Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Το SIRI "πέρασε" στις άλλες συσκευές!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
223 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   GiorgosTzempe

GiorgosTzempe

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:17

εγω να σας πω την αληθεια το εχω περασει το siri στο iphone 4....εννοειται διχως τους servers....και δουλευει αψογα....το θεμα ειναι να διαρευσει απο καπου ο τροπος που το συνδεουμε και στους servers της apple...ειδωμεν!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   LiKBeAsT

LiKBeAsT

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:26

Δεν το βλέπω να βγαίνει έξω αφού υπάρχει νομικό θέμα... Εκτός αν αφήσουν να γίνει leak στα διάφορα repos.

Ειμαι περιεργος να ακουσω την δικαιολογια της apple για ποιο λογο δεν το δινουν και στο 4..


Δεν νομίζω πως θα ακούσεις κάτι!
Τι να πει; "Δεν το δίνουμε στο 4 γιατί έτσι θα υπάρχει ένας λόγος λιγότερος να αγοράσετε το 4s";

Δεν νομίζω. Ναι μεν έχει καλύτερα specs, αλλά και το 4 εχεί πολυ καλα specs ωστε να υποστηρίζει αξιοπρεπως κάτι τετοια. Δεν είναι όπως 3G-3GS.

#48   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:41

Δεν το βλέπω να βγαίνει έξω αφού υπάρχει νομικό θέμα... Εκτός αν αφήσουν να γίνει leak στα διάφορα repos.



Δεν νομίζω πως θα ακούσεις κάτι!
Τι να πει; "Δεν το δίνουμε στο 4 γιατί έτσι θα υπάρχει ένας λόγος λιγότερος να αγοράσετε το 4s";

Δεν νομίζω. Ναι μεν έχει καλύτερα specs, αλλά και το 4 εχεί πολυ καλα specs ωστε να υποστηρίζει αξιοπρεπως κάτι τετοια. Δεν είναι όπως 3G-3GS.

ειναι ακριβως οπως το 3G-3GS

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#49   Prince

Prince

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:43

θα είναι συμβατό και με 3gs :P?

#50   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:44

θα είναι συμβατό και με 3gs :P?

λενε ναι αλλα δεν το εχουνε δοκιμασει ακομα

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#51   GiorgosTzempe

GiorgosTzempe

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:45

ειναι ακριβως οπως το 3G-3GS



φιλε κανεις τεραστιο λαθος....απο 3gs σε 4 πηγα και ειναι η μερα με τη νυχτα σε θεματα ταχυτητας και αποδοσης...ουτε καν το συζηταω αλλο....

#52   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:47

μου απανταει καποιος, γιατι σας καιει τοσο το siri? και σαν εφαρμογη γενικοτερα, αλλα και ακομα περισσοτερο επειδη δεν εχει υποστηριξει ελληνικων. σε λιγο θα αμερικανοποιηθουμε κανονικοτατα. αλλα ακομα και εκει δυτυχως θα ειμαστε κακοι κλωνοι. ανδρεικελα του κ@λου.!

#53   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:49

φιλε κανεις τεραστιο λαθος....απο 3gs σε 4 πηγα και ειναι η μερα με τη νυχτα σε θεματα ταχυτητας και αποδοσης...ουτε καν το συζηταω αλλο....


ενταξει κοψε κατι. οχι και μερα με την νυχτα. οτι ειχε διαφορα μεγαλη ειχε, αλλα οχι να σκισουμε και τα καλσον μας.

Τελευταία επεξεργασία από: thelonapouliso, 30/10/2011 - 14:49


#54   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:52

φιλε κανεις τεραστιο λαθος....απο 3gs σε 4 πηγα και ειναι η μερα με τη νυχτα σε θεματα ταχυτητας και αποδοσης...ουτε καν το συζηταω αλλο....

φιλε παρεξηγησες...
εγω λεω απο αλλαγη σε 3Gs από 3G

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#55   GiorgosTzempe

GiorgosTzempe

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:52

ενταξει κοψε κατι. οχι και μερα με την νυχτα. οτι ειχε διαφορα μεγαλη ειχε, αλλα οχι να σκισουμε και τα καλσον μας.


``οχι να σκισουμε και τα καλσον μας`` ενταξει δεν φτασαμε εκει... :lol:

#56   GiorgosTzempe

GiorgosTzempe

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2011 - 14:56

φιλε παρεξηγησες...
εγω λεω απο αλλαγη σε 3Gs από 3G



εχεις δικιο φιλε...το καταλαβα με την αντιθετη εννοια....sorry

#57   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 30/10/2011 - 15:07

εχεις δικιο φιλε...το καταλαβα με την αντιθετη εννοια....sorry

τίποτα..
αα
και όντως το 3gs με το 4 δεν ειχαν καμια σχεση :P

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#58   emmker

emmker

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2011 - 15:45

Ρε παιδες δεν ειναι θεμα ταχυτητας η hardware. Η apple εχει το siri σε beta ακομα. Beta στην προκειμενη δεν ειναι το software στο κινητο, ενα απλο software εγγραφης ηχου ειναι που στελνει τον ηχο για αναλυση και μετα εκτελει remote εντολες. Beta ειναι το server side της υποθεσης, και αν το εδινε απο την αρχη σε μια βαση εκατομυριων πελατων οπως ειναι αυτη των 3gs & iphone4 μαζι με ta 4s, θα μιλουσαμε για δευτερολεπτα πριν πεσουν οι serveroφαρμες τους.
Οταν κλιμακωσουν ομαλα τις φαρμες θα το δωσουν και στο 4αρι αν μη τι αλλο, για να μην πω και το 3gs

#59   Somnius

Somnius

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Twitter:@SomniusX
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:SomniusX

Δημοσίευση 30/10/2011 - 15:49

Ρε παιδες δεν … μην πω και το 3gs

μπα, δεν το νομίζω αδερφέ

#60   emmker

emmker

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2011 - 15:55

Αν παει να το υποστηριξει σαν το new thing στον τροπο αληλεπιδρασης με τις συσκευες της, και απο οτι φεναιται και απο τις φημες του appletv ετσι ειναι, δεν θα εχει νοημα να μην το δωσει σε οσους μπορει περισσοτερους. Αν δεν γινει αποδεκτο και δεν "τραβηξει" σαν ιδεα στους πρωτους μηνες, τοτε δεν θα το δωσει να μην σου πω ουτε στο 5αρι.
Μην ξεχνας οτι εφηγε και ο jobs οποτε πρεπει να δειξουν διαγωγη κοσμιοτατη για λιγο καιρο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες