Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αξίζει να ανταλλάξω το iPhone 3G 16GB για το Nokia N97;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 06/09/2009 - 01:30

καλημέρα, έχω μια απορία βρε παιδιά. Λέει να ανταλλάξω το iPhone 3G 16gb για nokia n97 ? δεν θέλω να πιαστώ κορόιδο γιαυτό σας ρωτάω. Εμφανισιακά και έτσι όπως το έχω παίξει λίγο το nokia μου φαίνεται καλο. αλλα δεν μπορώ να το συγκρίνω με το iPhone και γιαυτό θέλω την βοήθεια σας. :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   kominis

kominis

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2009 - 01:45

η αποψη μου ειναι πως οχι...
τοσα χρονια νοκιας ημουνα(5110,7110,6210,6310i,6600,6260,6630,Ν95) μεχρι που μου εκανε δωρο στα γεννεθλια η κοπελα μου το 3G και κολλησα...
Με το νοκια φιλε μπορει να εχεις μπλουτουθ ανοιχτο ενω τα iphone ειναι κλειδωμενα και καμερα 5megapixel αλλα χανεισ ολα τα αλλα που εχει το iphone...
ασε που το ovi store της νοκια αντιστοιχο appstore δηλαδη ειναι πολυ φτωχο...το εχω τσεκαρει....
το iphone εχει ευχρησια... δεν κολλαει οπωσ η νοκια(κλασσικο φαινομενο) και πολλα αλλα
τελοσ δες και αυτο εδω το ποστ.... http://www.iphonehel...e-vs-nokia-n97/

#3   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 06/09/2009 - 02:07

αυτό φοβάμαι και εγώ. Δεν θέλω στο τέλος να ξενερώσω και να "κλαίω" που έδωσα iPhone για μια σ@βούρα. Εαν είναι έτσι τα πράγματα μένω στο iPhone :) έκλεισα χρόνο με αυτό το κινητό και μπορώ να πω οτι ακόμα δεν ξέρω τίποτα για αυτό. Σε ευχαριστώ πολύ :)

#4   kominis

kominis

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2009 - 02:27

και που να βγει το iphone 4 gen......
::)
εκει να δεις που δεν θα μασ συγκινει κανενα αλλο κινητο μετα

#5   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 06/09/2009 - 02:50

και που να βγει το iphone 4 gen......
::)
εκει να δεις που δεν θα μασ συγκινει κανενα αλλο κινητο μετα



Συμφωνώ μαζί σου! Εκεί θα πάθουμε πολιτισμικό σοκ!!!!

#6   kominis

kominis

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2009 - 14:21

πολιτισμικο σοκ η εεεεεεεξστασηηηηηηη?????????????

#7   filippoz

filippoz

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2009 - 19:24

kamperis απο που εισαι??? ασχετο γιατι πολλοι στο χωριο μου εχουν αυτο το επιθετο
τελος παντων ακου και την γνωμη μου μηνννννν τολμησεις και κανεις θα κλαις μετα , ρε παιδια το iphone ειναι ετη φωτος μπροστα και ειδικα απο τα nokia απλα μην το κανεις και αμα θες μπορω να σου πω και χιλιους δυο λογους

#8   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2009 - 21:36

Ο λογος που πηρα το iphone λεγεται Nokia N97 που με απαγοητευσε για πρωτη φορα μετα απο 10δες Nokia που ειχα.

#9   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/09/2009 - 23:00

Είσαι τρέλος?Ή μήπως μας δουλέυεις?
Βέβαια είσαι σε ένα forum γιά το iphone,οπότε μην περιμένεις διαφορετικές απαντήσεις,αλλά η αλήθεια ειναι ότι το iphone είναι πολύ μπροστά απο λογισμικό και γενικά σαν σύνολο!

#10   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 07/09/2009 - 16:50

Είσαι τρέλος?Ή μήπως μας δουλέυεις?
Βέβαια είσαι σε ένα forum γιά το iphone,οπότε μην περιμένεις διαφορετικές απαντήσεις,αλλά η αλήθεια ειναι ότι το iphone είναι πολύ μπροστά απο λογισμικό και γενικά σαν σύνολο!

με τιποτα φιλε μου να μην το κανεις...δεν αξιζει...με το iphone κανεις τα παντα(και frappe)...

#11   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 09/09/2009 - 16:08

Φερε μου ένα νοκια που να μου δείχνει πιο αστρο βλέπω real time το βράδυ με τη κάμερα και θα αρχίσω να το συζητάω...
Φερε μου ένα νοκια που θα μου δείχνει υψομετρο σε συνδυασμο με κάμερες ταχυτητας και καιρό και ισως το σκεφτω πιο σοβαρα..
Φερε μου ένα νοκια που να εχει αυτά τα απιστευτα games όπως ream race nfsu gangster κλπ κλπ με τα φοβερά γραφικά και ταχύτητες gaming και μπορεί να το αγοράσω...

Δε συζητώ για scrolling και περιστροφή σε μεγάλα αρχεία pdf που ένα ν97 θα ζοριστεί αρκετά .. αλλα για ένα iphone που ακόμα και αυτό το κλειδωμένο bluetooth σε κάνει να ενδιαφέρεσαι για το αν θα ξεκλειδωθεί , ακόμα και αν τελικά δε το χρειαζεσαι, μιας και μπορεις να κάνεις τοοοοοοσα άλλα πράγματα που δε σε νοιάζει ..

#12   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 09/09/2009 - 16:12

Φερε μου ένα νοκια που να μου δείχνει πιο αστρο βλέπω real time το βράδυ με τη κάμερα και θα αρχίσω να το συζητάω...
Φερε μου ένα νοκια που θα μου δείχνει υψομετρο σε συνδυασμο με κάμερες ταχυτητας και καιρό και ισως το σκεφτω πιο σοβαρα..
Φερε μου ένα νοκια που να εχει αυτά τα απιστευτα games όπως ream race nfsu gangster κλπ κλπ με τα φοβερά γραφικά και ταχύτητες gaming και μπορεί να το αγοράσω...

Δε συζητώ για scrolling και περιστροφή σε μεγάλα αρχεία pdf που ένα ν97 θα ζοριστεί αρκετά .. αλλα για ένα iphone που ακόμα και αυτό το κλειδωμένο bluetooth σε κάνει να ενδιαφέρεσαι για το αν θα ξεκλειδωθεί , ακόμα και αν τελικά δε το χρειαζεσαι, μιας και μπορεις να κάνεις τοοοοοοσα άλλα πράγματα που δε σε νοιάζει ..


Καταλυτική η άποψή σου και πέρα εως πέρα πειστική!!!!

#13   Dimitris83

Dimitris83

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:DIMITRIS_VOROI

Δημοσίευση 17/09/2009 - 11:04

Φερε μου ένα νοκια που να μου δείχνει πιο αστρο βλέπω real time το βράδυ με τη κάμερα και θα αρχίσω να το συζητάω...
Φερε μου ένα νοκια που θα μου δείχνει υψομετρο σε συνδυασμο με κάμερες ταχυτητας και καιρό και ισως το σκεφτω πιο σοβαρα..
Φερε μου ένα νοκια που να εχει αυτά τα απιστευτα games όπως ream race nfsu gangster κλπ κλπ με τα φοβερά γραφικά και ταχύτητες gaming και μπορεί να το αγοράσω...

Δε συζητώ για scrolling και περιστροφή σε μεγάλα αρχεία pdf που ένα ν97 θα ζοριστεί αρκετά .. αλλα για ένα iphone που ακόμα και αυτό το κλειδωμένο bluetooth σε κάνει να ενδιαφέρεσαι για το αν θα ξεκλειδωθεί , ακόμα και αν τελικά δε το χρειαζεσαι, μιας και μπορεις να κάνεις τοοοοοοσα άλλα πράγματα που δε σε νοιάζει ..


Δεν υπάρχει άλλο κινητό.... Τέλος.
Α! το πρώτο που λες που σου λέει ποιο άστρο βλέπεις με την κάμερα real time ποιά εφαρμογή είναι!!

#14   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/09/2009 - 11:45

Nokia!!Γιατί οι Φιλανδέζες είναι πιο όμορφες από τις πλαστικές Αμερικανίδες!! χαχαχαααα... (μην με φάτε, για γυναίκες μιλάω.. )

#15   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 17/09/2009 - 14:38

Φερε μου ένα νοκια που να μου δείχνει πιο αστρο βλέπω real time το βράδυ με τη κάμερα και θα αρχίσω να το συζητάω...
Φερε μου ένα νοκια που θα μου δείχνει υψομετρο σε συνδυασμο με κάμερες ταχυτητας και καιρό και ισως το σκεφτω πιο σοβαρα..
Φερε μου ένα νοκια που να εχει αυτά τα απιστευτα games όπως ream race nfsu gangster κλπ κλπ με τα φοβερά γραφικά και ταχύτητες gaming και μπορεί να το αγοράσω...

Δε συζητώ για scrolling και περιστροφή σε μεγάλα αρχεία pdf που ένα ν97 θα ζοριστεί αρκετά .. αλλα για ένα iphone που ακόμα και αυτό το κλειδωμένο bluetooth σε κάνει να ενδιαφέρεσαι για το αν θα ξεκλειδωθεί , ακόμα και αν τελικά δε το χρειαζεσαι, μιας και μπορεις να κάνεις τοοοοοοσα άλλα πράγματα που δε σε νοιάζει ..


Το pdf είναι άκυρο που γράφεις. Μια χαρά διαβάζουν τα NOKIA pdf με άνεση και απο την Ε σειρά κιόλας.
Για το άστρο δεν σου απαντάω γιατί και εγώ την έβαλα την χρησιμοποίησα 3 φορές το καλοκαίρι και αυτό ήταν. Δεν εκμεταλλέυεται και κανα super wow χαρακτηριστικό του iphone για να στο δείξει. To στίγμα πέρνει την ώρα και κάνει download ένα χάρτη.
Τα games για αρκετούς χρήστες smartphones δεν είναι απαραίτητο χαρακτηριστικό.

Φέρε μου εσύ τώρα ένα iphone με google voice ανοιχτό λογισμικό ραδιόφωνο κ BT. Το Ν900 είναι μακράν καλύτερο κινητό δείτε έξω απο την γυάλα. :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες