Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Χρήση dataplan [mb] ανά μήνα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Χρήση dataplan ανά μήνα

Πόσα mb απο το dataplan σας χρησιμοποιείτε μηνιαίως;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Με ποιά συσκευή καταναλώνετε τα mb του data plan σας;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Τι dataplan έχετε;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/10/2011 - 14:19

προσεχε το αυτο.. με εχει προδωσει 2-3 φορες και πλεον δεν χρησιμοποιω κανενα του ειδους.. (εκτος και αν με προδωσε η wind, αυτο δεν το ξερω ::) )



Ποτε δε με έχει προδώσει, και όσες φορές έχω στείλει μήνυμα στο 1284 και μου στέλνει πίσω η vodafone μήνυμα με το ποσα έχω χρησιμοποιήσει, ειναι παντα ακριβως!
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/10/2011 - 14:23

Ποτε δε με έχει προδώσει, και όσες φορές έχω στείλει μήνυμα στο 1284 και μου στέλνει πίσω η vodafone μήνυμα με το ποσα έχω χρησιμοποιήσει, ειναι παντα ακριβως!

κυκλοφορουν διαφορα βεβαια, εγω αυτο εννοω.. δυο φορες μαλιστα στο 1,5GB αφου συμπληρωθηκε μου εγραφε 300-400mb κατω.. <_<

#18   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/10/2011 - 14:27

κυκλοφορουν διαφορα βεβαια, εγω αυτο εννοω.. δυο φορες μαλιστα στο 1,5GB αφου συμπληρωθηκε μου εγραφε 300-400mb κατω.. <_<



Οχι ρε αυτο το π@@@ρι (εκξιουζ μαι λανγουιτζ)που ούτε στα ελληνικά σωστά δεν το κανανε χαχα!

αυτό εδώ

http://itunes.apple....d386950560?mt=8
Whatsapp doc?

#19   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/10/2011 - 14:30

Οχι ρε αυτο το π@@@ρι (εκξιουζ μαι λανγουιτζ)που ούτε στα ελληνικά σωστά δεν το κανανε χαχα!

αυτό εδώ

http://itunes.apple....d386950560?mt=8

δεν ειναι ελληνικο το συγκεκριμενο.. απλως εχει μεταφραστει στα ελληνικα.
τελοσπαντων θα δοκιμασω καποιο αλλο καποια στιγμη, ισως αυτο που μου λες, για να δω τι γινεται.. για την ωρα απλα στελνω μηνυμα στη wind και μου λεει το υπολοιπο. και ετσι ειμαι σιγουρος..

#20   giannisg2004

giannisg2004

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2011 - 14:43

Εγώ έχω 350ΜΒ/μήνα στο iPhone 4, και με συντηρητική χρήση (φόρουμ και browsing σε απλές σελίδες, άντε και κανένα email), τα τελειώνω πάντα.
Θα ήθελα ένα μεγαλύτερο πρόγραμμα, κυρίως για να ακούω ράδιο μέσω TuneIn (που έχει και σταθμούς με κορυφαία κομμάτια!), να βλέπω βίντεο από TouTube και να ανεβοκατεβάζω άνετα φωτογραφίες στο DropBox (ή με iOS5 στο iCloud), κάτι που τώρα δέν κάνω!

#21   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/10/2011 - 14:46

Εγώ έχω 350ΜΒ/μήνα στο iPhone 4, και με συντηρητική χρήση (φόρουμ και browsing σε απλές σελίδες, άντε και κανένα email), τα τελειώνω πάντα.
Θα ήθελα ένα μεγαλύτερο πρόγραμμα, κυρίως για να ακούω ράδιο μέσω TuneIn (που έχει και σταθμούς με κορυφαία κομμάτια!), να βλέπω βίντεο από TouTube και να ανεβοκατεβάζω άνετα φωτογραφίες στο DropBox (ή με iOS5 στο iCloud), κάτι που τώρα δέν κάνω!

Φιλε Γιαννη, ακριβως τα ιδια θελω και εγω! Αλλα την βολευω και εγω με 200-300 το μηνα.. Για ολα αυτα δυστυχως θελεις 1-1,5GB το μηνα, κατι που για να το βρεις στην Ελλαδα πρεπει να εχεις παγιο 60-70 ευρω και ανω! <_<

#22   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/10/2011 - 14:49

δεν ειναι ελληνικο το συγκεκριμενο.. απλως εχει μεταφραστει στα ελληνικα.
τελοσπαντων θα δοκιμασω καποιο αλλο καποια στιγμη, ισως αυτο που μου λες, για να δω τι γινεται.. για την ωρα απλα στελνω μηνυμα στη wind και μου λεει το υπολοιπο. και ετσι ειμαι σιγουρος..



Ενα που αυτή τη στιγμή είναι δωρεάν για μερικές μέρες που είναι καλο ειναι το iDataSpy
Whatsapp doc?

#23   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/10/2011 - 14:51

Φιλε Γιαννη, ακριβως τα ιδια θελω και εγω! Αλλα την βολευω και εγω με 200-300 το μηνα.. Για ολα αυτα δυστυχως θελεις 1-1,5GB το μηνα, κατι που για να το βρεις στην Ελλαδα πρεπει να εχεις παγιο 60-70 ευρω και ανω! <_<



Η αλήθεια είναι ότι δεν πολυαξίζει να χαλάει κανείς τοσα MB για ραδιόφωνο κλπ. Εγώ ανεβάζω φωτο στο φατσαμπουκ και τουιτερ και τέτοια που και που αλλά προσπαθώ πάντα όταν είμαι κάπου που έχει wifi να αλλάζω για να σώνω και λίγο data.
Whatsapp doc?

#24   giannisg2004

giannisg2004

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2011 - 14:59

Φιλε Γιαννη, ακριβως τα ιδια θελω και εγω! Αλλα την βολευω και εγω με 200-300 το μηνα.. Για ολα αυτα δυστυχως θελεις 1-1,5GB το μηνα, κατι που για να το βρεις στην Ελλαδα πρεπει να εχεις παγιο 60-70 ευρω και ανω! <_<

Ναί ρέ γαμώτο! Τα 300ΜΒ για browsing είναι μιά χαρά, αλλά είναι άλλη φάση να βλέπεις βιντεάκια, να ανεβάζεις φωτογρφίες Instagram (που το γουστάρω τρελά) ή FaceBook γιά όποιον χρησιμοποιεί, χωρίς να σκέφτεσαι αν είσαι σε WiFi!
Αν και έχω δεί ένα πρόγραμμα, Cosmote Internet on the Phone, όπου αν έχεις σύνδεση Cosmote (έστω και την πιό φθηνή με 15-20€/μήνα), μπορείς με +15€/μήνα να προσθέσεις 1,5GB data. Οπότε με 39-35€ (όχι ότι έναι λίγα) είσαι καλυμμένος!

Βασικά, γιά πείτε πιό είναι το πιό μεγάλο ή πιό συμφέρον data plan που έχετε βρεί, μπάς μάς διαφεύγει κάτι!
Υπάρχει κανένα απεριόριστο;

#25   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/10/2011 - 15:04

Ναί ρέ γαμώτο! Τα 300ΜΒ για browsing είναι μιά χαρά, αλλά είναι άλλη φάση να βλέπεις βιντεάκια, να ανεβάζεις φωτογρφίες Instagram (που το γουστάρω τρελά) ή FaceBook γιά όποιον χρησιμοποιεί, χωρίς να σκέφτεσαι αν είσαι σε WiFi!
Αν και έχω δεί ένα πρόγραμμα, Cosmote Internet on the Phone, όπου αν έχεις σύνδεση Cosmote (έστω και την πιό φθηνή με 15-20€/μήνα), μπορείς με +15€/μήνα να προσθέσεις 1,5GB data. Οπότε με 39-35€ (όχι ότι έναι λίγα) είσαι καλυμμένος!

Βασικά, γιά πείτε πιό είναι το πιό μεγάλο ή πιό συμφέρον data plan που έχετε βρεί, μπάς μάς διαφεύγει κάτι!
Υπάρχει κανένα απεριόριστο;



Το απεριόριστο είναι maximum 1.5 GB.
Whatsapp doc?

#26   nikosvrouch

nikosvrouch

    iPH Enthousiast

  • 373 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:nikosvr

Δημοσίευση 17/10/2011 - 15:08

εγω βαζω 60mb απο το what's up με 3€ το μηνα και καποιες φορες οταν μου τελειωνουν βαζω αλλα 60...

#27   jokons

jokons

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2012 - 00:29

νομιζω ενα προγραμμα με 250mb/μηνα ειναι αρκετα για λογικη χρηση.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες