Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 14 ψήφοι

Πώς να διπλασιάσετε την επιδότησή σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3012 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/10/2011 - 22:45

πατσι... :)
εισαι σιγουρος οτι χρεωνεται? δεν εχω δει κατι στο λογαριασμο μου κ το προσεξα γιατι ειχε κολλησει κ το ενεργοποιησα καμια 10 φορες τον προηγουμενο μνμ,,,,

ναι σιγουρος ειμαι, μεχρι και τηλεφωνο τους πηρα για να κραξω, μου τα πιστωσαν βεβαια αλλα δεν μπορω να κανω καθε φορα το ιδιο!Εγω να δεις που ειχα βαλει και τις beta του ios5 ποσα 0,17€ ειχα...Φταιει και Η Apple λιγο την εποχη του Ιντερνετ και χρειαζομαστε την εξαρτηση απο το μνμ του παροχου για να ενεργοποιησουμε το facetime! Στο ipad wi-fi πως ενεργοποιειται δλδ?Μεσω wifi...

Τελευταία επεξεργασία από: apostolo, 15/10/2011 - 22:50


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mamakossa

mamakossa

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2011 - 23:07

1)ο οδηγός αυτός παρακαλώ να προωθηθεί και στο υπουργείο οικονομικών για το πως παζαρεύουμε για να πετύχουμε καλύτερες τιμές
2)πόσο χρεώνεις για να κάνεις την διαδικασία για λογαριασμό μας, μιας και βλέπω ότι θα είναι σαν να προσλαμβάνεις δικηγόρο..
3) ελπίζω εδώ μέσα να μην μπαίνει κανείς προϊστάμενος....
4)τώρα που το ξανασκέφτομαι και να μπαίνει...άμα φύγεις από την εταιρία έφυγες και αυτός χάνει...
5) ευχαριστούμε
6)να μπει παρακαλώ στην σχετική θεματολογία (jailbreak αλλά συμβολαίου όχι iphone)...

#33   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2011 - 01:59

iphone 4 150 euros με 2 τηλέφωνα και δηλωση φορητοτητας. Απλά και όμορφα με λογαριασμό 57 euros και 18 μήνες σθμβόλαιο


Πολύ καλά!!!

Καλο deal!

ισωες με αυτο το παγιο και 18μηνο, να ειχες κ περιθώριο βελτιωσης!! ισως στο τελος να το επαιρνες με κανα 50αρικο ή και τζαμπα!


Επίσης για τα παιδια που λενε για τις εκπτώσεις, συμφωνω οτι ειναι παααααρα πολύ καλές οι συγκεκριμενες, και δεν το ηξερα!!

Μπραβο σε όλους! ετσι να ξυπνάμε!

#34   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2011 - 02:00

1)ο οδηγός αυτός παρακαλώ να προωθηθεί και στο υπουργείο οικονομικών για το πως παζαρεύουμε για να πετύχουμε καλύτερες τιμές
2)πόσο χρεώνεις για να κάνεις την διαδικασία για λογαριασμό μας, μιας και βλέπω ότι θα είναι σαν να προσλαμβάνεις δικηγόρο..
3) ελπίζω εδώ μέσα να μην μπαίνει κανείς προϊστάμενος....
4)τώρα που το ξανασκέφτομαι και να μπαίνει...άμα φύγεις από την εταιρία έφυγες και αυτός χάνει...
5) ευχαριστούμε
6)να μπει παρακαλώ στην σχετική θεματολογία (jailbreak αλλά συμβολαίου όχι iphone)...



Ευχαριστώ!

οσο για το 2) ναι ειμαι διαθεσιμος για βοηθεια! Δε θα χρεωνω....απλα θα λειτουργω με donations!!! οτι εχετε ευχαριστηση! :lol:

#35   valid

valid

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 17/10/2011 - 02:16

Πολυ καλος ο οδηγος σου πραγματικα ,το εχωκανει και εγω και με μεγαλη επιτυχια επιδοτηση 660 ευρω περυσι!Φετος ομως που εκανα ακριβως την ιδια διαδικασια με πηρανε τηλ με ρωτησανε γιατι φευγετε και τουσ ειπα τα καθεκαστα και μου λενε οκ ειστε ενταξι απο εμας δεν θα εμποδισουμε αλλο το αιτημα σας..Περνανε κριση μαλλον και αυτοι και δν ειναι τοσο ανοιχτοχερηδες πλεον!

#36   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2011 - 02:34

Πολυ καλος ο οδηγος σου πραγματικα ,το εχωκανει και εγω και με μεγαλη επιτυχια επιδοτηση 660 ευρω περυσι!Φετος ομως που εκανα ακριβως την ιδια διαδικασια με πηρανε τηλ με ρωτησανε γιατι φευγετε και τουσ ειπα τα καθεκαστα και μου λενε οκ ειστε ενταξι απο εμας δεν θα εμποδισουμε αλλο το αιτημα σας..Περνανε κριση μαλλον και αυτοι και δν ειναι τοσο ανοιχτοχερηδες πλεον!


περιεργο...

τελικα σε αφησανε να φυγεις?? απο ποιο δικτυο κ με τι πάγιο?

αν δεν εχει τελειωσει το θεμα (δεν εχεις παραλαβει sim), πες μηπως κ σου πω καμια ιδεα

#37   valid

valid

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 17/10/2011 - 02:41

εφυγα ναι απο vodafon σε wind πηγα..οχι εχω φυγει εδω και 4 μηνες και πηρα ενα Iphone 4 με την επιδοτηση της wind η οποια απο μονη της ηταν πολυ καλη..με πηραν αυτοι σκεψου δν τουσ πηρα εγω και εδωσα μονο 100 ευρω για τι iphone!

#38   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2011 - 03:04

εφυγα ναι απο vodafon σε wind πηγα..οχι εχω φυγει εδω και 4 μηνες και πηρα ενα Iphone 4 με την επιδοτηση της wind η οποια απο μονη της ηταν πολυ καλη..με πηραν αυτοι σκεψου δν τουσ πηρα εγω και εδωσα μονο 100 ευρω για τι iphone!



Υπάρχουν ανεξαρτητες μικρες εταιριες που συνεργαζονται με τις εταιριες κινητης και σε περνουν τηλ οταν λιγει το συμβολαιο σου, για να "ψαρεψουν πελατες" κ κανουν καλυτερες προσφορες απο τα καταστηματα.

Εμενα με πηραν απο 1 τετοια εταιρια η οποια συνεργαζοταν με wind κ cosmote, και τραβουσε πελατες απο τη vodafone ειτε απο wind σε cosmote κ αντιστροφα.


Λοιπον όποιος καταφερει κ τσιμπησει κανενα iphone 4αρακι παραπανω, αν θελει αντι για donation, μπορει σε ενδειξη ευγνωμοσυνης να μου το πουλησει σε προνομιακή τιμη!! :P Αντε κ εχω μεινει χωρις μηλοφωνο λεμεεε!!

Τελευταία επεξεργασία από: megaloupaixtou, 17/10/2011 - 03:10


#39   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2011 - 03:05

ΠΡΟΣΟΧΗ και κατι άλλο...

Αν μας δελεαζουν με μεγαλύτερα παγια και δε μας πειραζει ιδιαιτερα, ΡΩΤΑΜΕ στους πόσους μηνες μπορουμε να ριξουμε το παγιο.

Για 12 μηνη δεσμευση, ειναι συνηθως 6 μηνες υποχρεωτικα στο ιδιο παγιο και μετα το ριχνεις οσο θελεις. Μπορει να ειναι και 9 ομως!!

Ειναι καλη φαση για καποιον που αντι για δοσεις, μπορει να επιλεξει ενα μεγαλυτερο παγιο για να αυξησει την επιδοτηση σημαντικα, να μιλαει κ παραπανω για 6 μηνες, και μετα να το ριξει στο 15 ή 20 παγιο.

Τελευταία επεξεργασία από: megaloupaixtou, 17/10/2011 - 03:09


#40   konandrio

konandrio

    iPH Contributor

  • 1.545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:konandrio

Δημοσίευση 17/10/2011 - 08:39

Αν ξεκινήσεις τα παζάρια, όλες οι εταιρίες θα σου δώσουν σχεδόν την ίδια επιδότηση, έτσι μπορείς να μείνεις σε αυτή που είσαι, είχα 2 γραμμές wind με μηνιαίο λογαριασμό 100-150, μου έδιναν επιδότηση κάπου στα 130 €, ζήτησα μεταφορά σε COSMOTE και μου έδινε το 4αρι 16g γύρω στα 80 ευρώ, την ίδια προσφορά μου έκανε η wind την ίδια μέρα, θα έπρεπε να περιμένω για συσκευή 10 μέρες και επέλεξα COSMOTE, ευτυχώς γιατί έχω πλέον 3g καμπάνα.


iPhone 4

#41   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2011 - 15:05

Αν ξεκινήσεις τα παζάρια, όλες οι εταιρίες θα σου δώσουν σχεδόν την ίδια επιδότηση, έτσι μπορείς να μείνεις σε αυτή που είσαι, είχα 2 γραμμές wind με μηνιαίο λογαριασμό 100-150, μου έδιναν επιδότηση κάπου στα 130 €, ζήτησα μεταφορά σε COSMOTE και μου έδινε το 4αρι 16g γύρω στα 80 ευρώ, την ίδια προσφορά μου έκανε η wind την ίδια μέρα, θα έπρεπε να περιμένω για συσκευή 10 μέρες και επέλεξα COSMOTE, ευτυχώς γιατί έχω πλέον 3g καμπάνα.


iPhone 4


Όπως είπες ¨σχεδον´ την ίδια επιδότηση. Στόχος μας ειναι να ακούσουμε το έστω κ για 10 ευρώ μεγαλύτερο πόσο επιδότησης (κ πάντα σε λίγο ρωτάμε είπαμε για λίγο μεγαλύτερο πάγιο απο αυτό που έχουμε) για να στηρίξουμε το παζάρι μας.

Κ μη τελεστεί, δεν ξέρουν ακριβώς απο την εταιρία μας τι μας προσφέρουν οι άλλοι. Στο ΠΕΡΙΠΟΥ ξέρουν, γιατί οι τακτικές για προσελκηση πελατών, ψιλοαλλαζουν κάθε μήνα.

Επίσης κάτι που μπορείτε να κάνετε στα πλαίσια της ´´ΓΚΡΙΝΙΑΣ´´ ειναι να πιέζεται να μιλήσετε με κάποιον προϊστάμενο, ο οποίος ίσως έχει αρμοδιότητα να σας δώσει καλύτερη προσφορά. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΜΕ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ, αλλα θα τον ρωτήσουν οι ίδιοι για να πάρουν έγκριση.

#42   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 25/10/2011 - 15:19

ιαχυει γτ εγω ειμαι στη vodafone και ειχα το προγραμμα unlimited 45 και εδινα παγιο 60-65 ευρω..συγκεκριμενα μου εδινε 1500 λεπτα προς voda και σταθερα ,1500 μνματα προς voda,3gb internet kαι 100 λεπτα σε αλλα δικτυα.εκανα αιτηση στη cosmote για φορητοτητα και την ιδια μερα με πηραν πισω απο voda να με ρωτησουν γτ κ ειπα οτι με πηρε η cosmote Και μ δινει το ανωτερο προγραμμα στη μιση τιμη κ μ λενε θα στο κανουμε κ μεις αν μεινετε σε μας.το unlimited 60 που μου δινει 1500 λεπτα κ σταθερα,1,5 gb ιντερνετ(ουτως η αλλως δεν ειχα καταναλωσει ποτε πανω απο 500 mb στο προηγουμενο προγραμμα) 280 λεπτα προς αλλα δικτυα,140 μνμ προς αλλα δικτυα και 1500 μνμ προς vodafone Και ολα αυτα με 36 ευρω τελικη τιμη ε φπα και φυσικα δεχτηκα γτ δεν ειχα σκοπο να αλλαξω δικρυο ;)

#43   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2011 - 21:11

Έτσι! Ότι συμφέρει καλύτερα!

#44   miotesoro

miotesoro

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:miotesoro

Δημοσίευση 28/10/2011 - 21:38

καλά εξαρτάται βέβαια και τι πελάτης είσαι..αν τους αφήνεις μπόλικα κάθε μήνα,και είσαι πιστός πολλά χρόνια,τότε θα σε κρατήσουν με νύχια και με δόντια.

#45   mad4paok

mad4paok

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 28/10/2011 - 21:45

καλά εξαρτάται βέβαια και τι πελάτης είσαι..αν τους αφήνεις μπόλικα κάθε μήνα,και είσαι πιστός πολλά χρόνια,τότε θα σε κρατήσουν με νύχια και με δόντια.

το καλό που τους θέλω γιατί σε λίγο καιρό ετοιμάζομαι να πάρω επιδότηση!!!! :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1), Google (1)