Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κουφό Πρόβλημα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 03/11/2011 - 17:55

Λοιπόν είχα βάλει στο macbook το angry birds, clopyright! και όχι copy! και πριν λίγες μέρες έβγαλε το update. εννοείτε ότι δεν μπορώ να το κάνω... το έκανα uninstall, μια και δεν ασχολούμουν σχεδόν καθόλου... μπορείτε να μου πείτε πως στο καλό θα φύγει το update τώρα από το appstore που έχει μείνει εκεί και δεν γίνετε να το κάνετε;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2011 - 20:10

Όταν θέλω να διαγραψω ένα application αλλα πριν έχει προηγηθεί η ειδοποίηση του update μόλις γίνει η διαγραφή σβήνει η ειδοποίηση!!αυτο γίνεται στο iPhone που έχω!!τώρα φαντάζομαι ότι το ίδιο έπρεπε να γίνεται στο Mac!! Ίσως επειδή είναι clopyright το app -όπως λες :lol: :lol: -να μην αναγνωρίζει ότι έγινε unistall!! Μήπως να αγοραζες το angry birds απο το AppStore κ να κανεις το update???
Δεν ξέρω απλά μια γνώμη λέω έτσι;

#3   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 03/11/2011 - 23:02

μάλλον αυτό θα κάνω... το σκέφτηκα και εγώ, αλλά έλεγα να γλιτώσω 3.99 για ένα παιχνίδι που δεν παίζω!

#4   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2011 - 23:04

δοκιμασε να κανεις log out.. επανεκινηση log in..

#5   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 03/11/2011 - 23:10

τίποτα! παραμένει εκεί 1 update!

#6   leymar

leymar

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2011 - 23:17

κατεβασε το appcleaner -free- μετα παλι το angry birds, clopyright ή αν το εχεις ακομα στο trash καντο drag n drop στο applications folder και σβηστο μεσω του appcleaner και σβησε οτι αρχεια ε≈ου χουν σχεση με το angry birds και ελπιζω να σου δωσει τη λυση

μηπως εχεις κατεβασμενη καμια αλλη πειρατικη εφαρμογη μπορει αυτη να ειναι το προβλημα...ειχα και εγω ενα προβλημα αφου εγκατεστησα το facetime (απο piratebay) μου εβγαζε update για twitter ενω δε ειχα καν το twitter, το εσβησα το ft και ολα οκ.

#7   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 03/11/2011 - 23:19

μόλις βρήκα το πρόβλημα... το πρόβλημα είναι η clopyright έκδοση του final cut pro! απίστευτο... αλλά αυτό το προκαλεί... ακόμα και να μην είχα βάλει ποτέ στο mac μου το angry birds ακόμα και να το αγοράσω... κάθε φορά που θα κάνω restart θα πρέπει να ξανακάνω update όλες τις εφαρμογές του apple store που είχα κάνει και την προηγούμενη φορά! άντε να ξαναβρώ το final cut pro!!!! καταραμένο αροξόλ!

#8   leymar

leymar

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2011 - 23:23

οπως και σε εμενα πειρατικη μου την εκανε τη σκ@τοδουλεια

appcleaner φιλε

δεν ξηλωνει απλα την εφαρμοφη την στελνει αδιαβαστη

#9   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 03/11/2011 - 23:32

δεν κατάλαβες... ακόμα και να ξανακάνω εγκατάσταση τώρα το angry και να το σβήσω με το appcleaner και μετά να ξανακάνω εγκατάσταση το final cut... θα βγάζει ότι θέλει update το angry... είναι bug του ίδιου του προγράμματος να σου βγάζει για update και προγράμματα που δεν είχες βάλει ποτέ στο mac σου! αλλά όσον αφορά για το appcleaner, από τότε που το έβγαλα από το Μac πάει πολύ καλύτερα, και σβήνω τις εφαρμογές με το CleanΜyMac που το θεωρώ μακράν το καλύτερο καθαριστικό! :)

#10   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/11/2011 - 07:29

Συγνώμη στον " στρουμφονονο" :P που χρησιμοποιω το topic του για να ρωτήσω απλά να μην ανοίγω καινουργιο :lol: :lol:
Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέχουμε πριν κατεβασουμε ένα "clopyright"προγραμμα ώστε να μην δημιουργήσουμε πρόβλημα στον πανάκριβο μας Mac??πχ εγω έχω τα office11 το toast 10 κ το
Finale 11 τα οποία είναι πανάκριβα γι αυτο κ μπήκα στον πειρασμό :blush: Επρεπε να είχα προσέξει κάτι συγκεκριμένο πριν τα κατεβασω
ώστε να μην δημιουργηθούν μελλοντικά 'bugs'??
Thanks

#11   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 05/11/2011 - 12:49

όχι! θα σε ενημερώσω όμως γιατί βρήκα μια λύση, την οποία θα τεστάρω και θα σου πω αν διορθώνετε με την αντιγραφή κάποιον αρχείων... θα σου στείλω pm μόλις το δω σπίτι!

#12   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 05/11/2011 - 15:44

το έφτιαξα!!! όποιος αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα να επικοινωνήσει με pm!

#13   MartheGreat

MartheGreat

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Mar-the-great

Δημοσίευση 27/11/2011 - 01:36

Να ρωτησω και εγω ενα αλλο προβλημα που αντιμετωπιζω με τα angry birds (rio) ? εχω αγορασει κανονικα το παιχνιδι... τον πρωτο καιρο επαιζε κανονικα αλλα εδω και λιγο καιρο δεν παιζει .. και οταν την ανοιγω μου λεει να κανει restore windows... παταω restore αλλα παλι το ιδιο κανει...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες