Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 16/11/2011 - 01:28

μολις εκανα και εγω αιτηση φορητοτητας σε καταστημα vodafone. αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι με εβαλλαν και υπεγραψα.υπαρχει περιπτωση να μην μπορω να ακυρωσω την αιτηση τωρα. βεβαια παλι ευχαριστημενος θα ειμαι καθως το συμβολαιο μου δεν εχει ληξει με την κοσμοτε και δεν ειχα επιδοτηση αλλα ηλπιζα να το παρω ακομα πιο φτηνα με κοσμοτε.

φιλε χωρις να ειμαι 100% σιγουρος αλλα δεν επρεπε να υπογραψεις μαλλον θα αλλαξεις ετερεια ας μας πει καποιος ποιο εμπειρος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/11/2011 - 07:21

Την αίτηση υπέγραψε και πάλι όχι τα συμβόλαια.

Αν υπογράψεις τα συμβόλαια μόνο τότε προχωράνε αλλιώς δεν ισχύει τίποτα.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#168   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 10:28

εχθες το πρωι με πηραν τηλεφωνο απο την vodafone,επειτα απο αιτηση φορητοτητας στην cosmote,και μου εδωσαν επιδοτηση 495€ απο 64€ στην αρχη,ειμαι στο unlimited 45 και το ζητησα σε 24μηνο συμβολαιο!
απλα με ρωτησαν αν εγω πηγα στην cosmote και τι ποσο μου το εδιναν(τους ειπα οσο λεει η φορητοτητα,δηλ. 269€)!
θα δωσω 174€ πλεον για το 4s!
τωρα το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχει πουθενα και μονο με κρατηση για νεα παραλαβη!

#169   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/11/2011 - 10:33

Στη Ρόδο έχει και δεν έχει εκεί..? :)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#170   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 10:40

Στη Ρόδο έχει και δεν έχει εκεί..? :)

και ομως δεν εχει!
πηρα 39 :blink: καταστηματα σε Πειραια και κεντρο Αθηνας και μονο με κρατηση(ενας μονο ειχε σε 16αρι και λευκο,ολα τα αλλα κανενα)!
αυτο που σκεφτομουν ειναι οτι αν δεν το κατηγορουσαν το 4s για τις δυνατοτητες του σε σχεση με το 4 τι θα γινοταν!

Τελευταία επεξεργασία από: kosnic, 16/11/2011 - 10:42


#171   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/11/2011 - 10:41

Eγώ τα είχα πει ότι δεν θα υπάρχουν και θα γίνουν ανάρπαστα και κάποιοι πήγαν να με φάνε ότι λόγω κρίσης δεν θα έχει ζήτηση.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#172   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 10:46

Eγώ τα είχα πει ότι δεν θα υπάρχουν και θα γίνουν ανάρπαστα και κάποιοι πήγαν να με φάνε ότι λόγω κρίσης δεν θα έχει ζήτηση.

ποια κριση?
δεν υπαρχει 4s ουτε για δειγμα!
στην αρχη πηγα σε 3-4 καταστηματα(ελεγα δεν μπορει απο καπου θα το παρω και μες στην καλη χαρα) αλλα μετα αρχισα τα τηλεφωνα και καταλαβα τι παιζει!

#173   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 16/11/2011 - 10:54

Είμαι σίγουρος οτι τα κρατάνε για να κάνουν όσες περισσότερες νέες συνδέσεις γίνεται!Η πώληση σκέτης συσκευής δεν είναι προτεραιότητα!

Τελευταία επεξεργασία από: glk, 16/11/2011 - 10:55


#174   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 11:00

Είμαι σίγουρος οτι τα κρατάνε για να κάνουν όσες περισσότερες νέες συνδέσεις γίνεται!Η πώληση σκέτης συσκευής δεν είναι προτεραιότητα!

οχι δεν ειναι αυτος ο λογος!κανενας δεν με ρωτησε πως θελω να το παρω!απλα μου λεγανε δεν εχουν και να μπω σε λιστα προτεραιοτητας και θα με ειδοποιησουν για την παραλαβη!

#175   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/11/2011 - 12:26

οχι δεν ειναι αυτος ο λογος!κανενας δεν με ρωτησε πως θελω να το παρω!απλα μου λεγανε δεν εχουν και να μπω σε λιστα προτεραιοτητας και θα με ειδοποιησουν για την παραλαβη!


Εγώ είμαι σίγουος ότι αν ανοίξεις το site της vodafone και πας στη σελίδα με τα καταστήματα και κάτσεις και πάρεις τηλέφωνο ένα ένα στα καταστήματα σίγουρα θα το βρεις.. όπως κι εγώ.. κάθε μέρα κάνουν παραλαβές...

#176   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 12:33

Εγώ είμαι σίγουος ότι αν ανοίξεις το site της vodafone και πας στη σελίδα με τα καταστήματα και κάτσεις και πάρεις τηλέφωνο ένα ένα στα καταστήματα σίγουρα θα το βρεις.. όπως κι εγώ.. κάθε μέρα κάνουν παραλαβές...

αυτο ακριβως εκανα,μου το εγραψες εσυ ο ιδιος στο ποστ 154!πηρα 39 καταστηματα!μου ειχες πει για το καταστηγμα της Λ.Αλεξανδρας 63 και ηταν το μονο που ειχε ενα σε λευκο,εγω το θελω σε μαυρο,και μαλιστα μετα απο μπερδεμα μου τον ξαναπηρα μετα απο μιση ωρα και το ειχε δωσει και αυτο!

#177   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/11/2011 - 12:39

αυτο ακριβως εκανα,μου το εγραψες εσυ ο ιδιος στο ποστ 154!πηρα 39 καταστηματα!μου ειχες πει για το καταστηγμα της Λ.Αλεξανδρας 63 και ηταν το μονο που ειχε ενα σε λευκο,εγω το θελω σε μαυρο,και μαλιστα μετα απο μπερδεμα μου τον ξαναπηρα μετα απο μιση ωρα και το ειχε δωσει και αυτο!



Με νέα σύνδεση το θέλεις?

#178   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 12:43

Με νέα σύνδεση το θέλεις?

με επιδοτηση,αλλα οταν τους ρωτουσα εαν εχουν διαθεσιμο(δεν ανεφερα τιποτα αλλο)απλα μου ελεγαν οτι εχουν εξαντληθει και πρεπει να μπω σε λιστα!

#179   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/11/2011 - 12:50

με επιδοτηση,αλλα οταν τους ρωτουσα εαν εχουν διαθεσιμο(δεν ανεφερα τιποτα αλλο)απλα μου ελεγαν οτι εχουν εξαντληθει και πρεπει να μπω σε λιστα!



Για πάρε στο 2106895555 στο golden-i και ρώτσα αν έχουν διαθέσιμο και πες μου.. ... κάνουν και ανανέωση με vodafone και cosmote.. Aπλώς σε περίπτωση που έχεις από προσφορά μεγάλη επιότηση ρώτα τους να δουν στο σύστημά τους τι επιδότηση τους βγάζει να δεις αν είναι η σωστή ..

#180   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 12:51

Ολα τα μαγαζια της vodafone το ιδιο ελεγαν..ειχα παρει τουλαχιστον 10-15... Τελικα πηρα στο πλαισιο sto mall και ειχε παρα πολλα..μαλιστα μου ειπε δεν χρειαζεται να κανετε κρατηση εχω καμια 15αρια(προχτες αυτο) ελατε να το παρετε με την επιδοτηση σας.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες