Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4s στην Ελλάδα. Τον Νοέμβριο από Wind και Cosmote (τιμές)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
81 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2011 - 22:54

άρα να μην παραγγείλω απέξω!


φυσικα και να παραγγειλεις απο εξω... θα το εχεις νωριτερα και θα δωσεις περιπου 100 ευρω λιγοτερα.

Δες εδω...

http://www.iphonehel...4s-μεσω-aramex/

Τελευταία επεξεργασία από: ababapanos, 26/10/2011 - 22:55


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Mate

Mate

    iPH User

  • 198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2011 - 22:56

Στο 3Gs ναι.. Στο 4 μαζί.. Νομίζω είναι σίγουρο ότι θα διατεθεί από όλες ταυτόχρονα (εκτός κι αν καθυστερήσει λίγο η wind.. ακόμα δεν ξέρουμε .. είναι πρώτη φορά που διαθέτει iPhone από την αρχή κυκλοφορίας).. απλά ακόμα δεν έχουν βγάλει επίσημες ανακοινώσεις..


Και το 3GS πρωτη μερα ηταν η Vodafone!! Παντως ελπιζω να ειναι εγκυρη πηγη γιατι βγαίνει τα ίδια περιπου λεφτα με το να το παρεις απο εξωτερικο (μαζι με τα εξοδα αποστολης κλπ κλπ) !!! Αλλα θα ειναι δηλαδη απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας συσκευες χωρίς αναγκαστικό συμβολαιο?? Μονο η συσκευη δλδ ??? Γιατι το 3GS εγω που το ειχα παρει πρωτη μερα κυκλοφοριας μπορουσες μονο με συμβολαιο vodafone επειδη είχαν προτεραιοτητα οι συνδεσεις και στην επομενη παρτιδα περιμενες να το παρεις μονο σαν συσκευη !! Το ιδιο μου ειχαν πει συνεβει και με το iPhone 4.....με ειχαν καλεσει και μου ειπαν οτι για να παρω μια απο τις πρωτες 1000 συσκευες που ηρθαν στην ελλαδα επρεπε να το κανω με συνδεση αλλιως επρεπε να περιμενω τις επομενες παρτιδες... :/

#18   Vaggelis1991

Vaggelis1991

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:Vaggelis1991

Δημοσίευση 26/10/2011 - 22:58

ανανέωση συμβολαίου μετράει ;

#19   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2011 - 22:59

Και το 3GS πρωτη μερα ηταν η Vodafone!! Παντως ελπιζω να ειναι εγκυρη πηγη γιατι βγαίνει τα ίδια περιπου λεφτα με το να το παρεις απο εξωτερικο (μαζι με τα εξοδα αποστολης κλπ κλπ) !!! Αλλα θα ειναι δηλαδη απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας συσκευες χωρίς αναγκαστικό συμβολαιο?? Μονο η συσκευη δλδ ??? Γιατι το 3GS εγω που το ειχα παρει πρωτη μερα κυκλοφοριας μπορουσες μονο με συμβολαιο vodafone επειδη είχαν προτεραιοτητα οι συνδεσεις και στην επομενη παρτιδα περιμενες να το παρεις μονο σαν συσκευη !! Το ιδιο μου ειχαν πει συνεβει και με το iPhone 4.....με ειχαν καλεσει και μου ειπαν οτι για να παρω μια απο τις πρωτες 1000 συσκευες που ηρθαν στην ελλαδα επρεπε να το κανω με συνδεση αλλιως επρεπε να περιμενω τις επομενες παρτιδες... :/


Εννοείται ότι θα ισχύει αυτό και είναι απόλυτα φυσικό.. Δίνουν προτεραιότητα στα συμβόλαια.. Σκοπό έχουν το κέρδος οι εταιρίες.. Μετά όταν με το καλό έχουν εξυπηρετήσει τα συμβόλαια πάνε και στους άλλους... Εκτός κι αν έχεις κάποιον γνωστό να σου κρατήσει..

#20   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2011 - 23:00

ανανέωση συμβολαίου μετράει ;


Bέβαια.. Και μάλιστα θα το πάρουμε και γρήγορα πιστεύω .. Κι εγώ από ανανέωση συμβολαίου είμαι... Στο site της η vodafone πέρσι με το iphone 4 είχε δώσει τη μεγαλύτερη βαρύτητα και τα καταστήματα δεν είχαν διαθέσιμα και είχε μόνο το vodafone.gr ..

#21   Vaggelis1991

Vaggelis1991

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:Vaggelis1991

Δημοσίευση 26/10/2011 - 23:04

ωραία τότε! εγώ από cosmote το περιμένω! λογικά ξεκλείδωτα θα έρθουν έτσι ;

#22   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 26/10/2011 - 23:08

Βρε Ελλάδα ξεκλειδωτο ειναι ΑΛΛΑ ξαναλέω χωρις να βγάλει η apple μην πιστεύετε τίποτα απολύτως ! Όπως και να εχει θα βγάλει η apple ανακοίνωση ή τουλάχιστον οι ίδιες οι εταιρίες θα βγάλουν ανακοίνωση! Δεν έβγαλε η apple δεν έβγαλε η cosmote -wind -voda και βγήκε απο τρίτο? μακάρι να ειναι αλήθεια!

#23   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 26/10/2011 - 23:13

Αν δεν είχα επιδότηση ώστε να περιμένω την vodafone θα το έπαιρνα stadar απο έξω !!

#24   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 26/10/2011 - 23:17

Ρε παιδιά κάθεται ο κάθε άκυρος και λέει το μακρύ του και το κοντό του... Έχω ακούσει πάνω από 100 γνώμες, πχ ένας στο πλαίσιο σήμερα μου έλεγε ότι θα έρθει μετά τις γιορτές γιατί λέει περιμένει η apple να βγάλει το siri στα ελληνικά... Ότι να ναι όμως. Εγώ αν δε δω ανακοίνωση από κάποιο site cosmote,vodafone,multirama,public,golden-i ή απ την ίδια την apple δεν πιστεύω τίποτα...

#25   1312

1312

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2011 - 23:19

Αν δεν είχα επιδότηση ώστε να περιμένω την vodafone θα το έπαιρνα stadar απο έξω !!

me too

#26   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 26/10/2011 - 23:29

Το 64αρι που ειναι; Το ξεχάσεις εσύ ή αυτοί;

#27   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 26/10/2011 - 23:36

Μέχρι να βγει κάποιος αντιπρόσωπος τον παραπάνω παρόχων, και να το δηλώσει επίσημα, (ένα press conference ας πούμε), το τοπικ μεταφέρεται στο "Rumors" (φήμες)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#28   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2011 - 23:42

Βρε Ελλάδα ξεκλειδωτο ειναι ΑΛΛΑ ξαναλέω χωρις να βγάλει η apple μην πιστεύετε τίποτα απολύτως ! Όπως και να εχει θα βγάλει η apple ανακοίνωση ή τουλάχιστον οι ίδιες οι εταιρίες θα βγάλουν ανακοίνωση! Δεν έβγαλε η apple δεν έβγαλε η cosmote -wind -voda και βγήκε απο τρίτο? μακάρι να ειναι αλήθεια!



Άντε πάλι αυτό με την apple.. Ξαναλέω... με το iPhone 4 , νομίζεις ότι η apple έβγαλε ανακοίνωση για την Ελλάδα??? Όχι!!! η ανακοίνωση στην Ελλάδα γίνεται αποκλειστικά από τους παρόχους κινητης τηλεφωνίας!!

#29   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2011 - 10:50

Άλλη ανακοίνωση δεν πρόκειται να βγάλει η Apple... Δελτίο τύπου θα βγουν απλά απο τους τρεις παρόχους κινητής τηλεφωνίας για την επίσημη ημέρα διάθεσης στην Ελλάδα!!!! Πιθανή ημερομηνία κυκλοφορίας στην χώρα μας είναι η Παρασκευή 11/11... λίγο υπομονή!

#30   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/10/2011 - 21:18

παντως μεχρι στιγμης για την εβδομαδα που ερχετε για ανακοινωση iphone 4 8g και iphone 4s ΔΕΝ υπαρχει γιατι δουλευω στον οτε και πριν λιγο διαβασα το δελτιο τυπου για την βδομαδα που ερχετε και δεν περιεχει καμια πληροφορια για το iphone .....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες