Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

η γνωμη των ειδικων?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
162 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 08/11/2011 - 20:28

Καλορίζικο και από μένα. Διάβαζα τις συζητήσεις και έβλεπα πως ήσουν ανάμεσα σε Air ή σε Pro 13αρι.

Νομίζω πως έκανες την καλύτερη επιλογή. Ο SSD είναι πραγματικά απόλαυση.

Καλώς ήρθες στον κόσμο των Macintosh και σου εύχομαι η μπαταρία του να μην σε βγάζει πάνω από 1 ώρα από τις πολλές φορτίσεις-εκφορτίσεις που θα του κάνεις. ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/11/2011 - 21:02

Καλορίζικο και από μένα. Διάβαζα τις συζητήσεις και έβλεπα πως ήσουν ανάμεσα σε Air ή σε Pro 13αρι.

Νομίζω πως έκανες την καλύτερη επιλογή. Ο SSD είναι πραγματικά απόλαυση.

Καλώς ήρθες στον κόσμο των Macintosh και σου εύχομαι η μπαταρία του να μην σε βγάζει πάνω από 1 ώρα από τις πολλές φορτίσεις-εκφορτίσεις που θα του κάνεις. ;)

τωρα που ειπες μπαταρια... διαβαζα για μεγαλη αυτονομια με τη snow leopard αλλα εγω με lion δε βλεπω και τιποτα τρομερο! θεμα της εκδοσης ειναι, ή εγω πρεπει να ψαξω αν εχω προβληματικη μπαταρια? :blink:

#153   lawyer21

lawyer21

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2011 - 21:08

Ηρθε κ ειναι τελειο! :D το εστησα ηδη συμφωνα με τις απαιτησεις μου κ μ εχει εντυπωσιασει η ταχυτητα που εκτελει το καθε τι! I'm in love! :D


written on Tapatalk by my sexy iPad 2 

άντε λοιπόν καλορίζικο και καλοδούλευτο! And the journey has just begun....

#154   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/11/2011 - 21:11

Σας ευχαριστω ολους παιδια! Με κατατοπισατε ολοι σας σε αυτη μου την αγορα! να ειστε καλα! :lol: :lol: :lol: :lol:

#155   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 08/11/2011 - 22:07

Επειδή χάθηκα.. Ποιο μοντέλο πήρες τελικά? Από εδώ Ελλάδα?

#156   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 08/11/2011 - 22:28

τωρα που ειπες μπαταρια... διαβαζα για μεγαλη αυτονομια με τη snow leopard αλλα εγω με lion δε βλεπω και τιποτα τρομερο! θεμα της εκδοσης ειναι, ή εγω πρεπει να ψαξω αν εχω προβληματικη μπαταρια? :blink:


Και εγώ τώρα με Lion βλέπω να είναι λίγο πεσμένη η μπαταρία. Έχω ένα Macbook Pro 17 late 2009.

Υπάρχει ένα πολύ καλό πρόγραμμά που λέγεται coconutBattery το οποίο σε ενημερώνει για ο,τι αφορά την μπαταρία. Θα σε βοηθήσει να την ελέγχεις που και που και α βλέπεις την πορεία της.

#157   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:40

Επειδή χάθηκα.. Ποιο μοντέλο πήρες τελικά? Από εδώ Ελλάδα?

Πηρα το macbook pro 13" με 256gb ssd και 8gb ram! ηρθε απο αμερικη! το εφερε η κουμπαρα μου! :lol:

Και εγώ τώρα με Lion βλέπω να είναι λίγο πεσμένη η μπαταρία. Έχω ένα Macbook Pro 17 late 2009.

Υπάρχει ένα πολύ καλό πρόγραμμά που λέγεται coconutBattery το οποίο σε ενημερώνει για ο,τι αφορά την μπαταρία. Θα σε βοηθήσει να την ελέγχεις που και που και α βλέπεις την πορεία της.

το εχω βαλει αυτο! εειξα πολλη μελετη και βρηκα τα must have apps! ;) εψαξα λιγο στο net και πολυς κοσμος αναφερει το ιδιο! ελπιζουν μαλιστα καποιοι σε βελτιωση της αυτονομιας με καποιο επερχομενο update!

#158   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 09/11/2011 - 00:33

Πηρα το macbook pro 13" με 256gb ssd και 8gb ram! ηρθε απο αμερικη! το εφερε η κουμπαρα μου! :lol:


το εχω βαλει αυτο! εειξα πολλη μελετη και βρηκα τα must have apps! ;) εψαξα λιγο στο net και πολυς κοσμος αναφερει το ιδιο! ελπιζουν μαλιστα καποιοι σε βελτιωση της αυτονομιας με καποιο επερχομενο update!


Με το τελωνείο κανένα πρόβλημα? Το πλήρωσες εσύ από εδώ Ελλάδα με πιστωτική και απλά πήγε σε διεύθυνση στην Αμερική; Kαι πόσο σου στοίχισε με φόρους και όλα για να συγκρίνουμε τιμές?

YΓ Δεν ξέρω αν λέμε το ίδιο αλλά από άποψη διαχείρισης μπαταρίας, φόρτισης κτλ βρίσκω πολύ χρήσιμο αυτό http://itunes.apple....422559334?mt=12

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 09/11/2011 - 00:35


#159   psychasthenic

psychasthenic

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/11/2011 - 00:34

ΜΕ αυτά τα λεφτά σίγουρα θα κοιτούσα κάτι σε iMAC είναι απλά απόλαυση η οθόνη του 27" 2560x1440 και όλο το πακέτο γενικά.



#160   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 09/11/2011 - 00:34

Πηρα το macbook pro 13" με 256gb ssd και 8gb ram! ηρθε απο αμερικη! το εφερε η κουμπαρα μου! :lol:


Βρε την κουμπαρα τελικά, το πηρε το ρίσκο!! ::) 8)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#161   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 09/11/2011 - 08:24

Οχι παιδια τιποτα απο τελωνειο το ειχε σε μια θηκη που διαλεξα και πηγε σπιτι της της booq, τα καλωδια ξεπακεταρισμενα στη βαλιτσα κι ολα μια χαρα.

Να σημειωσω οτι εφυγε ηδη απο Ελλαδα, και στο αεροδρομιο δεν της εκαναν σκηνη γιατι δεν κρατα το laptop της. Δεν ανεφεραν τιποτα.
Μενει να μου στειλει το κουτι αδειο αν γινεται γιατι για συναισθηματικους λογους, το θελω κι αυτο! :lol:

Δεν της εβαλα χρηματα εγω, ουτε το αγορασα μεσω πιστωτικης. Εβαλε το γιο μιας φιλης της, γιατι η ιδια ειναι ασχετη, κι εκανε την παραγγελια οπως της τη ζητουσα σε mail. :)
Τα χρηματα τα πηρε μετρητα, μολις εφτασε στην Ελλαδα! :)


written on Tapatalk by my sexy iPad 2 

Τελευταία επεξεργασία από: Eirini1988, 09/11/2011 - 08:25


#162   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 09/11/2011 - 09:08

Οχι παιδια τιποτα απο τελωνειο το ειχε σε μια θηκη που διαλεξα και πηγε σπιτι της της booq, τα καλωδια ξεπακεταρισμενα στη βαλιτσα κι ολα μια χαρα.

Να σημειωσω οτι εφυγε ηδη απο Ελλαδα, και στο αεροδρομιο δεν της εκαναν σκηνη γιατι δεν κρατα το laptop της. Δεν ανεφεραν τιποτα.
Μενει να μου στειλει το κουτι αδειο αν γινεται γιατι για συναισθηματικους λογους, το θελω κι αυτο! :lol:

Δεν της εβαλα χρηματα εγω, ουτε το αγορασα μεσω πιστωτικης. Εβαλε το γιο μιας φιλης της, γιατι η ιδια ειναι ασχετη, κι εκανε την παραγγελια οπως της τη ζητουσα σε mail. :)
Τα χρηματα τα πηρε μετρητα, μολις εφτασε στην Ελλαδα! :)


written on Tapatalk by my sexy iPad 2 



ΛΟΛ!
Σιγά μην τη ρωτάγανε "Που είναι το λαπτοπ σας μαντάμ?"

Λες και θυμούνται ή τους νοιάζει :P
Whatsapp doc?

#163   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 09/11/2011 - 16:02

ΛΟΛ!
Σιγά μην τη ρωτάγανε "Που είναι το λαπτοπ σας μαντάμ?"

Λες και θυμούνται ή τους νοιάζει :P

μπα μην το λες! οταν ερχοταν μου ειπε οτι το δηλωσε! αν ηθελαν να της κανουν το μαγκα στην επιστροφη, μπορουσαν να βασιστουν στο οτι ειχε δηλωμενο κι ενα laptop μαζι της. διαβασα μερικες τετοιες περιπτωσεις! :rolleyes:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες