Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S - Φόρμες εκδήλωσης ενδιαφέροντος


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
63 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/11/2011 - 16:11

ο υπαλληλος της voda, και τον πιστευω, γιατι το ιδιο ειχε γινει και με το 4. !

μακαρι φιλε μου στο ευχομαι...!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2011 - 16:23

μακαρι φιλε μου στο ευχομαι...!!!


νομιζω οτι ετσι θα γινει. ισως παιζει και ρολο επειδη ειναι φιλος μου ο υπαλληλος? δεν ξερω.

#33   ipuserjim

ipuserjim

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2011 - 16:26

Να καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου..έχω συμπληρώσει φόρμα σε istorm, birdphone, get it now, έχω πάρει εμπόρους στη vodafone γιατί έχω 4 νούμερα και θα μου βρούν λέει standard το αργότερο σε μια βδομάδα απο τη μέρα κυκλοφορίας.. εγώ θέλω 32gb white οποτε δε θα είναι και τόσο διάσημο φαντάζομαι.. Τι να πώ παιδία ... Ότι γίνει..
Α!! στο ιστορμ δίνει και τιμές ο υπάλληλος! 730 μου είπε εμένα το 32αρι... !!! :-)

#34   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2011 - 16:34

Να καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου..έχω συμπληρώσει φόρμα σε istorm, birdphone, get it now, έχω πάρει εμπόρους στη vodafone γιατί έχω 4 νούμερα και θα μου βρούν λέει standard το αργότερο σε μια βδομάδα απο τη μέρα κυκλοφορίας.. εγώ θέλω 32gb white οποτε δε θα είναι και τόσο διάσημο φαντάζομαι.. Τι να πώ παιδία ... Ότι γίνει..
Α!! στο ιστορμ δίνει και τιμές ο υπάλληλος! 730 μου είπε εμένα το 32αρι... !!! :-)


σε καμια εβδομαδα απο την μερα κυκλοφοριας? εμενα μου ειπε βια το σαββατο 12-11-11

#35   ipuserjim

ipuserjim

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2011 - 16:45

ε εντάξει έτσι μου είπε κι εμένα οχι υπάλληλος, ιδιοκτήξτης . απλά στον εαυτό μου αφήνω μια βδομάδα φίλε να είμαι σίγουρος....χαχαχαχα

#36   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/11/2011 - 16:54

νομιζω οτι ετσι θα γινει. ισως παιζει και ρολο επειδη ειναι φιλος μου ο υπαλληλος? δεν ξερω.

και εγω ετσι παιζω,εχω μια φιλη σε γερμανο αλλα δεν ξερει ακομα τιποτα!!

#37   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/11/2011 - 16:59

10/11/2011 ολοι εκεινο το βραδυ η θα δουμε το ιδιο ονειρο η δεν θα κοιμηθουμε καθολου :lol:

#38   vagelakis8

vagelakis8

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/11/2011 - 22:56

Επειδή είμαι υπάλληλος κινητής τηλεφωνίας και ήμουν και πέρσυ με το 4 και με 3GS ή σειρές προτεραιότητας είναι η εξής:
Πρώτη θα το πάρουν οι υπάλληλοι του εκάστοτε καταστήματος και οι πολλοί καλή φίλοι τους(και σε καποιες περιπτώσεις σκέτη συσκευή σε κάποιον που θα πει π.χ."Γεία σας θέλω 2 ή 3 iPhone 4S 32GB σκέτη συσκευή με μετρητά")..δεύτερη θα το πάρουν όσοι είναι για νέα συνδεση και οι καλοι εταιρικοί πελάτες που έχουν αναβάθμιση και τελευταίοι όλοι οι άλλοι(Αναβαθμίσεις , σκέτη συσκευή)..

Τελευταία επεξεργασία από: vagelakis8, 04/11/2011 - 22:59


#39   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 04/11/2011 - 23:07

Επειδή είμαι υπάλληλος κινητής τηλεφωνίας και ήμουν και πέρσυ με το 4 και με 3GS ή σειρές προτεραιότητας είναι η εξής:
Πρώτη θα το πάρουν οι υπάλληλοι του εκάστοτε καταστήματος και οι πολλοί καλή φίλοι τους(και σε καποιες περιπτώσεις σκέτη συσκευή σε κάποιον που θα πει π.χ."Γεία σας θέλω 2 ή 3 iPhone 4S 32GB σκέτη συσκευή με μετρητά")..δεύτερη θα το πάρουν όσοι είναι για νέα συνδεση και οι καλοι εταιρικοί πελάτες που έχουν αναβάθμιση και τελευταίοι όλοι οι άλλοι(Αναβαθμίσεις , σκέτη συσκευή)..

Εκ ν ο μ ο υ απαγορεύεται να αρνηθεις πώληση προϊόντος σε πελάτη! Λυπάμαι ειλικρινά τον υπάλληλο που θα μου αρνηθεί πώληση συσκευής.... Αχ αχ αχ!

#40   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 04/11/2011 - 23:13

Εκ ν ο μ ο υ απαγορεύεται να αρνηθεις πώληση προϊόντος σε πελάτη! Λυπάμαι ειλικρινά τον υπάλληλο που θα μου αρνηθεί πώληση συσκευής.... Αχ αχ αχ!


Ναι αλλα αμα σου πει και καλα "εχουμε ελλειψη και περιμενουμε να ερθουν" εκει πως θα αποδειξεις οτι λεει ψεμματα;


Sent from my iPhone 4s2 using Mapatalk(arpouzi)
Whatsapp doc?

#41   vagelakis8

vagelakis8

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/11/2011 - 23:16

Εκ ν ο μ ο υ απαγορεύεται να αρνηθεις πώληση προϊόντος σε πελάτη! Λυπάμαι ειλικρινά τον υπάλληλο που θα μου αρνηθεί πώληση συσκευής.... Αχ αχ αχ!


Και εκ νόμου απαγορέυεται να κάνεις διάθεση προιόντος μόνο σε συνδέσεις..αλλα αυτο γίνεται. Επίσεις κανένας υπάλληλος δεν θα σου πεί δεν σου δίνω απλα θα σου πεί εξαντλήθηκαν..;)

#42   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 04/11/2011 - 23:18

Εεεε εκει κανεις μοκο.... Αλλα να σε πω τι κανεις, μπαίνεις μέσα και λες θελω τωρα νέα σύνδεση με 50-60 ευρω πάγιο και σου βγαζει το μηλοφωνο μετα λες εσυ ααααχ άλλαξα γνώμη θα το παρω τωρα μετρητά.... Τι θα σε πει?

#43   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 04/11/2011 - 23:19

Εεεε εκει κανεις μοκο.... Αλλα να σε πω τι κανεις, μπαίνεις μέσα και λες θελω τωρα νέα σύνδεση με 50-60 ευρω πάγιο και σου βγαζει το μηλοφωνο μετα λες εσυ ααααχ άλλαξα γνώμη θα το παρω τωρα μετρητά.... Τι θα σε πει?



ΧΑΧΑΧΑ ΘΕΟΣ! αν το κανεις αυτο σε παρακαλω να με παρεις μαζι!


Sent from my iPhone 4s2 using Mapatalk(arpouzi)
Whatsapp doc?

#44   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 04/11/2011 - 23:23

Το έκανα πέρυσι σε κατάστημα βοντα στον ευοσμο, ακομα με θυμούνται! Μπαίνω μέσα και γυρίζουν αλλου τα μουτρα τους! Σ τ ε ν α χ ω ρ ι α!

#45   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/11/2011 - 23:25

Το έκανα πέρυσι σε κατάστημα βοντα στον ευοσμο, ακομα με θυμούνται! Μπαίνω μέσα και γυρίζουν αλλου τα μουτρα τους! Σ τ ε ν α χ ω ρ ι α!

Θεός!!! χα χα χα! θα σου έλεγα να έρθω κι εγώ μαζί όπως η Marilina για να δω τα μούτρα τους αλλά είναι λίιιιιγο μακρια :P

Τελευταία επεξεργασία από: katya, 04/11/2011 - 23:26


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες