Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

RIP Steve Jobs


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
467 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#451   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 09/10/2011 - 10:56

ένας φίλος σε μία τοπική εφημερίδα της πάτρας έγραψε το εξής:

"Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΑΝΑΓΚΗ..."

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#452   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/10/2011 - 14:39

H Pixar αποχαιρετά τον Steve Jobs.

Αναρτημένη εικόνα
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#453   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2011 - 14:50

H Pixar αποχαιρετά τον Steve Jobs.

Αναρτημένη εικόνα


την πρωτη σελιδα την ειδατε

pixar

#454   taksidiotis25

taksidiotis25

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2011 - 21:41

Πραγματικά κρίμα

Send from my Sexy Samsung Galaxy R using tapatalk

#455   IPW

IPW

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 09/10/2011 - 22:02

Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω αλλά ο χαμός του Steve με πείραξε, το σκέφτομαι συνέχεια. Σκέφτομαι ότι είμαι ένα τίποτα μπροστά σε αυτά που μας προσέφερε αυτός ο άνθρωπος, χρησιμοποιώ το IMAC του, το iphone του.
Κάνω μια δουλειά που δεν με γεμίζει, δεν έχω δημιουργήσει κάτι να αφήσω και γω πίσω μου. Δεν ξέρω τι να κάνω, κάτι πρέπει να κάνω, δεν γίνεται, ζηλεύω το πάθος του γι'αυτο που αγαπούσε. Οι περισσότεροι ζούμε τις ζωές των άλλων. Μου γέννησε τόσα φιλοσοφικά ερωτήματα!!!

#456   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 09/10/2011 - 22:18

Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω αλλά ο χαμός του Steve με πείραξε, το σκέφτομαι συνέχεια. Σκέφτομαι ότι είμαι ένα τίποτα μπροστά σε αυτά που μας προσέφερε αυτός ο άνθρωπος, χρησιμοποιώ το IMAC του, το iphone του.
Κάνω μια δουλειά που δεν με γεμίζει, δεν έχω δημιουργήσει κάτι να αφήσω και γω πίσω μου. Δεν ξέρω τι να κάνω, κάτι πρέπει να κάνω, δεν γίνεται, ζηλεύω το πάθος του γι'αυτο που αγαπούσε. Οι περισσότεροι ζούμε τις ζωές των άλλων. Μου γέννησε τόσα φιλοσοφικά ερωτήματα!!!

Φίλε μου μην απογοητεύεσαι στην μικρή ζωή μας που ζούμε εμείς μπορεί να είσαι ήρωας, στις θάλασσες που κολυμπούσε αυτός μπορεί να του έλειπαν οι στιγμές που ζεις εσύ και να σε σίγουρος κάτι θα αφήσεις και εσύ στους άλλους όταν φτάσεις στην "ιθάκη"

Τελευταία επεξεργασία από: argonaytis, 09/10/2011 - 22:19


#457   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 09/10/2011 - 22:32

Συγγνώμη τώρα είδα πως είσαι γυναίκα με συγχωρείς κοπελιά :blush:

#458   IPW

IPW

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 09/10/2011 - 22:32

Φίλε μου μην απογοητεύεσαι στην μικρή ζωή μας που ζούμε εμείς μπορεί να είσαι ήρωας, στις θάλασσες που κολυμπούσε αυτός μπορεί να του έλειπαν οι στιγμές που ζεις εσύ και να σε σίγουρος κάτι θα αφήσεις και εσύ στους άλλους όταν φτάσεις στην "ιθάκη"


Σίγουρα ο κάθε άνθρωπος έχει τα βιώματα του, αλλά ξέρω πως μέχρι τώρα δεν έχω κάνει κάτι ώστε να αλλάξει ο κόσμος! Περίμενα με τόση λακτάρα το iphone το λευκό, που μόλις ήρθε στην Ελλάδα και το απέκτησα τα πρώτα βράδια ξυπνούσα την νύχτα πατούσα το κουμπάκι και το χάζευα! Ένας άνθρωπος με έκανε να λακταρώ για κάτι που εκείνος ονειρεύτηκε! Είμαι ίσως υπερβολική και μηδενιστική γιατί δεν έχω γίνει ακόμα μητέρα. Πάντως νιώθω περίεργα. Σε ευχαριστώ για τον καλό σου λόγο!

#459   mariosich

mariosich

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2011 - 22:41

...κρίμα που έφυγε αυτός ο άνθρωπος, πρόσφερε με τα όνειρα του πολλά στη τεχνολογία που μαθαίνουν οι νεότεροι...
:blush: :blush: :blush:

#460   nikosvrouch

nikosvrouch

    iPH Enthousiast

  • 373 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:nikosvr

Δημοσίευση 10/10/2011 - 08:27

ξαναγραφω δευτερη φορα σε αυτο το topic. θα σας γραψω ενα γεγονος που μου συνεβη αυτες τις μερες: στο facebook εκανα like στη σελιδα για τον Steve Jobs και μετα εγραψα μεσα στη σελιδα το εξης σχολιο.. "R.I.P Steve Jobs". Την επομενη μερα ομως, καποιοι φιλοι μου που ειδαν το σχολιο αρχισαν να με κοροϊδευουν για το σχολιο αυτο.. και κατι τετοια!! ειλικρινα δεν τους καταλαβαινω

#461   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 10/10/2011 - 09:00

ξαναγραφω δευτερη φορα σε αυτο το topic. θα σας γραψω ενα γεγονος που μου συνεβη αυτες τις μερες: στο facebook εκανα like στη σελιδα για τον Steve Jobs και μετα εγραψα μεσα στη σελιδα το εξης σχολιο.. "R.I.P Steve Jobs". Την επομενη μερα ομως, καποιοι φιλοι μου που ειδαν το σχολιο αρχισαν να με κοροϊδευουν για το σχολιο αυτο.. και κατι τετοια!! ειλικρινα δεν τους καταλαβαινω


Ειπαμε πολλοι το κανουνε αυτο... Σε οποιους αρεσει οι αλλοι απλα μπορουνε να πατησουνε το Χ και να ασχοληθουνε με οτι αλλο θελουνε...!

#462   konandrio

konandrio

    iPH Contributor

  • 1.545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:konandrio

Δημοσίευση 20/07/2012 - 01:46

Σίγουρα ο κάθε άνθρωπος έχει τα βιώματα του, αλλά ξέρω πως μέχρι τώρα δεν έχω κάνει κάτι ώστε να αλλάξει ο κόσμος! Περίμενα με τόση λακτάρα το iphone το λευκό, που μόλις ήρθε στην Ελλάδα και το απέκτησα τα πρώτα βράδια ξυπνούσα την νύχτα πατούσα το κουμπάκι και το χάζευα! Ένας άνθρωπος με έκανε να λακταρώ για κάτι που εκείνος ονειρεύτηκε! Είμαι ίσως υπερβολική και μηδενιστική γιατί δεν έχω γίνει ακόμα μητέρα. Πάντως νιώθω περίεργα. Σε ευχαριστώ για τον καλό σου λόγο!


Tragic!!!!

Sorry για το ξετρυπωμα αλλά έμεινα μλκς.

Τελευταία επεξεργασία από: konandrio, 20/07/2012 - 01:48


#463   taksidiotis25

taksidiotis25

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/07/2012 - 08:38

Tragic!!!!

Sorry για το ξετρυπωμα αλλά έμεινα μλκς.

δεν είσαι ο μόνος:D

#464   nskord1

nskord1

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/08/2012 - 13:28

τεραστια απολεια ........... :( rip

#465   ipager

ipager

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/01/2014 - 17:34

ακόμη δεν έχω δει την ταινία...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες