Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S: 1 εκατομμύριο προ-παραγγελίες τις πρώτες 24 ώρες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
28 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 10/10/2011 - 15:15

Καθηστε ρε παιδια εσεις που ειχατε το 4 απογοητευτηκατε. Ο αλλος που ειχε το 3G ηθελε αλλαγη. Γιατι κατηγορειτε τον κοσμο ? Λες και δωσατε εσεις λεφτα για να το αγορασουν κανετε


Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ. Κάποιος φίλος σε άλλο thread αποκάλεσε αυτούς τους ανθρώπους που προπαρήγγειλαν το 4S "θύματα καταναλωτισμού" λες και όλοι είχαν iPhone 4. Αποκλείεται δηλαδή να είχαν 3G ή 3GS ή καθόλου iPhone και να θέλουν να προμηθευτούν τη νέα συσκευή η οποία άργησε κιόλας, που σημαίνει ότι κάποιοι την περίμεναν;
Εγω έχω iPhone 4 και δεν θα αναβαθμίσω γιατί με καλύπτει απόλυτα και είναι μια συσκευή που 16 μήνες μετα την κυκλοφορία της έχει αξία! Αλλά αναγνωρίζω ότι πολλοί θέλουν να αγοράσουν το 4S και με το δίκιο τους.
Υπάρχουν και άλλες συσκευές στην αγορά, καλές και ίσως καλύτερες από το iPhone αλλά καμία μα καμία κατά τη γνώμη μου δε συγκρίνεται μαζι του σε value for money.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/10/2011 - 15:17

Ελλάδα με $27,716 (nominal, 2011 est.)


Νομίζω ξεχασες να βάλεις το
μειων μπρωστα -27,716

Τελευταία επεξεργασία από: Leo, 10/10/2011 - 15:19


#18   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 10/10/2011 - 15:18

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ. Κάποιος φίλος σε άλλο thread αποκάλεσε αυτούς τους ανθρώπους που προπαρήγγειλαν το 4S "θύματα καταναλωτισμού" λες και όλοι είχαν iPhone 4. Αποκλείεται δηλαδή να είχαν 3G ή 3GS ή καθόλου iPhone και να θέλουν να προμηθευτούν τη νέα συσκευή η οποία άργησε κιόλας, που σημαίνει ότι κάποιοι την περίμεναν;
Εγω έχω iPhone 4 και δεν θα αναβαθμίσω γιατί με καλύπτει απόλυτα και είναι μια συσκευή που 16 μήνες μετα την κυκλοφορία της έχει αξία! Αλλά αναγνωρίζω ότι πολλοί θέλουν να αγοράσουν το 4S και με το δίκιο τους.
Υπάρχουν και άλλες συσκευές στην αγορά, καλές και ίσως καλύτερες από το iPhone αλλά καμία μα καμία κατά τη γνώμη μου δε συγκρίνεται μαζι του σε value for money.

Να σου πω λίγο συμφωνώ αλλα αυτός που είναι φαν της apple φυσικά και θα πάρει όλα τα μοντέλα (εγω είχα το 3G και θα αναβάθμισω αλλα έχω γνωστούς που θα κάνουν αναβάθμιση το 4αρι (μαγκιά τους)

#19   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 10/10/2011 - 15:52

Εχω το 4αρι και ΔΕΝ απογοητευτικά με την αναβάθμιση! Το 4s ειναι το καλύτερο smartphone!

#20   biller

biller

    iPH Enthousiast

  • 354 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2011 - 15:56

Και έιναι Προ-παραγγελιες ΦΑΝΤΆΣΟΥ!


Λετε να τους κάνουν πλάκα και να ακυρώσουν τις παραγγελίες στο τέλος :P

#21   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 10/10/2011 - 15:56

Εχω το 4αρι και ΔΕΝ απογοητευτικά με την αναβάθμιση! Το 4s ειναι το καλύτερο smartphone!

συμφωνω απολύτως μαζί σου..
για αυτό θα το πάρω και θα το λέω πως έχω 4s και ας λένε ότι θέλουν

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#22   fgth

fgth

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2011 - 16:31

Απλά γαμαει.

#23   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/10/2011 - 16:47

Κι εγώ αρχικά απογοητεύτηκα και μάλιστα μίλαγα με πολύ γνωστό μου ότι μπορεί να πάω λίγο προς Gallaxy και μου έλεγε ότι δεν υπάρχει σύγκριση και πάντα κατά την γνώμη του το μηλόφωνο τα σπάει.. ειδικά η οθόνη σε direct έκθεση σε ήλιο.. αντε να δούμε, πάντως από ότι φαίνεται θα τα πάει super σε πωλήσεις... φαντάσου να άλλαζαν και λιγάκι το design τι θα γίνοταν.. πάντως καθαρά σαν γεγονός βοήθησε η απώλεια του Jobs και ειδικότερα στην Αμερική που είναι λιγάκι ψάρια οι πολίτες εκεί...

#24   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 10/10/2011 - 16:53

Θέλω κι εγώ ένα απο το 1.000.000 ! :rolleyes:

#25   logaras314

logaras314

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/10/2011 - 16:53

νομιζω οτι ακουω την χοντρη να τραγουδαει... καθε χρονο τα ιδια, δεν βαζουν μυαλο μερικοι...

#26   dedalos

dedalos

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2011 - 17:22

Πάλι ρε γ@μ0τ0 δεν θα αποτύχει το iPhone, να το αγοράσουν λίγοι, να πέσει η τιμή του και να καταφέρω να το αγοράσω και εγώ.
Του χρόνου όμως είμαι σίγουρος ότι θα είναι πλήρη αποτυχία.
Υπομονή ένα χρόνο ακόμα. Κάποια χρονιά θα τα καταφέρω. >:(

Τελευταία επεξεργασία από: dedalos, 10/10/2011 - 17:22


#27   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 10/10/2011 - 17:42

Πάντως στο βιντεακι που κυκλοφόρησε πηγαίνει γ@μιωντ@ς. Για εμένα αυτο είναι λόγος αναβάθμισης.

#28   Querd

Querd

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2011 - 17:50

Eγώ να σας πω την αλήθεια θα περιμένω να δω κάποια reviews για το siri [κατά ποσο δηλαδή δουλεύει σε καθημερινή χρήση]και επειδή είμαι κάτοχος 3GS μάλλον θα κάνω upgrade.. παρεπιπτόντως συγγνώμη που βγαίνω λίγο off topic αλλα κάποιοι λένε ότι το siri θα μπορέσει λογικά να μεταφερθεί μέσω cydia σε προηγούμενα μοντέλα iphone εκτος του 4S.. η αλήθεια είναι είμαι μέσα σε αυτούς που το πιστεύουν, αλλα κάπου διάβασα και κατάλαβα ότι μάλλον έκανα λάθος, ότι το siri δεν είναι απλό voice command. αλλα όντως θα χρειαστεί μεγαλύτερη επεξεργαστική ισχύ [Dual-Core A5]. φανταστείτε για κάθε γλώσσα ποσα "libraries" με φράσεις θα έχει και ποσο θα χρειάζεται καλο επεξεργαστή για να κάνει γρήγορα την αναγνώριση..

one more thing (:P) στο keynote της apple είπαν πως είναι ακόμα BETA, συμπληρώνοντας ότι με τον ορο beta εννοούν ότι με τον καιρό θα ΜΠΟΥΝ και άλλες γλώσσες και περισσότερα features. κατ' εμέ τελικά είναι θέμα χρόνου και μονο να μπούν τα ελληνικά και όχι θέμα προς αμφισβητηση, εσείς τι λέτε?

#29   mikelev

mikelev

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/10/2011 - 17:51

Πάντως στο βιντεακι που κυκλοφόρησε πηγαίνει γ@μιωντ@ς. Για εμένα αυτο είναι λόγος αναβάθμισης.

ακριβώς!πετάει! :lol:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες