Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
125 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   nickpap8

nickpap8

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 05/11/2011 - 11:36

Μετα την παραλαβή του 4ς θα ήθελα να κάνω 2-3 σχόλια μπας και βοηθήσω κανέναν απο τους συνφορουμίτες.
Σαν κάτοχος (η πρώην κατοχος σε καποιες περιπτώσεις) iphone 4, 4s, galaxy s2 πιστεύω οτι μπορώ να συγκρίνω 2 πραγματάκια αντικειμενικά.
Οπότε πάμε:

1)διάρκεια μπαταρίας το 4s υπολείπεται σημαντικά του 4. μιλάμε οτι με χρήση που το 4 εχει καταναλώσει το 20-25% της μπαταρίας, το 4s έχει καταναλώσει 45%!

2)κάμερα καταπληκτική... κλάσεις ανώτερη του 4! ομως ακόμα δεν πιάνει το galaxy s2.

3)ταχύτητα browsing στα μενού στα επίπεδα του 4 αλλα το browsing στο internet και το rendering των σελίδων είναι 2 επίπεδα πανω απο το απλό 4αρι.

4)antennagate δεν υπάρχει και το σήμα παραμένει σε πολυ καλά επίπεδα απ οπου και αν το πιάσεις.

5) Το εξωτερικό ηχείο ειναι καταπληκτικό! πολυ δυνατο, δυνατότερο και απο του galaxy s2.

**κιτρινίλα στη οθόνη δεν υπαρχει (τουλαχιστον οχι στο δικό μου).

Αυτα τα ολιγα....

για την μπαταρία μην ανησυχείς.Μόλις γίνει update το προβλημα θα λυθει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2011 - 11:37

δε καταλαβα??

iphone has been plugged in since the last full charge επηρεαζει τις μερες που σου βγαζει

#123   ginakos

ginakos

    iPH Enthousiast

  • 418 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/11/2011 - 11:41

iphone has been plugged in since the last full charge επηρεαζει τις μερες που σου βγαζει

δε το ειχα προσεξει αλλα δε εγινε φορτιση μαλλον itunes το εβαλα ,αλλα εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τη μπαταρια ,πολυ καλυτερη απο το 4 μεχρι τωρα.

#124   ginakos

ginakos

    iPH Enthousiast

  • 418 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/11/2011 - 11:43

μια τωρινη ,φρεσκια

#125   ginakos

ginakos

    iPH Enthousiast

  • 418 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/11/2011 - 11:44

!!

Συνημμένα αρχεία



#126   oboys10

oboys10

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 05/11/2011 - 13:00

Μετα την παραλαβή του 4ς θα ήθελα να κάνω 2-3 σχόλια μπας και βοηθήσω κανέναν απο τους συνφορουμίτες.
Σαν κάτοχος (η πρώην κατοχος σε καποιες περιπτώσεις) iphone 4, 4s, galaxy s2 πιστεύω οτι μπορώ να συγκρίνω 2 πραγματάκια αντικειμενικά.
Οπότε πάμε:

1)διάρκεια μπαταρίας το 4s υπολείπεται σημαντικά του 4. μιλάμε οτι με χρήση που το 4 εχει καταναλώσει το 20-25% της μπαταρίας, το 4s έχει καταναλώσει 45%!

2)κάμερα καταπληκτική... κλάσεις ανώτερη του 4! ομως ακόμα δεν πιάνει το galaxy s2.

3)ταχύτητα browsing στα μενού στα επίπεδα του 4 αλλα το browsing στο internet και το rendering των σελίδων είναι 2 επίπεδα πανω απο το απλό 4αρι.

4)antennagate δεν υπάρχει και το σήμα παραμένει σε πολυ καλά επίπεδα απ οπου και αν το πιάσεις.

5) Το εξωτερικό ηχείο ειναι καταπληκτικό! πολυ δυνατο, δυνατότερο και απο του galaxy s2.

**κιτρινίλα στη οθόνη δεν υπαρχει (τουλαχιστον οχι στο δικό μου).

Αυτα τα ολιγα....

Φίλε, έχω βγάλει φωτογραφία από 4S και από Galaxy. Νομίζω ότι του 4S είναι πολύ καλύτερη!


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες