Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 14 ψήφοι

Πώς να διπλασιάσετε την επιδότησή σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3012 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2221   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 27/03/2017 - 09:54

Λοιπόν. Όταν θα σου κάνουν αντιπροσφορά από την Cosmote για να παραμείνεις πελάτης τους, θα σου προτείνουν είτε επιδότηση στο πάγιο είτε θα σε ρωτήσουν εαν θέλεις να πάρεις συσκευή. Σε εκείνο ακριβώς το σημείο είναι που θα τους πεις ότι σε ενδιαφέρει μια καινούργια συσκευή ( αν όντως σε ενδιαφέρει ). Ο εκπρόσωπος με τη σειρά του θα σε ενημερώσει λοιπόν με τρεις διαφορετικές προτάσεις.

Πρόταση 1: Το ποσό της επιδότησης που μπορεί να σου δώσει για κάθε ένα από τα νούμερα για αγορά οποιασδήποτε συσκευής το οποίο είναι και το μικρότερο ( συνήθως μέχρι 120 ευρώ ανα γραμμή ) σύν μια μικρή έκπτωση στην τελική τιμή των παγίων σου.

Πρόταση 2: Επιδότηση για συγκεκριμένες συσκευές όπως και για συσκευές iPhone ( συνήθως στα 500-600 ευρώ και για τις 2 γραμμές σου ) σύν μικρή έκπτωση στο πάγιο.

Πρόταση 3: Υπερ επιδότηση για συσκευή Samsung Galaxy S7 ή S7 Edge ποσό περίπου στα 800-900 ευρώ σύν μικρή έκπτωση στην τελική τιμή των παγίων.

Εγώ έκλεισα ανανέωση του συμβολαίου μου ( 2 νούμερα σε οικογενειακό πακέτο το ένα 1500 30' και το άλλο Cosmote Mobile L ) με τελική τιμή παγίων 60 ευρώ το μήνα σύν συνολικό ποσό επιδότησης 920 ευρώ για συσκευή Samsung Galaxy S7. Επειδή όμως δεν με ενδιέφερε το συγκεκριμένο κινητό, το πήρα και το αντάλλαξα με έναν γνωστό που μου έδωσε σφραγιστό iPad Pro 9,7 Wi- Fi+ Cell το οποίο και χρειαζόμουν περισσότερο.

Ρωτάω επειδή μου κάνανε ειδική προσφορά για 3 νούμερα οικογενειακά που έχω τα δύο XL και το ένα 25 τελική τιμή 65 ευρώ.Χωρις να έχω κάνει φορητότητα.
Απλώς αναρωτιέμαι εάν κάνω φορητότητα αν μπορώ να πάρω και επιδότηση εxtra για iPhone ή galaxy s7e.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2222   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/03/2017 - 10:35

Ρωτάω επειδή μου κάνανε ειδική προσφορά για 3 νούμερα οικογενειακά που έχω τα δύο XL και το ένα 25 τελική τιμή 65 ευρώ.Χωρις να έχω κάνει φορητότητα.
Απλώς αναρωτιέμαι εάν κάνω φορητότητα αν μπορώ να πάρω και επιδότηση εxtra για iPhone ή galaxy s7e.

Η προσφορά που σου έχουν κάνει ήδη, περιέχει την επιδότησή σου στο πάγιο και όχι για συσκευή. Εάν θέλεις να πάρεις νέα συσκευή θα πρέπει να κάνεις είτε φορητότητα είτε να μιλήσεις εκ νέου με την Cosmote και να τους πεις ότι σε ενδιαφέρει συσκευή αντί για έκπτωση στο πάγιο. Έχε κατα νού ότι η έκπτωση στο πάγιο σε περίπτωση που πάρεις συσκευή δεν θα είναι τόσο καλή όσο αυτή τη στιγμή που σου έδωσαν τα 3 νούμερα στην τιμή των 65 ευρώ.



#2223   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 27/03/2017 - 10:38

Η προσφορά που σου έχουν κάνει ήδη, περιέχει την επιδότησή σου στο πάγιο και όχι για συσκευή. Εάν θέλεις να πάρεις νέα συσκευή θα πρέπει να κάνεις είτε φορητότητα είτε να μιλήσεις εκ νέου με την Cosmote και να τους πεις ότι σε ενδιαφέρει συσκευή αντί για έκπτωση στο πάγιο. Έχε κατα νού ότι η έκπτωση στο πάγιο σε περίπτωση που πάρεις συσκευή δεν θα είναι τόσο καλή όσο αυτή τη στιγμή που σου έδωσαν τα 3 νούμερα στην τιμή των 65 ευρώ.

Επειδή θεωρώ πολύ καλή την προσφορά για τα συγκεκριμένα πακέτα δε θα μπω στην διαδικασία.Μονο εάν ήταν στάνταρ ότι θα κατάφερνα τα ίδια ποσά στο πάγιο + επιδότηση συσκευής.Αλλιως βαριέμαι να ασχοληθώ πάλι με τα ίδια.

#2224   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 27/03/2017 - 22:05

Από 25/04/2017 αυξάνονται τα ενσωματωμένα λεπτά ομιλίας και τα SMS του προγράμματος σας για χρήση εντός Ελλάδας προς εθνικά
δίκτυα από 2000 σε 3000 και παράλληλα το ονομαστικό μηνιαίο σας πάγιο αυξάνεται από 65,53 σε 69,03 ευρώ. Τυχόν εκπτώσεις που
έχετε διατηρούνται. Επίσης, από 25/04/2017 η χρέωση για εθνικές κλήσεις ομιλίας και video-κλήσεις μετά την κατανάλωση της δωρεάν
χρήσης αυξάνεται από 0,0082 ευρώ/δευτ. σε 0,0090 ευρώ/δευτ.
Έχετε το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής σας αζημίως (εξαιρούνται τυχόν υπόλοιπα επιδότησης συσκευών ή τερματικού εξοπλισμού),
εντός 1 μηνός από την παρούσα κοινοποίηση.
 
Στον λογαριασμό που μόλις ήρθε.
 
Έχετε το νου σας. Εγώ σκέπτομαι τις κινήσεις μου. Μετά την (κερδισμένη) μάχη για το Spotify έρχεται νέα...


#2225   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2017 - 23:27

 

Από 25/04/2017 αυξάνονται τα ενσωματωμένα λεπτά ομιλίας και τα SMS του προγράμματος σας για χρήση εντός Ελλάδας προς εθνικά
δίκτυα από 2000 σε 3000 και παράλληλα το ονομαστικό μηνιαίο σας πάγιο αυξάνεται από 65,53 σε 69,03 ευρώ. Τυχόν εκπτώσεις που
έχετε διατηρούνται. Επίσης, από 25/04/2017 η χρέωση για εθνικές κλήσεις ομιλίας και video-κλήσεις μετά την κατανάλωση της δωρεάν
χρήσης αυξάνεται από 0,0082 ευρώ/δευτ. σε 0,0090 ευρώ/δευτ.
Έχετε το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής σας αζημίως (εξαιρούνται τυχόν υπόλοιπα επιδότησης συσκευών ή τερματικού εξοπλισμού),
εντός 1 μηνός από την παρούσα κοινοποίηση.
 
Στον λογαριασμό που μόλις ήρθε.
 
Έχετε το νου σας. Εγώ σκέπτομαι τις κινήσεις μου. Μετά την (κερδισμένη) μάχη για το Spotify έρχεται νέα...

 

Για ποιον πάροχο και για ποιο πρόγραμμα? Εάν υποψιαστώ πως είναι το family large με 2000 λεπτά και 2000 μηνύματα της cosmote θα γίνει χαμός.



#2226   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 27/03/2017 - 23:28

Cosmote Family


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2227   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2017 - 23:32

Cosmote Family


Sent from my iPhone using Tapatalk

Σούπερ με πιάνει και εμένα. Θα τους δω λοιπόν στην κόλαση. Αύριο θα μιλήσω με εεττ και θα ζητήσω επιπλέον ενημέρωση και φυσικά θα το σπάσω το συμβόλαιο. Θα κινηθώ σε καρτοσυμβόλαιο και μόλις έχασαν 2 αριθμούς και θα χάσουν και της δουλειάς το τηλέφωνο και του σπιτιού και πάει λέγοντας.



#2228   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 27/03/2017 - 23:34

Δώσε πληροφορίες από το μέτωπο όταν ξεκινήσεις εχθροπραξίες για να έχουμε εικόνα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2229   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2017 - 23:37

Δώσε πληροφορίες από το μέτωπο όταν ξεκινήσεις εχθροπραξίες για να έχουμε εικόνα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Κοίταξε. Αύριο θα μιλήσω με τους πράσινους. Εάν πιάνει και εμένα που λογικά με πιάνει διότι υπέγραψα προ 3 μηνών το συγκεκριμένο πακέτο και είπαμε στα 60,50 αλλά τελικά είναι 62 και κάτι και μετά το πέρας 6 μηνών θα πηγαίναμε στα 65 και κάτι αλλά τελικά θα πάμε στα 69 θα το σπάσω και θα κινηθώ σε wind. Και για να σου πω την αλήθεια? Θα δοκιμάσω να πάω και στους 3 με καλύτερη προσφορά. Πάντως το μόνο σίγουρο είναι πως το συγκεκριμένο συμβόλαιο που είμαι ήδη θα πιέσω να το πάρω πιο κάτω πολύ πιο κάτω. Εάν μου βγει έχει καλώς ειδάλλως τα κουβαδάκια μου και σε άλλη παραλία.


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 27/03/2017 - 23:41


#2230   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/03/2017 - 10:55

Καλησπέρα φίλε. Πριν λίγες βγήκε η δικιά μου επιδότηση από την Cosmote για ένα οικογενειακό πακέτο με 2 αριθμούς όπως ακριβώς και το δικό σου. Στη δικιά μου περίπτωση πλήρωνα 71 ευρώ τελική τιμή. Έκανα αίτηση φορητότητας στην Vodafone για να πετύχω καλύτερη τιμή στην Cosmote. Θα σου πω ακριβώς τα βήματα και τί να προσέξεις καθώς υπάρχουν μερικές λεπτομέρειες τις οποίες δεν τις αναφέρει κανείς και πουθενά.

 

1) Κάνεις αίτηση φορητότητας τηλεφωνικά στη Vodafone ( τηλ. εξυπηρέτησης πελατών 13830 ) ή μπαίνεις στη σελίδα τους στο internet συμπληρώνεις το τηλέφωνό σου και επικοινωνούν αυτοί μαζί σου σε μερικά δευτερόλεπτα.

 

2) Ζητάς από τον εκπρόσωπο που θα σε εξυπηρετήσει, να σε ενημερώσει για τις τρέχουσες προσφορές της εταιρίας και προχωράς κανονικά στη φορητότητα. Θα σου ζητηθεί από τον εκπρόσωπο μια σειρά από προσωπικά στοιχεία ( ταυτότητα, ΑΦΜ κλπ) και στο τέλος της συνομιλίας σε ενημερώνει ότι την επόμενη ημέρα θα ξαναεπικοινωνήσουν μαζί σου για επιβεβαίωση. ( δεν σε ενδιαφέρει το τελικό ποσό των παγίων διότι δεν έχεις σκοπό να πας στην Vodafone ) θέλεις απλά να χρησιμοποιήσεις τη φορητότητα σαν μοχλό πίεσης για την Cosmote ώστε να πάρεις καλύτερη επιδότηση.

 

3) Την επόμενη ημέρα θα σε πάρουν από την Vodafone για επιβεβαίωση των στοιχείων και για να σε ενημερώσουν σχετικά με την ημέρα και ώρα που θα έρθει το courier με τα συμβόλαια και τις κάρτες sim. Δίνεις το οκ και προχωράει κανονικά η αίτηση.

 

4) Σε αυτό το σημείο λαμβάνεις και το πρώτο Sms από τη Vodafone σχετικά με το αίτημα φορητότητας.

 

5) Παραλαμβάνεις κανονικά τις κάρτες από το courier και υπογράφεις τα συμβόλαια ( ΠΡΟΣΟΧΗ όμως ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ )

 

6) Σε αυτό το σημείο λαμβάνεις τηλέφωνο από το τμήμα ειδικών προσφορών της Cosmote που σε ενημερώνουν ότι έλαβαν αίτημα φορητότητας από την ανταγωνίστρια εταιρία και σε ρωτούν για ποιό λόγο θέλεις να φύγεις. Τους ενημερώνεις ότι σου έδωσαν καλύτερη προσφορά τόσο στα πάγια όσο και σε ένα επιπλέον ποσό επιδότησης ώστε να το χρησιμοποιήσεις για αγορά συσκευής ΑΛΛΑ είσαι ανοιχτός σε μια νέα πρόταση από αυτούς εαν είναι συμφέρουσα.

 

7) Μόλις λάβεις την προσφορά που θα σου κάνουν και τη θεωρείς καλή, σε ενημερώνουν και οι ίδιοι ότι πρέπει μέσα στις επόμενες ώρες να προχωρήσεις στην ακύρωση της φορητότητας το αργότερο μέχρι τις 7 το απόγευμα, διαφορετικά θα περάσεις στο δίκτυο της άλλης εταιρίας ( στην περίπτωσή σου Vodafone ). Αυτό που πρέπει να κάνεις λοιπόν είναι να επικοινωνήσεις ΑΜΕΣΑ με τη Vodafone τηλεφωνικά και όχι με άλλο τρόπο και να ζητήσεις άμεσα την ακύρωση της φορητότητας.

 

B) Μόλις η φορητότητα ακυρωθεί θα λάβεις σχετικό μήνυμα στο κινητό σου από τη Vodafone και μετά από την Cosmote που θα σε ενημερώνει σχετικά με την κατοχύρωση της επιδότησής σου.

 

Σημεία αναφοράς και προσοχής

 

Θα κρατάς οποσδήποτε σημειώσεις από τις προσφορές που θα σου κάνουν και από τις 2 εταιρίες όπως επίσης και τα ονόματα των εκπροσώπων που θα μιλάς.

Πριν από οποιαδήποτε κίνησή σου θα ορίσεις εσύ κατα προσέγγιση την πρόταση με την οποία θα είσαι ευχαριστημένος. Επίσης όταν θα σε πάρουν από την Cosmote για αντιπροσφορά, θα σε ρωτήσουν τί σου προσέφεραν για να πας στη Vodafone ( αν δεν σε ρωτήσουν θα το αναφέρεις από μόνος σου ) και φυσικά εσύ θα τους αναφέρεις μια αρκετά δελεαστική προσφορά για να μπορέσεις να πετύχεις κάτι καλό. Πρόσεχε μόνο να μην το παρακάνεις γιατί θα μείνεις με τη φορητότητα στο χέρι. Επίσης να έχεις κατα νου ότι η εξαργύρωση της επιδότησης σου, μπορεί να γίνει μόνο σε καταστήματα Γερμανός και Cosmote ασχέτως για το τί ισχυρίζονται κατα καιρούς κάποιοι ότι την εξαργύρωσαν σε MediaMarkt η Κωτσόβολο. Ο λόγος είναι ότι οποισδήποτε έμπορος εκτός του δικτύου καταστημάτων Γερμανός και Cosmote παίρνει σχετική προμήθεια και κέρδος από την επιδότηση σου, πράγμα που φυσικά δεν το θέλουν στην Cosmote και γιαυτό σε δεσμεύουν κιόλας για το πού θα κάνεις την εξαργύρωση.

 

Προσφορές εποχής και Υπερεπιδοτούμενες συσκευές

 

Αυτή την εποχή υπάρχουν μερικές συγκεκριμένες συσκευές τις οποίες θέλουν να προωθήσουν ( ξεσκαρτάρουν ) λόγο το ότι θα βγούν τα νέα μοντέλα. Κάποιες από αυτές είναι Galaxy A3 και A5(2017) όλες οι συσκευές Apple πλήν των iPad και μερικά ακόμα που δεν θυμάμαι. Για αυτές λοιπόν σου δίνουν συνολική επιδότηση που φτάνει κοντά στα 600 ευρώ για τα 2 νούμερα που έχεις. Πέραν αυτών, αυτό το διάστημα προωθούν το Samsung Galaxy S7 και S7 Edge με συνολική επιδότηση που φτάνει τα 900+ ευρώ.Οπότε εάν σε ενδιαφέρει η συγκεκριμένη συσκευή θα την πάρεις εντελώς δωρεάν 'εξαργυρώνοντας' την επιδότηση σου. Έχε όμως κατα νού ότι: 

 

Αν επιλέξεις μία μονο συσκευή π.χ το S7 Edge του οποίου η τιμή αυτή τη στιγμή είναι στα 729 ευρώ, χάνεις το υπόλοιπο της επιδότησης μέχρι τα 900 ευρώ. Σε αναγκάζουν ουσιαστικά είτε να πάρεις 2 συσκευές ίδιες ( ξεχωριστά για κάθε νούμερο που έχεις ) και καθ'αυτό τον τρόπο να πληρώσεις και από την τσέπη σου χρήματα, είτε να βάλεις αθροιστικά το ποσό της επιδότησης των 2 αριθμών να πάρεις μια συσκευή και να χάσεις το υπόλοιπο ποσό της επιδότησής σου.

 

Έχε επίσης κατα νού πως εν όψη Πασχαλινής περιόδου, όλα τα καταστήματα τεχνολογίας ξεκινούν προσφορές για να προσελκύσουν πελάτες. Αν είσαι λοιπόν τυχερός ( όπως ήμουν εγώ πριν μερικά χρόνια ) και εξαργυρώσεις την επιδότησή σου σε κατάστημα του Γερμανού, μπορεί να λάβεις συμπληρωματική δωροεπιταγή 100 ευρώ την οποία μπορείς άνετα να 'κολλήσεις' στην επιδότησή σου και να πάρεις κάποια απαραίτητα αξεσουάρ π.χ θήκες,μεμβράνες κλπ. 

 

Ελπίζω να βοήθησα.

 

Ήσουν κατατοπιστικότατος ! Ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική βοήθεια σου! :) Σκεφτόμουν να ανοίξω τις επιδοτήσεις γύρω στο Πάσχα για να πετύχω κάτι καλύτερο.Θα πάω μια βόλτα γενικά να δω τι παίζει με τις συσκευές και θα αρχίσω το παιχνίδι της φορητότητας...



#2231   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/03/2017 - 12:06

Εχω συμβολαιο βοντα με 2 κινητα RED1 OLD με 1gb ιντερνετ + συνολο 3 gb σε καθε γραμμη και ενα σταθερο.πληρωνα γυρω στα 55 για τα κινητα και 20 για το σταθερο.

Εληξε το συμβολαιο και μου ειπαν νεα τιμη τελικη με τις αυξησεις στα 58€ τα κινητα και 1€ πανω το σταθερο.

Η γνωμη σας ποια ειναι?Να την δεχτω ή παιζουν καλητερς προσφορες σε αλλη εταιρια μηπως και με παρουν απο την βοντα σαν αντιπροσφορα κ πεσει η τιμη?



#2232   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 28/03/2017 - 12:18

Σούπερ με πιάνει και εμένα. Θα τους δω λοιπόν στην κόλαση. Αύριο θα μιλήσω με εεττ και θα ζητήσω επιπλέον ενημέρωση και φυσικά θα το σπάσω το συμβόλαιο. Θα κινηθώ σε καρτοσυμβόλαιο και μόλις έχασαν 2 αριθμούς και θα χάσουν και της δουλειάς το τηλέφωνο και του σπιτιού και πάει λέγοντας.

Βασίλη εγώ μόλις μίλησα μαζί τους και με σύνδεσαν με το τμήμα διακοπής συμβολαίων οπού και εκεί έγινε το παζάρι. Το πρόγραμμα μου στην μια γραμμή απο όλες ήταν το Cosmote Plus 65 + ένα internet on the go 2 GB πάνω στην γραμμή. Πλήρωνα το μήνα 108 ευρώ για όλα τελική τιμή. Τώρα το έριξα στα 70 ευρώ. Τώρα που το σκέφτομαι σήκωνε και άλλο παζάρι αλλά δεν είχα πολύ χρόνο. Το απόγευμα θα έχω νέα και για τις υπόλοιπες γραμμές.



#2233   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/03/2017 - 12:23

Μόλις μίλησα με cosmote. Η τελική ενημέρωση για εμένα είναι πως θα πάμε στα 70 και κάτι. Μάλλον από 24/4 θα κινήσω τις διαδικασίες να προσβάλω το συμβόλαιο. Ξέρω πως κάποιος πάλι θα πεταχτεί να με πει γύφτο, αλλά νομίζω πως είναι προφανές πως εάν εγώ νοίκιαζα ένα σπίτι στα 300 ευρώ με υπογεγραμμένο συμβόλαιο με τον ενοικιαστή δεν θα είχα το δικαίωμα να του αυξήσω κατά 10 τμ τον χώρο που νοικιάζει και να του απαιτώ 350 ευρώ πριν λήξει το συμβόλαιο μας.

 

Ευχαριστημένος από το σήμα αλλά δυσαρεστημένος από την πολιτική των εταιριών. Δεν ξέρω εάν μια μαζική κίνηση προς τον εεττ με υπογραφές θα έβαζε τέλος σε αυτόν τον παραλογισμό.



#2234   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/03/2017 - 12:26

Βασίλη εγώ μόλις μίλησα μαζί τους και με σύνδεσαν με το τμήμα διακοπής συμβολαίων οπού και εκεί έγινε το παζάρι. Το πρόγραμμα μου στην μια γραμμή απο όλες ήταν το Cosmote Plus 65 + ένα internet on the go 2 GB πάνω στην γραμμή. Πλήρωνα το μήνα 108 ευρώ για όλα τελική τιμή. Τώρα το έριξα στα 70 ευρώ. Τώρα που το σκέφτομαι σήκωνε και άλλο παζάρι αλλά δεν είχα πολύ χρόνο. Το απόγευμα θα έχω νέα και για τις υπόλοιπες γραμμές.

Τώρα είδα το μήνυμα σου καλησπέρα. Εάν θέλεις μπορούμε πριν ισχύσει αυτό να ζητήσουμε να κατεβεί και άλλο το πάγιο μας ειδάλλως θα το προσβάλλουμε στον εεττ και αν κερδίσουμε κερδίσαμε, εξάλλου εμείς έχουμε δίκαιο αυτή τη φορά.



#2235   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/03/2017 - 12:31

Ισχυει οτι θα ανεβασει ο οτε και τα σταθερα, κ εχουμε δικαιωμα καταγγελιας της συμβασης χωρις ρητρα ποινης; μου το ειπαν απο fortnet αλλα δεν βρισκω καμια ανακοινωση, κ βλεπω πως θα το πραξουν στα κινητα πιο πανω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

legit


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (9)