Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 14 ψήφοι

Πώς να διπλασιάσετε την επιδότησή σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3012 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2581   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 19/12/2017 - 10:52

φίλε δυστυχώς τον ήπιαμε :D   



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2582   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 19/12/2017 - 11:10

Είμαστε σίγουροι ότι το πρωθείται προς υλοποίηση είναι αυτό που καταλαβαίνουμε?

 

Αποκλείεται να σημαίνει ότι κοινοποιείται μεν, αλλά ο αρχικός πάροχος έχει δικαίωμα 14 ημερών να μην την εκτελεί?



#2583   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 19/12/2017 - 11:13

Αν δεις εδώ διαχωρίζει σαφώς την εξέταση του αιτήματος από την υλοποίησή του.

 

Στο τωρινό αλλάζει μόνο την υλοποίηση χωρίς να πειράζει την εξέταση άρα παίζει και να συμφέρει τελικά τον καταναλωτή.



#2584   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 19/12/2017 - 11:42

μάλλον υπέρ τον εταιριών πάνε όλα και όχι υπέρ του καταναλωτή ,μακάρι βέβαια να εχω άδικο.



#2585   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.911 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 19/12/2017 - 19:35

Παθών κ εγώ.

Λήγει το συμβόλαιο μου κ η νέα «προσφορά» που μου δίνουν είναι πρώτα ευρώ πιο πάνω κ με τις μισές παροχές.

Τις ίδιες παροχές αν είχα, τα πέντε ευρώ θα τα έδινα.

Τώρα με κάνουν να το γυρίσω σε κάρτα που όπως το έψαξα μου βγαίνει 23 ευρώ. Από τα 34 που δίνω τώρα


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#2586   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/12/2017 - 21:12

Θα αλλάξει η κατάσταση με την φορητότητα και την υπαναχώρηση. Θα αλλάξει προς το καλύτερο για τους παρόχους και προς το χειρότερο για τους καταναλωτές.

Μακάρι να πάει κάτι προς το καλύτερο υπέρ του καταναλωτή αλλά δεν το βλέπω .

 

Παθών κ εγώ.

Λήγει το συμβόλαιο μου κ η νέα «προσφορά» που μου δίνουν είναι πρώτα ευρώ πιο πάνω κ με τις μισές παροχές.

Τις ίδιες παροχές αν είχα, τα πέντε ευρώ θα τα έδινα.

Τώρα με κάνουν να το γυρίσω σε κάρτα που όπως το έψαξα μου βγαίνει 23 ευρώ. Από τα 34 που δίνω τώρα


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Σε ποια εταιρεία είσαι ?

Εγώ τελικά δεν ξέρω τι να κάνω . Να δεχτώ να μείνω στην Wind με τα 28 όλα 1500 και 2 γίγα ίντερνετ ή να την κάνω . Και αν την κάνω αφού κανένας δεν μου δίνει κάτι καλύτερο σίγουρα το κοίταξα και αν το παίξω πολύ μαγκιά  σκέφτομαι και δεν έχουν περιθώριο ή να το πω καλύτερα δεν μου κάνουν καλύτερη προσφορά και φύγω τι γίνεται? 


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2587   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2017 - 00:31

Μακάρι να πάει κάτι προς το καλύτερο υπέρ του καταναλωτή αλλά δεν το βλέπω .

 

Σε ποια εταιρεία είσαι ?

Εγώ τελικά δεν ξέρω τι να κάνω . Να δεχτώ να μείνω στην Wind με τα 28 όλα 1500 και 2 γίγα ίντερνετ ή να την κάνω . Και αν την κάνω αφού κανένας δεν μου δίνει κάτι καλύτερο σίγουρα το κοίταξα και αν το παίξω πολύ μαγκιά  σκέφτομαι και δεν έχουν περιθώριο ή να το πω καλύτερα δεν μου κάνουν καλύτερη προσφορά και φύγω τι γίνεται? 

Δίνω 73 με δυο αριθμούς και είμαι στην cosmote. Είναι πανάκριβη αλλά εδώ και 1 έτος είχα 0 παρεμβολές και καμία απώλεια κλήσης και σταθερά τρελή ταχύτητα.

Εάν είσαι ικανοποιημένος με ταχύτητα και ομιλία προχώρα το. Η τιμή είναι πολύ πολύ καλή ή καλύτερα χώμα θα την χαρακτήριζα. Τόση που σε ανταγωνιστές δεν πρόκειται να την βρεις ακόμα και αν φέρεις τη γυναίκα σου από άλλο δίκτυο, την φίλη της γυναίκας σου,την φίλη της φίλης της και βασικά ολόκληρο το νησί σου μαζί. Προχώρα αφού είσαι ικανοποιημένος.



#2588   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/12/2017 - 14:22

Μόλις ανανέωσα το συμβόλαιο μου στην Cosmote γνωρίζει κάποιος αν θα συνεχισω να έχω το premium πακέτο στο spotify η διακόπτεται ;

#2589   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/12/2017 - 14:26

Υπάλληλος που μίλησα μου είπε ότι συνεχίζω κανονικά αλλά έχω την εντύπωση ότι είχα διαβάσει ότι σταματήσει συνεργασία σπό spotify-Cosmote γνωρίζει κάποιος;

#2590   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/12/2017 - 15:10

Δίνω 73 με δυο αριθμούς και είμαι στην cosmote. Είναι πανάκριβη αλλά εδώ και 1 έτος είχα 0 παρεμβολές και καμία απώλεια κλήσης και σταθερά τρελή ταχύτητα.

Εάν είσαι ικανοποιημένος με ταχύτητα και ομιλία προχώρα το. Η τιμή είναι πολύ πολύ καλή ή καλύτερα χώμα θα την χαρακτήριζα. Τόση που σε ανταγωνιστές δεν πρόκειται να την βρεις ακόμα και αν φέρεις τη γυναίκα σου από άλλο δίκτυο, την φίλη της γυναίκας σου,την φίλη της φίλης της και βασικά ολόκληρο το νησί σου μαζί. Προχώρα αφού είσαι ικανοποιημένος.

Δεν έχω κανένα πρόβλημα απολύτως είμαι ικανοποιημένος απλά έλεγα μήπως μπορούσα να τους κάνω να κατέβουν και άλλο. Πιστεύεις πως δεν θα κατέβουν παρακάτω?


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2591   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.911 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 20/12/2017 - 15:58

Μακάρι να πάει κάτι προς το καλύτερο υπέρ του καταναλωτή αλλά δεν το βλέπω .

Σε ποια εταιρεία είσαι ?
Εγώ τελικά δεν ξέρω τι να κάνω . Να δεχτώ να μείνω στην Wind με τα 28 όλα 1500 και 2 γίγα ίντερνετ ή να την κάνω . Και αν την κάνω αφού κανένας δεν μου δίνει κάτι καλύτερο σίγουρα το κοίταξα και αν το παίξω πολύ μαγκιά σκέφτομαι και δεν έχουν περιθώριο ή να το πω καλύτερα δεν μου κάνουν καλύτερη προσφορά και φύγω τι γίνεται?


Σε κοσμοτε αλλά ότι μου δίνει τώρα δεν με συμφέρει καθόλου. Εκτός αν το γυρίσω σε κάρτα.




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#2592   s93060

s93060

    iPH Contributor

  • 925 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/01/2018 - 17:45

Έκανε κανείς φορητότητα με τα καινούργια δεδομένα
Ενδιαφέρομαι για φορητότητα σε σταθερό με vdsl τώρα έχω wind 24ari με απεριόριστα σταθερά και 10 ώρες σε σταθερά με 25€ περίπου για Vdsl 50ari τι τιμή παίζει γενικά στους παρόχους ;



Sent from my iPhone using Tapatalk

#2593   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2018 - 17:50

Έκανε κανείς φορητότητα με τα καινούργια δεδομένα
Ενδιαφέρομαι για φορητότητα σε σταθερό με vdsl τώρα έχω wind 24ari με απεριόριστα σταθερά και 10 ώρες σε σταθερά με 25€ περίπου για Vdsl 50ari τι τιμή παίζει γενικά στους παρόχους ;



Sent from my iPhone using Tapatalk

Σε οτε με απεριόριστα αστικά υπεραστικά με 50vdsl και 30 λεπτά για κινητά 30 ευρώ νομίζω μας είπαν. Οπότε και υπογράψαμε. Πάντως είναι φοβεροί. Έχει πρόβλημα η γραμμή μου και μόλις πήρα το 13888 με ενημέρωσαν πως έχω πρόβλημα και μέχρι δευτέρα θα αποκατασταθεί.



#2594   s93060

s93060

    iPH Contributor

  • 925 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/01/2018 - 18:25

Σε οτε με απεριόριστα αστικά υπεραστικά με 50vdsl και 30 λεπτά για κινητά 30 ευρώ νομίζω μας είπαν. Οπότε και υπογράψαμε. Πάντως είναι φοβεροί. Έχει πρόβλημα η γραμμή μου και μόλις πήρα το 13888 με ενημέρωσαν πως έχω πρόβλημα και μέχρι δευτέρα θα αποκατασταθεί.

Κανονική τιμή είναι αυτή ή με φορητότητα ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2595   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2018 - 18:29

Κανονική τιμή είναι αυτή ή με φορητότητα ;
Sent from my iPhone using Tapatalk

Εμένα κανονική τιμή το έδωσαν διότι έχουμε 6,7 γραμμές στον οτε. Από εκεί και πέρα λόγω φορητότητας άντε να κατεβεις 2-2.50 ευρω. Στα σταθερά δεν μπορούν να κάνουν πολλά πραγματα όσο και αν πιεσεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες