Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Θήκη για iPhone 4 & 4s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1067 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:39

μου αρεσει που στις αγγελιες δεν επιτρεπονται μαγαζακια
και εδω ο αλλος διαφιμιζει τα εμπορευματα του......


Το να δειξω ενα προιον σε καποιον που ενδιαφερθηκε δε νομιζω οτι ειναι διαφημιση. Τουλαχιστον οχι ΜΕΜΠΤΗ, γιατι δηλαδη αν καποιος δυσφημισει ενα καταστημα ολοι μπαινουν και λενε καλα κανεις και τα λες μην την πατησουμε κι οταν πει καποιος κατι καλο ειναι κακο να φανει στο forum? Αλλωστε όταν ανοιξα τοπικ για να ανακοινωσω το ανοιγμα του καταστηματος οι admin επικοινωνησαν μαζι μου και το θεμα λυθηκε.
Οσο για το θεμα με τα μαγαζακια, μονον οσους κανουν παρεμποριο και βγαζουν μαυρα χρηματα ενοχλει ακομα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:41

φιλε μου προς θεου δεν εχω κατι προσωπικα με εσενα
απλως νομιζω δεν εχουν μια ''γραμμη΄΄ στο φορουμ για καποια πραγματα

#78   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:42

μου αρεσει που στις αγγελιες δεν επιτρεπονται μαγαζακια
και εδω ο αλλος διαφιμιζει τα εμπορευματα του......

φιλε μου αν δεις απο πανω ολο το θεμα ειναι γεματο μαγαζακια :) αν ειναι ετσι να κλείσουν ολο το θεμα :P

#79   xmembs

xmembs

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:42

Σωστος ο DJVassel!

#80   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:43

Να σαι καλα για τα καλα σου λόγια. Τα λέμε σε λίγες μέρες με τις Deff Cleve για το 4s σου!

και στη φωτο βλέπεις τη διαφορά που σου έλεγα για το 4s

εχεις αυτη και για το 4ρι?γτ το σιτε δεν την εχεις

#81   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:45

Anyway, εγω δεν ξαναλεω κατι περι αυτο γιατι τοτε ναι, θα θεωρηθει μεμπτο. Αλλα το να γραφει καποιος ευχαριστημενος πελατης ειναι εξισου δικαιο με το να γραφει ενας δυσαρεστημενος πελατης, οπότε αφηνω το feedback να μιλησει για μένα. Θα ηθελα να δω αν θα αντιδρουσε κανεις υπερ μου αν ποσταρε καποιος οτι του πουλησα σκουπιδια και ειμαι απατεωνας! (τα σχολια θα ηταν σα να τα βλεπω, καλα κανεις και τα λες μη την πατησουμε, παει να μας εκμεταλλευτει κτλ κτλ)

#82   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:46

εχεις αυτη και για το 4ρι?γτ το σιτε δεν την εχεις


Αυτη θα ειναι διαθεσιμη σε 2-3 εβδομάδες, υπηρχε μονο αυτη που εκανε για 4αρι και περιμενω να υπαρχει αποθεμα απο την universal που κανει για 4 και 4s

#83   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:52

Αυτη θα ειναι διαθεσιμη σε 2-3 εβδομάδες, υπηρχε μονο αυτη που εκανε για 4αρι και περιμενω να υπαρχει αποθεμα απο την universal που κανει για 4 και 4s


φιλε κατι ασχετο... εδωσες 800+ ευρω για να σου φτιαξουν αυτο το σαιτ? (χωρις να το λεω υποτιμητικα)

#84   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:54

ποιά belkin έχεις? εγώ θέλω μια σιλικονένια για το 4S γιατί πιστεύω οι σκληρές μπορεί να κάνουν καμια βλάβη και να τρέχω...

truGrip σιλικονη Δεν εχει κανει απολυτως ΤΙΠΟΤΑ στο κινητο.


Sent from my iPhone using Mapatalk(arpouzi)

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 31/10/2011 - 21:54

Whatsapp doc?

#85   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:55

φιλε κατι ασχετο... εδωσες 800+ ευρω για να σου φτιαξουν αυτο το σαιτ? (χωρις να το λεω υποτιμητικα)



Για τετοια θεματα υπαρχουν τα π.μ, αν και δε βλεπω τον λογο του post σου. Γιατι αν το λες υποτιμητικα, (που το λες) θα εισαι με πασα ειλικρινια ο 1ος γιατι εχω ακουσει ΜΟΝΟ θετικα σχολια για το site. Κι αν μου πεις κατι του τυπου εγω στο εφτιαχνα με τα μισα, τοτε σκεφτεσαι κοντοφθαλμα για το παν σε ενα site ηλεκτρονικου καταστηματος ειναι η υποστηριξη.

Φιλικα

#86   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:56

Για τετοια θεματα υπαρχουν τα π.μ, αν και δε βλεπω τον λογο του post σου. Γιατι αν το λες υποτιμητικα, (που το λες) θα εισαι με πασα ειλικρινια ο 1ος γιατι εχω ακουσει ΜΟΝΟ θετικα σχολια για το site. Κι αν μου πεις κατι του τυπου εγω στο εφτιαχνα με τα μισα, τοτε σκεφτεσαι κοντοφθαλμα για το παν σε ενα site ηλεκτρονικου καταστηματος ειναι η υποστηριξη.

Φιλικα

off topic
μια χαρα site εχεις φτιάξει!!

#87   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:57

Για τετοια θεματα υπαρχουν τα π.μ, αν και δε βλεπω τον λογο του post σου. Γιατι αν το λες υποτιμητικα, (που το λες) θα εισαι με πασα ειλικρινια ο 1ος γιατι εχω ακουσει ΜΟΝΟ θετικα σχολια για το site. Κι αν μου πεις κατι του τυπου εγω στο εφτιαχνα με τα μισα, τοτε σκεφτεσαι κοντοφθαλμα για το παν σε ενα site ηλεκτρονικου καταστηματος ειναι η υποστηριξη.

Φιλικα


οπως εγραψα για να σε προλαβω δεν το ειπα υποτιμητικα, απλα μου φανηκαν πολλα...

ωστοσο με καλυψε η απαντηση σου

#88   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 31/10/2011 - 21:59

Vassel το σαιτ ειναι σούπερ και συντομα θα σε συμβουλευτω για καινουρια θηκη σιλικόνης!


Sent from my iPhone using Mapatalk(arpouzi)
Whatsapp doc?

#89   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 31/10/2011 - 22:15

Ο Χριστός και η Παναγία, έλεος δηλαδη! Λοιπον εγω εβαλα την θήκη σε 4 αρι και έκατσε καταπληκτικά ΝΑΙ δεν κάθεται στο κινητο 100% αλλα κατα 98% κάθεται καλα! Πρέπει να την πιάσεις στα χέρια σου να την περίεργαστις ποοοοοοολυ ωρα για να δεις το ένα σημείο που δεν κάθεται καλα! Μη μεμπτό και αμελητέο! Τωρα για κάποιον που χαλίετε μονο και μονο που ξέρει πως δεν ειναι η γνήσια τότε τον καταλαβαίνω! Απλώς όπως τα χωνουμε δημόσιος στο φόρουμ για ορισμένους αχρηστους που μας κλέβουν και ειναι αντι επαγγελματίες και χααααααλια προϊόντα έτσι σκέφτηκα πως καλο θα ήταν να λέμε ρε φίλε και κανα ΜΠΡΑΒΟ σε κάποιον που το κανει καλα, αυτο που κανει!
Ο Βασίλης (συν ονόματος) ευγενικοτατος εξυπηρετικοτατος δεν θέλησε να μου πουλήσει τπτ παραπάνω απο αυτο που ζήτησα, δεν "έσπρωξε" κανένα προϊόν απο το σάιτ του ίσα ίσα που με αποτρέψει να αγοράσω κάτι λόγω ασυμβατοτητας! Και ΔΕΝ τον ξέρω προσωπικά μια φορα τον ειδα!
Ξέρω ποοοοοολυ καλα ότι αγοράσα replica με ότι συνεπάγεται αυτο! Και το σάιτ απλο και απέριττο, ειναι καθαρα θέμα γουστου! Και σας παρακαλω ε λ ε ο ς εδω μέσα που όλοι διορθώνουν τους πάντες! Όλοι τα ξέρουν καλύτερα απο τους πάντες! Κοιταχτε να τα χωσετε σε ατομα που κάνουν τρολλινγκ και μέσα σε 1 βδομαδα κάνανε 800 ποστ και ας μην πριζουμε ο ενας τα φρυδια του αλλου! Σε όποιον δεν αρέσει κάτι απλα μην ασχολείται! Και εμένα ρε φίλε δεν μου αρέσει το σκατί σε χρώμα αμάξι σου δεν σε ζαλιζω ομως τον έρωτα! Απλα δεν ασχολούμε! Απλα δεν το αγοράζω!
Και αν κάποιος μπορει να μου βρει γνήσια εδω Ελλάδα ελεμεντ κεις vapor4 θα την αγοράσω γνήσια! Πααααρα φιλικά προς όλους παίδες! Δεν εχουμε να χωρισουμε με κάτι μεταξύ μας! :lol: :rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: pontiaras, 31/10/2011 - 22:19


#90   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 31/10/2011 - 22:20

καλά τα λες.εγω επειδή την πάτησα γ αυτο ετρεξα να το ψαξω και ρωτησα και ενημερωσα για να μην την πατηση κανενα αλλος.αλλα ξερεις κατι με το που μου ειπε σε π.μ ελα απο εδω να την δοκιμασεις και αν θες την περνεις εε τι να λεμε τωραα...βεβαια γ αυτους που ειναι μακρια ειναι λιγο δύσκολο.σκοπευω να περασω απο το μαγαζι και να την δοκιμασω να την συγκρίνω με την δικιά μου και να την παρω αν ολα οκ.και βεβαια θα εχει και φωτο με τις διαφορες ετσι...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες