλήσω ως κάποιος που δεν είχε ποτέ στην κατοχή του iPhone, οπότε μπορεί να είμαι τελείως λάθος, αλλά από τη στιγμή που είναι ένα ελεύθερο φόρουμ είπα να εκφράσω τη γνώμη μου.
Aπλά μου φαίνεται άδικο για το iPhone 4 η κυκλοφορία του 4s δεδομένου ότι είναι σχετικά καινούριο το τηλέφωνο ακόμα και κάνει ακόμα καλές πωλήσεις. Έτσι, μια τέτοια κίνηση έχει ως αποτέλεσμα είτε οι παρόντες κάτοχοι του 4 να παραμείνουν σε αυτό, ή οι κάτοχοι 3G και 3Gs να μεταπηδήσουν αυτόματα στο 4s αν δεν αντέχουν να περιμένουν το 5. Οπότε δεν πιστεύετε ότι οι πωλήσεις του 4 θα πέσουν κατακόρυφα;
Από την άλλη, η Apple οφείλει να κάνει ότι καλύτερο μπορεί για να διατηρηθεί ανταγωνιστική...

το 4 πια δε θα πωλειται οπως τωρα αλλα σαν μια φθηνοτερη λυση στα 8gb. το κυριο μοντελο ειναι το 4s τωρα.

#93   ChriSS78

ChriSS78

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 05/10/2011 - 15:13

φανταζεστε να μιλαμε με το siri να μας πει κατι και να στραβωσουμε και να του κραταμε μουτρα? πχ παχυνα ρε? και να σου λεει ναι!!!!


Χαχαχαχα! Καλο ρε φιλε! Μπινελικια με το Siri!

Να του πεις: "βρες μου υφασματινο παντελονι ιταλικης ραφης σε μαγαζι στο Κολωνακι" και να σου απαντησει:

"δεν βγαζουν νουμερα για ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ" !!!!!! Χαλιααααααα!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες