Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iphone 4S Τιμες Vodafone


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
92 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:15

Υπάρχει ελληνική γραμμή υποστήριξης της apple... έχω μιλήσει πολλές φορές.



Nαι το ξέρω για τη γραμμή, εγώ την έδωσα σε κάποιον προχτές που είχε θέμα με το Imessage και τους πήρε. APPLE STORE πάντως εδώ δεν υπάρχει.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:17

Δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε με αυτες τις τιμές. Εχω Iphone 4 εδω και 6 μηνες και πραγματικα ανακαλυψα και εγω οπως και πολλοι αλλοι τι μαγικο τηλεφωνο ειναι, αλλα δεν ειναι δυνατον να δεινουνε ενα Κ-Ι-Ν-Η-Τ-Ο Τ-Η-Λ-Ε-Φ-Ψ-Ν-Ο 670 EURO!

γιατί το 4 πόσο το αγόρασες νομίζεις?

#18   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:17

Λοιπόν οι τιμές που αναφέρει το "γνωστό" site σε όλους μας, δεν ισχύουν. Πήγα από κατάστημα vodafone, κάλεσα και το 13830 και κανένας δεν ήξερε να μου πει τις τιμές με βάση τα συμβόλαια, γιατί πολύ απλά δεν εχουν βγει ακόμα οι προσφορές, παρά μόνο οι τιμές πώλησης ως σκέτη συσκευή. "Συγχαρητήρια" για ακόμα μια φορά στο εν λόγω site για μία ακόμα "αποκλειστικότητα" που είχε, ή μάλλον καλύτερα που ΔΕΝ είχε.
Ο μόνος λόγος που ποστάρω είναι για να αποτρέψω τους υπόλοιπους συμφορουμίτες από το να τρέχουν και να κάνουν τηλεφωνήματα, όπως εγώ...

μην προτρεχεις,και εγω εψαξα να δω τι παιζει με τις τιμες και οπως γραφεις κανεις δεν ξερει!απλα το συγκεκριμενο site αναφερει οτι τους απεστειλε η vodafone δελτιο τυπου με τις τιμες!θυμισου οτι λιγο καιρο πριν ενα αλλο site ειχε γραψει οτι η κυκλοφορια του θα γινει στην Ελλαδα στις 11/11 και ολοι πεσανε να το φανε εως οτου και εβγαλε την ανακοινωση η apple και ησυχασαμε με τις φημες!η αποκλειστικοτητα του θα ισχυσει οταν βγει η ανακοινωση!

Τελευταία επεξεργασία από: kosnic, 09/11/2011 - 11:20


#19   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:19

Μέχρι και τον Ιούλιο η Vodafone έλεγε τηλεφωνικά το ποσό της επιδότησης που έχεις ,τώρα που πήρα τηλέφωνο δεν μου είπαν και πρέπει να πάει όποιος ενδιαφέρεται σε κατάστημα Vodafone για να σου πουν.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#20   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:24

Μέχρι και τον Ιούλιο η Vodafone έλεγε τηλεφωνικά το ποσό της επιδότησης που έχεις ,τώρα που πήρα τηλέφωνο δεν μου είπαν και πρέπει να πάει όποιος ενδιαφέρεται σε κατάστημα Vodafone για να σου πουν.

μαλλον το κανουν αυτο για να κοψουν αυτο που γινοταν με την αυξηση της επιδοτησης μεσω τηλεφωνου!

#21   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:25

Μέχρι και τον Ιούλιο η Vodafone έλεγε τηλεφωνικά το ποσό της επιδότησης που έχεις ,τώρα που πήρα τηλέφωνο δεν μου είπαν και πρέπει να πάει όποιος ενδιαφέρεται σε κατάστημα Vodafone για να σου πουν.


Το ίδιο μου είπαν και εμένα. Το αστείο είναι πως στο κατάστημα τους είπα πως δεν είμαι ικανοποιημένος με τα 400 euro που μου έδιναν για επιδότηση, αν σκεφτείς ότι είμαι στο Unlimited 100 και πληρώνω 300 euro το μήνα, και μου είπε η κοπέλα πως έχω δίκιο και να πάρω στο 13830 να ζητήσω να μου κάνουν καλύτερη προσφορά. Πήρα λοιπόν και μου είπαν ότι δεν ισχύει αυτό που μου είπαν στο κατάστημα και ότι μόνο το κατάστημα μπορεί να μου βγάλει προσφορά και κανείς άλλος. Αν δεν το πάρω τζάμπα με βλέπω για φορητότητα.

#22   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:28

Πολύ πιθανόν οπότε πάμε στο σχέδιο β πάμε σε ένα κατάστημα Cosmote και κάνουμε έτημα φορητότητας αφού πρώτα βέβαια έχουμε μάθει η Vodafone τι επιδότηση μας δίνει και μετά όταν μας πάρει η Vodafone κοιτάμε όσο ποιο πολύ μπορούμε να αυξήσουμε την επιδότηση.

Η έκπτωση αν δεν πάρεις την επιδότηση είναι πολύ χαμηλή και από ότι είδα δεν συμφέρει καθόλου.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#23   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:29

Και να φανταστείς οτι στα εταιρικά συμβόλαια δίνουν επιδότηση 420 ευρώ για καινουρια σύνδεση! Ντροπή, εσυ που δίνεις 300 το μήνα να σε βάζουν στο ίδιο σακί! ποτέ δεν τα κατάλαβα αυτά!

#24   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:30

Πολύ πιθανόν οπότε πάμε στο σχέδιο β πάμε σε ένα κατάστημα Cosmote και κάνουμε έτημα φορητότητας αφού πρώτα βέβαια έχουμε μάθει η Vodafone τι επιδότηση μας δίνει και μετά όταν μας πάρει η Vodafone κοιτάμε όσο ποιο πολύ μπορούμε να αυξήσουμε την επιδότηση.

Η έκπτωση αν δεν πάρεις την επιδότηση είναι πολύ χαμηλή και από ότι είδα δεν συμφέρει καθόλου.

το θεμα ειναι θα παρει η vodafone τηλεφωνο η θα βρεθουμε με νεα συνδεση στην cosmote?

#25   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:32

το θεμα ειναι θα παρει η vodafone τηλεφωνο η θα βρεθουμε με νεα συνδεση στην cosmote?


Αν δεν υπογράψεις και στην πόρτα να στην φέρουν δεν ισχύει τίποτα .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#26   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:33

Παιδιά τρελάθηκα σας λέω. 400 euro σε 18μηνο όταν πέρσι σε 12μηνο είχα 970 ευρώ, εκ των οποίων κάποια τα χρησιμοποίησα για αγορά του iPhone 3GS και τα υπόλοιπα για να μην τα χάσω τα έβαλα σε έκπτωση παγίου. Δεν υπάρχει περίπτωση να το επιτρέψω αυτό, όταν η Cosmote σε αντίστοιχο πρόγραμμα το δίνει με 170 euro. Το θέμα είναι πως δεν θέλω να φύγω από Voda, γιατί η κοπέλα μου Κώστα είναι από τα μέρη σου και εχει Voda και εγώ είμαι Αθήνα. Οπότε αν πάω σε Cosmote, την έκατσα τη βάρκα.

Τελευταία επεξεργασία από: DJACID, 09/11/2011 - 11:34


#27   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:37

Το θέμα είναι πως δεν θέλω να φύγω από Voda, γιατί η κοπέλα μου Κώστα είναι από τα μέρη σου και εχει Voda και εγώ είμαι Αθήνα. Οπότε αν πάω σε Cosmote, την έκατσα τη βάρκα.


Εκφοβισμό θα τους κάνεις για να δουν ότι κανέις δεν είναι αναντικατάστατος και όταν σε πάρουν τηλέφωνο το ελάχιστο που θα απαιτήσεις είναι τα ίδια με πέρυσι.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#28   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:43

Και πέρισυ το είχα κάνει έτσι και έπιασε. Δεν θυμάμαι όμως τη διαδικασία να σου πω την αλήθεια. Πάω σε κατάστημα Cosmote, κάνω αίτηση φορητότητας και αυτο είναι όλο; Είσαι σιγούρος ότι δεν υπογράφω πουθενά. Γιατί πέρισυ αυτό που είχα κάνει ήταν να πάω σε κατάστημα Vodafone, να πάρω τη προσφορά και τους κάνω διακοπή τώρα του συμβολαίου και είχαν πάρει τηλέφωνο στα κεντρικά και μου τάξανε λαγούς με πετραχήλια.

#29   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:43

Αν δεν υπογράψεις και στην πόρτα να στην φέρουν δεν ισχύει τίποτα .

επειδη δεν την εχω κανει την διαδικασια αυτη,οταν ζητας φορητοτητα δεν υπογραφεις?

#30   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2011 - 11:52

Και πέρισυ το είχα κάνει έτσι και έπιασε. Δεν θυμάμαι όμως τη διαδικασία να σου πω την αλήθεια. Πάω σε κατάστημα Cosmote, κάνω αίτηση φορητότητας και αυτο είναι όλο; Είσαι σιγούρος ότι δεν υπογράφω πουθενά. Γιατί πέρισυ αυτό που είχα κάνει ήταν να πάω σε κατάστημα Vodafone, να πάρω τη προσφορά και τους κάνω διακοπή τώρα του συμβολαίου και είχαν πάρει τηλέφωνο στα κεντρικά και μου τάξανε λαγούς με πετραχήλια.


Εγώ θα πάω μάλλνον αύριο να κάνω όλη αυτήν την κίνηση .

Πας και κάνεις απλά μια έτηση φορητότητας στην Cosmote και εκεί αρχίζουν τα γλέντια για εσένα και το κλάμα για την Vodafone.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες