Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 14 ψήφοι

Πώς να διπλασιάσετε την επιδότησή σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3012 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2011 - 15:52

costis1985 σου απαντησα στο πμ!

καλη επιτυχια!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 19/12/2011 - 15:56

Πολυ σωστα τα λες φιλε μου megaloupaixtou σε ευχαρηστουμε για τον υπεροχο οδηγο σου!!!!!!!!!! :rolleyes: +1 Απο εμενα, Μπραβο σου!!! ;)

#108   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2011 - 15:59

Πολυ σωστα τα λες φιλε μου megaloupaixtou σε ευχαρηστουμε για τον υπεροχο οδηγο σου!!!!!!!!!! :rolleyes: +1 Απο εμενα, Μπραβο σου!!! ;)


να εισαι καλα φιλε μου!

#109   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 19/12/2011 - 16:01

να εισαι καλα φιλε μου!

;) Thanks, επισης καλη σου συνεχεια και παντα χαρουμενος!!! ;)

#110   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/12/2011 - 16:08

εγω ειχα εναν αριθμο στην vodafone στο 35 παγιο και μου δινανε 60 ευρω επιδοτηση!
εκανα αιτηση φορητοτητας στην cosmote μου εκανε παζαρια η vodafone και κατεληξα με ενα 4s στο 24μηνο ΤΣΑΜΠΑ!

πρωτα μου πασαρε το 4 τσαμπα και τους πιεσα τους πιεσα και κατεληξαν στο 4s!

εχω και εκπτωση 5 ευρω στο παγιο μου λογω σταθερου καθε μηνα!

φορητοτητα καντε πιανει!

Τελευταία επεξεργασία από: Rockettt, 19/12/2011 - 16:09

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#111   stefanos7

stefanos7

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2011 - 15:09

μολις εκανα κ εγω απο βοντα σε κοσμοτε για εναν αριθμο στο unlimited 25 μ εκαναν επιδοτηση 36 ευρω!
εκανα φορητοτα μολις κ περιμενω τηλ σπο την βοντα..ειναι μικρο το παγιο αλλα εχω αλλους 2 αριθμους στο ονομα μ στο unlimited 60 κ εκει λεω να τους πιεσω...

#112   instyle

instyle

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 20/12/2011 - 15:43

Μιας και δεν ευκαιρω να διαβάσω όλα τα ποστ "αλλαγή φορητοτητας "τι σήμαινει ;

#113   xristos350

xristos350

    iPH Addict

  • 887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 20/12/2011 - 15:47

Μιας και δεν ευκαιρω να διαβάσω όλα τα ποστ "αλλαγή φορητοτητας "τι σήμαινει ;


να πας σε αλλο δικτυο,πχ απο cosmote σε vodafone με το ιδιο νουμερο!ξεχασα να το γραψω

Τελευταία επεξεργασία από: xristos350, 20/12/2011 - 15:56


#114   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 20/12/2011 - 15:47

Μιας και δεν ευκαιρω να διαβάσω όλα τα ποστ "αλλαγή φορητοτητας "τι σήμαινει ;



ΑΙΤΗΣΗ φορητότητας οχι αλλαγή.

Σημαίνει αν είσαι σε ενα πάροχο (πχ Κοσμοτέ), κάνεις αίτηση σε άλλο (Βονταφον) για να μεταφέρεις τον αριθμό σου εκεί και να αλλάξεις εταιρία (με τον ίδιο αριθμό που είχες και στην άλλη, γι αυτό και λέγεται φορητότητα)
Whatsapp doc?

#115   boogieman

boogieman

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/12/2011 - 15:57

εγω ειχα εναν αριθμο στην vodafone στο 35 παγιο και μου δινανε 60 ευρω επιδοτηση!
εκανα αιτηση φορητοτητας στην cosmote μου εκανε παζαρια η vodafone και κατεληξα με ενα 4s στο 24μηνο ΤΣΑΜΠΑ!

πρωτα μου πασαρε το 4 τσαμπα και τους πιεσα τους πιεσα και κατεληξαν στο 4s!

εχω και εκπτωση 5 ευρω στο παγιο μου λογω σταθερου καθε μηνα!

φορητοτητα καντε πιανει!


Ναι αλλά σε ανέβασαν σε υψηλότερο πάγιο σωστά; 45-50;

Γιατί αν έμεινες στο 35 έκανες το καλύτερο deal που έχω ακούσει!

#116   biliou

biliou

    iPH User

  • 148 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 20/12/2011 - 18:57

Παιδια θελω τα φωτα σας!!
Εχω unlimited 60 στη vodafone οπου πριν ενα χρονο μετα απο αιτηση φορητοτητας με πηραν και μου προσφεραν 50% εκπτωση στο παγιο.Σε συνδυασμο με HOL οπου μου εκοβαν αλλα 10 ευρω απο εκει στο τελος πληρωνα 22-23 ευρω το μηνα.
Στις 15 Ιανουαριου ομως ληγει αυτη η προσφορα και δε παιζει να πληρωνω 60-70 ευρω με τιποτα. Ετσι πριν λιγο τους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα πως θελω να συνεχισει αυτη η προσφορα για τον αριθμο μου.
Η απαντηση τους ηταν πως τωρα θα εχω 30% εκπτωση και πως το 50% δεν ισχυει πλεον.

Ειναι κανενας απο εδω μεσα που να του εχουν δωσει προσφατα 50%? Βασικα δεν θελω συσκευη και προτιμω να πληρωνω λιγοτερα. Αν κανω φορητοτητα λετε να τσιμπησουν η λογω της κρισης τα εχουν κοψει αυτα? :huh:

#117   stefanos7

stefanos7

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2011 - 12:11

σιγουρα θα τσιμπισουν, αλλα για να εισαι 100% σιγουρος περιμενε μια -δυο μερες ακομα,γτ εκανα και εγω αιτηση φορητοτητας και περιμενω να με παρουν τηλ απο βοντα να δω τι θα μου πουν..
μολις με παρουν θα ενημερωσω εδω να δεις κ εσυ τι θα κανεις!!

#118   lagoudakis

lagoudakis

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/12/2011 - 12:21

Παιδια θελω τα φωτα σας!!
Εχω unlimited 60 στη vodafone οπου πριν ενα χρονο μετα απο αιτηση φορητοτητας με πηραν και μου προσφεραν 50% εκπτωση στο παγιο.Σε συνδυασμο με HOL οπου μου εκοβαν αλλα 10 ευρω απο εκει στο τελος πληρωνα 22-23 ευρω το μηνα.
Στις 15 Ιανουαριου ομως ληγει αυτη η προσφορα και δε παιζει να πληρωνω 60-70 ευρω με τιποτα. Ετσι πριν λιγο τους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα πως θελω να συνεχισει αυτη η προσφορα για τον αριθμο μου.
Η απαντηση τους ηταν πως τωρα θα εχω 30% εκπτωση και πως το 50% δεν ισχυει πλεον.

Ειναι κανενας απο εδω μεσα που να του εχουν δωσει προσφατα 50%? Βασικα δεν θελω συσκευη και προτιμω να πληρωνω λιγοτερα. Αν κανω φορητοτητα λετε να τσιμπησουν η λογω της κρισης τα εχουν κοψει αυτα? :huh:

Ειμαι ιδια περιπτωση με σενα,30% μου ειπαν και εμενα,τους λεω οκ θα το σκεφτω και παω καπακι στην κοσμοτε για φορητοτητα,την επομενη με παιρνουν απο voda και μου λενε γιατι θελω να φυγω,τους απαντησα οτι μου εκανε προσφορα η κοσμοτε για τις ιδιες υπηρεσιες στα 20 ευρω και αυτοματως μου λεει οτι απο 30% το πανε στα 45% και τους λεω οκ...πιστευω οτι αν επεμενα θα μου διναν 50 % οπως ειμουνα...Εγω ειμουνα στο unlim 35

Τελευταία επεξεργασία από: lagoudakis, 21/12/2011 - 12:22


#119   biliou

biliou

    iPH User

  • 148 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 21/12/2011 - 13:42

σιγουρα θα τσιμπισουν, αλλα για να εισαι 100% σιγουρος περιμενε μια -δυο μερες ακομα,γτ εκανα και εγω αιτηση φορητοτητας και περιμενω να με παρουν τηλ απο βοντα να δω τι θα μου πουν..
μολις με παρουν θα ενημερωσω εδω να δεις κ εσυ τι θα κανεις!!


Ok θα περιμενω νεα σου τοτε. Τον Ιανουαριο ληγει η προσφορα οποτε πρεπει να δρασω γρηγορα. Αυτο που μου τη σπαει ειναι οτι πριν τους παρω τηλεφωνο χθες το απογευμα λιγες ωρες πριν ειχα αρνηθει προσφορα (-50%) απο τη wind για το νουμερο του πατερα μου που του εκανα φορητοτητα απο wind σε vodafone. Στην αρχη θα ειναι καρτα και αν δε τον συμφερει θα γινει συμβολαιο σε καποιο μικρο unlimited προγραμμα. Θα τους το πω και αυτο αν με παρουν.

#120   sdk

sdk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 22/12/2011 - 20:01

Πρώτα απ' όλα να πω ένα ευχαριστώ στον megaloupaixtou γιατί ενώ ήθελα να κάνω ότι ανέφερε δεν είχα τα εσωτερικά τηλέφωνα και από τα καταστήματα δεν έβγαζα άκρη.

Είμαι στο Vodafone 45 και χθες πήρα την Cosmote για να κάνω φορητότητα.

Σήμερα το πρωί λοιπόν με πήραν από τη Voda να με ρωτήσουν γιατί. Τους λέω ότι η Cosmote μου έκανε καλύτερη προσφορά για το ίδιο πρόγραμμα και το 4S. Με ρώτησε τι προσφορά και της είπα 150 ευρώ. Ισχυριζόταν ότι αυτό αποκλείεται γιατί ξέρει περίπου τι επιδότησης δίνει η Cosmote.

Η προσφορά που μου έκανε είναι 196 euro για 24 μηνο συμβόλαιο. Της λέω αν ήταν για 18μηνο το συζητάγαμε και μου λέει αποκλείεται. Της λέω αν μπορεί να το δεί για κάτι καλύτερο και μου λέει το πολύ να καταφέρει να κόψει άλλα 20-30 ευρώ.

Το θέμα είναι ότι δε θέλω για κανένα λόγω να κάνω 24 μηνο, 18μηνο το συζητάω.

Για πείτε τι να κάνω; Να μη δεχτώ αν δε μου κάνει 18μηνο σε αυτή την τιμή; Θα μου κάνει κάτι καλύτερο ή θα μου πει στο καλό;;

Δε θέλω να φύγω από Voda.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες