Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 14 ψήφοι

Πώς να διπλασιάσετε την επιδότησή σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3012 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2731   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2018 - 00:29

Παίζει να πάρω καλύτερη προσφορά ή οχι;


ΘA ΘEΛAME NA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME OTI ΠAPAΛABAME THN ΠPOΘEΣH AKYPΩΣHΣ TOY ΣYMBOΛAIOY ΣAΣ KAI ENTOΣ 7 EPΓAΣIMΩN HMEPΩN ENAΣ EKΠPOΣΩΠOΣ MAΣ ΘA EΠIKOINΩNHΣEI MAZI ΣAΣ.Αυτό μου ήρθε

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2732   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 10/03/2018 - 01:24

Παίζει να πάρω καλύτερη προσφορά ή οχι;


ΘA ΘEΛAME NA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME OTI ΠAPAΛABAME THN ΠPOΘEΣH AKYPΩΣHΣ TOY ΣYMBOΛAIOY ΣAΣ KAI ENTOΣ 7 EPΓAΣIMΩN HMEPΩN ENAΣ EKΠPOΣΩΠOΣ MAΣ ΘA EΠIKOINΩNHΣEI MAZI ΣAΣ.Αυτό μου ήρθε


Σε Vodafone για τις ίδιες παροχές το έχω στα 39€ τελική (2 συμβόλαια) όποτε εσυ μόνο μπορείς να κρίνεις τις ανάγκες σου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2733   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 10/03/2018 - 01:22

Παίζει να πάρω καλύτερη προσφορά ή οχι;


ΘA ΘEΛAME NA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME OTI ΠAPAΛABAME THN ΠPOΘEΣH AKYPΩΣHΣ TOY ΣYMBOΛAIOY ΣAΣ KAI ENTOΣ 7 EPΓAΣIMΩN HMEPΩN ENAΣ EKΠPOΣΩΠOΣ MAΣ ΘA EΠIKOINΩNHΣEI MAZI ΣAΣ.Αυτό μου ήρθε


Τελευταία επεξεργασία από: kiriakosa, 10/03/2018 - 01:27


#2734   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 10/03/2018 - 01:22

Παίζει να πάρω καλύτερη προσφορά ή οχι;


ΘA ΘEΛAME NA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME OTI ΠAPAΛABAME THN ΠPOΘEΣH AKYPΩΣHΣ TOY ΣYMBOΛAIOY ΣAΣ KAI ENTOΣ 7 EPΓAΣIMΩN HMEPΩN ENAΣ EKΠPOΣΩΠOΣ MAΣ ΘA EΠIKOINΩNHΣEI MAZI ΣAΣ.Αυτό μου ήρθε

Sorry, triple post παλ#%^*+ Tapatalk.

Τελευταία επεξεργασία από: kiriakosa, 10/03/2018 - 01:28


#2735   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2018 - 01:33

Σε Vodafone για τις ίδιες παροχές το έχω στα 39€ τελική (2 συμβόλαια) όποτε εσυ μόνο μπορείς να κρίνεις τις ανάγκες σου.
Sent from my iPhone using Tapatalk

Μίλησα με τους κόκκινους και το συγκεκριμένο πακέτο μοφ το άφηναν στα 118 ευρω. Άρα πιο ακριβά και από τους πράσινους

#2736   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 10/03/2018 - 01:36

Μίλησα με τους κόκκινους και το συγκεκριμένο πακέτο μοφ το άφηναν στα 118 ευρω. Άρα πιο ακριβά και από τους πράσινους

Όποτε περιμένεις την (τελευταία;) προσφορά τους και αποφασίζεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2737   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2018 - 01:38

Όποτε περιμένεις την (τελευταία;) προσφορά τους και αποφασίζεις.
Sent from my iPhone using Tapatalk


Θα κάνουν πιστεύεις;

#2738   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 10/03/2018 - 01:51

Θα κάνουν πιστεύεις;


Νομίζω ότι έστω και λίγο θα κατέβουν, σε εμένα το Σεπτέμβριο χωρίς αίτηση φορητότητας με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι για τις δυο γραμμές μόνο μέχρι 90€ μπορούν να φτάσουν, και τους απάντησα ότι αν το κατεβάσουν κάτω από 80€, ανανεώνω εκείνη τη στιγμή. Μου ζήτησαν λίγο χρόνο και μετά από μια ώρα με κάλεσαν και μου τα άφησαν 79€ και τα δυο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2739   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/03/2018 - 10:57

Παιδιά πάντα κατεβαίνουν απλά τώρα επειδή και αυτοί έχουν μάθει το παραμύθι σου λέει όλοι κάνουν αίτηση φορητότητας για να αυξήσουν την επιδότηση τους δεν είναι εύκολοι και πρέπει να δείχνετε αποφασισμένοι ότι πρόκειται να αλλάξετε εταιρεία και σίγουρα θα πετύχετε τον στόχο σας . Εμένα μια εβδομάδα τους έλεγα θέλω καλύτερη προσφορά από τα 28 Ευρώ και μου έλεγαν δεν γίνετε και στο τέλος μου έκαναν.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2740   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2018 - 18:14

Παιδιά πάντα κατεβαίνουν απλά τώρα επειδή και αυτοί έχουν μάθει το παραμύθι σου λέει όλοι κάνουν αίτηση φορητότητας για να αυξήσουν την επιδότηση τους δεν είναι εύκολοι και πρέπει να δείχνετε αποφασισμένοι ότι πρόκειται να αλλάξετε εταιρεία και σίγουρα θα πετύχετε τον στόχο σας . Εμένα μια εβδομάδα τους έλεγα θέλω καλύτερη προσφορά από τα 28 Ευρώ και μου έλεγαν δεν γίνετε και στο τέλος μου έκαναν.


Εγώ προχώρησα να τα κάνω και τα δυο με καρτα. Με ρώτησαν αν θα τα κανω και τα δυο με κάρτα και απάντησα ναι. Αν μου κάνουν προσφορά κάτω απο 50 ευρώ έχει καλώς. Ειδάλλως κάρτα και έχει ο Θεός. Σε 7 εργάσιμες μάλλον θα με καλέσει το αρμόδιο τμήμα για να μου δώσουν 4ψηφιο. Εδώ που τα λέμε με την cosmote δεν πλήρωνα στάνταρ πάγιο. Μια 70 μια 60 μια 80. Κάπου έγιναν κουραστικοί.

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 10/03/2018 - 18:16


#2741   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/03/2018 - 15:34

Εγώ προχώρησα να τα κάνω και τα δυο με καρτα. Με ρώτησαν αν θα τα κανω και τα δυο με κάρτα και απάντησα ναι. Αν μου κάνουν προσφορά κάτω απο 50 ευρώ έχει καλώς. Ειδάλλως κάρτα και έχει ο Θεός. Σε 7 εργάσιμες μάλλον θα με καλέσει το αρμόδιο τμήμα για να μου δώσουν 4ψηφιο. Εδώ που τα λέμε με την cosmote δεν πλήρωνα στάνταρ πάγιο. Μια 70 μια 60 μια 80. Κάπου έγιναν κουραστικοί.


Η κάρτα είναι μια καλή λύση και τι εννοώ. Μπορείς να την κάνεις μετά φοιτητική και να έχεις ένα σούπερ πακέτο χωρίς προβλήματα.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2742   vag8

vag8

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 11/03/2018 - 16:46

Αν είσαι φοιτητής.,

#2743   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/03/2018 - 17:08

Αν είσαι φοιτητής.,


Υπάρχουν και άλλοι τρόποι που δεν μπορούμε να τους γράψουμε. Στο λέω επειδή έχω κάρτα φοιτητική.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2744   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/03/2018 - 23:54

Εμπρός πίσω 

 

 

 

Τελικά είναι 54 και 20 ευρώ τα 2 gb άρα πάμε στα 74 τους παρακάλεσα να το στρογγυλέψουμε στα 90 ευρώ για να τους ευχαριστήσω. :P

 

Μέχρι 50-54 τα δίνω από κει και πέρα κάρτα!!!! Ζήτησα να επισπεύσουν την διαδικασία να γίνουν κάρτα και οι 2 αριθμοί.



#2745   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/03/2018 - 01:20

Ερώτηση: Στον τελευταίο λογαριασμό που μου ήρθε πριν μερικές ημέρες, χαμηλά κάτω έχει ενημέρωση ότι από τις αρχές Απριλίου η έκπτωση 10% που έχω για το οικογενειακό πακέτο μου πέφτει στο 7% και πως αν θέλω έχω το δικαίωμα να κάνω ένσταση και καταγγελία μέσα σε 2 μήνες. Αν δηλαδή προχωρήσω σε ένσταση και καταγγελία τί θα καταφέρω και τί μπορώ να κάνω για να μην χάσω ποσοστό από την έκπτωση??



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες