Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ποιοτικο screen protector


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 20:27

Πηρε σημερα η κορη μου ενα 3GS λευκο 16GB και ψαχνει για αμμεση αγορα ενα καλο screen protector.Επειδη απο ebay υπαρχει καθυστεριση ξερετε καπου στην Αττικη...οσο πιο βορεια γινεται καταστημα να αγορασει ενα ???

Ευχαριστω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   kapadain

kapadain

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Twitter:@GiorgoSan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:giorgoscaptain

Δημοσίευση 04/09/2009 - 20:44

το δικο μου το πηρα απο το πλαισιο στην Αγια Παρασκευη αλλα ακομα και στο mall να πας ειτε στο πλαισιο ειτε Fnac η και multirama θα βρεις σιγουρα!!!!

#3   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 20:48

Ευχαριστω.Αν εχει το Πλαισιο (δεν βρηκα κατι στο site του) κανενα προβλημα.Το καταστημα Μεταμορφωσης ειναι ...δυο γκαζιες δρομο που λεει ο λογος.

#4   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/09/2009 - 20:49

Χωρίς να θέλω να κάνω διαφίμιση πήγενε στο FNAC στο mall, και πάρε το screen protector της zagg (€12.90?). Πιστεύω θα με επιβεβαιώσουν οι φίλοι στο forum για την ποιότητά του και αν αξίζει τα λεφτά του.

#5   Bonewarrior

Bonewarrior

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 20:49

το δικο μου το πηρα απο το πλαισιο στην Αγια Παρασκευη αλλα ακομα και στο mall να πας ειτε στο πλαισιο ειτε Fnac η και multirama θα βρεις σιγουρα!!!!


Εχει σιγουρα στο Public στο Συνταγμα ...αλλου δεν ξερω

#6   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 20:50

Μαλλον δεν ειχ ψαξει καλα.....Ευχαριστω

http://www.plaisio.g...EB&initSearch=1

#7   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 20:55

Χωρίς να θέλω να κάνω διαφίμιση πήγενε στο FNAC στο mall, και πάρε το screen protector της zagg (€12.90?). Πιστεύω θα με επιβεβαιώσουν οι φίλοι στο forum για την ποιότητά του και αν αξίζει τα λεφτά του.



Ευχαριστω πολυ.Δεν πειραζει αν ειναι λιγο ακριβοτερο αν ειναι καλο. Θεωρω αυτονοητο οτι αν αναφερουμε ονοματα μαγαζιων το κανουμε παντα με καλη προθεση.

#8   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 21:04

πάρε zagg invisible shield από egalaxy.
λινκ υπάρχει στην αρχική σελίδα του φόρουμ.

#9   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 04/09/2009 - 21:18

Invisible Shield της Zagg. προτείνω μάλιστα να πάρεις ολόκληρο το "κουστούμι" (ντύνει όλη τη συσκευή) και όχι μόνο τκομμάτι που καλύπτει την οθόνη...

#10   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 21:26

Σας ευχαριστω.Μου ειπε η κορη μου οτι το ειχε παραγγειλει μια φιλη της απο την επισημη σελιδα αλλα δεν εκανε καλη εφαρμογη στις γωνιες το πληρες πακετο.

Τελευταία επεξεργασία από: GGiannis58, 04/09/2009 - 21:32


#11   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 21:41

Το παρήγγειλε;

#12   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2009 - 21:58

Το ειχε παραγγειλει πριν δυο μηνες η κορη μου για φιλη της που δεν ειχε πιστωτικη στα Τρικαλα...

#13   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/09/2009 - 22:24

Να μην πάρεις τίποτα! Η οθόνη του iPhone 3GS έχει αυτό το oleophobic στοιχείο που την κάνει πιο ανθεκτική στις δαχτυλιές και στις βρωμιές. Βάζοντας πάνω screen protector η οθόνη γίνεται σαν του 3G/2G..μούφα δηλαδή.

Όσο για τα χτυπήματα: η οθόνη είναι αρκετά ανθεκτική. Εάν δεχτεί χτύπημα ισχυρό ώστε να σπάσει ή κάτι τέτοιο το προστατευτικό δεν κάνει τίποτα. Καλύτερα να πάρεις μια θήκη pouch και να είσαι κομπλέ

Follow me on twitter


#14   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2009 - 00:05

Σας ευχαριστω.Μου ειπε η κορη μου οτι το ειχε παραγγειλει μια φιλη της απο την επισημη σελιδα αλλα δεν εκανε καλη εφαρμογη στις γωνιες το πληρες πακετο.

Εμένα έκανε τέλεια εφαρμογή στις γωνίες!!Εξαρτάται ποσο καλά θα τη βάλεις.Πρέπει να αφιερώσεις πολύ χρόνο και όχι στο τσακ μπαμ.

Να μην πάρεις τίποτα! Η οθόνη του iPhone 3GS έχει αυτό το oleophobic στοιχείο που την κάνει πιο ανθεκτική στις δαχτυλιές και στις βρωμιές. Βάζοντας πάνω screen protector η οθόνη γίνεται σαν του 3G/2G..μούφα δηλαδή.

Όσο για τα χτυπήματα: η οθόνη είναι αρκετά ανθεκτική. Εάν δεχτεί χτύπημα ισχυρό ώστε να σπάσει ή κάτι τέτοιο το προστατευτικό δεν κάνει τίποτα. Καλύτερα να πάρεις μια θήκη pouch και να είσαι κομπλέ

Συγνώμη βρε sepsis,και γιατί να μην το έχω ελεύθερο το iPhone χωρίς θήκη παρά να προσέχω αν θα κάνει καμιά γρατζουνιά;Ειδικά από πίσω.Τώρα για την οθόνη δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λές αλλά εγώ με το που έβγαλα την αρχική ζελατίνα έβαλα screen protector,οπότε δεν την ακούμπησα...

#15   fuzzy

fuzzy

    iPH Addict

  • 725 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/09/2009 - 13:21

και εγώ πάντα, βγάζω την ζελατίνα του τηλεφώνου, βάζω screen protector ΑΜΕΣΩΣ, ούτε κάν το ανοίγω πρίν, για να μην έχω να το σκουπίσω στην οθόνη (δαχτυλιές κλπ).

ένας συνάδελφος στο γραφείο κατάφερε και γρατσούνισε την οθόνη του 3GS του σε 2 μέρες χρήσης! είχε γρατσουνίσει και το 3G του βέβαια. Αλλά δεν καταπονεί και ιδιαίτερα το τηλέφωνο, σακάκια, κουστούμια και τέτοια φοράει...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες