Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Unlocked 4S απο USA


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   douk

douk

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/11/2011 - 02:50

συνολο πηγε 538 ευρω + τα οποια μεταφορικα.. αλλα 1) πρεπει να εχεις ατομο εκει για να στο στειλει και 2) πρεπει να ξερει αυτο το ατομο πως να το πακεταρει για να μην σταματησει τελωνειο :)

Βασικά εχω φιλη αεροσυνοδο και παει και Αμερικη και Καναδα..Οποτε να το παρω απο Καναδα δεν θα εχω προβλημα?? 543 δεν εκανε??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 09/11/2011 - 02:55

538 βγηκε σε εμενα αλλα απο πολιτεια σε πολιτεια αλλαζει 10 ευρω πανω η 10 κατω γιατι καθε πολιτεια εχει δικο της φορο. πχ ontario 13% british columbia 12% κλπ.


Εγώ τσίμπησα ένα μηχανάκι που κόβει τις κανονικές sim.Έδωσα 15 ευρώ μια φορά και έχω κάνει 3-4 sim->microsim .Πιο λίγο μου ήρθε και γλύτωσα και ταλαιπωρία σε γερμανούς κτλ


εγω τις κοβω μονος μου :lol:

#18   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 09/11/2011 - 02:57

Καλό κι αυτό αλλά δεν είμαι καλός στην χειροτεχνία και είπα να μην το ρισκάρω.Τα έχει βγάλει τα λεφτά του ντάξει.Έχω φτιάξει και φίλων μου.Και παλιά είχε πάνω από 10 ευρώ η micro sim.Πριν κανα χρόνο δλδ.Και με το παραπάνω τα βγαλα τα φράγκα.

Αναρτημένη εικόνα


#19   giorgos15031977

giorgos15031977

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/11/2011 - 03:35

Εγω που εχω το IPHONE 4S ΑΣΠΡΟ UNLOCKED απο Αγγλια, πηγα στον ΟΤΕ και εκανα Αντικατασταση SIM.
Χρεωνουν την αντικατασταση 5€

Τωρα για το αν κοψετε τις καρτες SIM μετατρεποντας τες σε Micro-Sim νομιζω θα καταστραφουν απλά. Γιατι αλλες πληροφοριες εχει το τσιπακι της SIM και αλλες της Micro-Sim. Που σημαινει οτι και να βαλετε τις κομμενες Sim σε Iphone 4G + 4S απλα ισως να μην σας τις αναγνωριζουν, να σας λεει η συσκευη "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΡΤΑ SIM". Παρατηρηστε το αυτο βαζοντας διπλα-διπλα μια καρτα SIM + μια MicroSim. Θα δειτε οτι αλλιως ειναι οι γραμμες του τσιπ στην SIM + αλλιως οι γραμμες στην MicroSom (οι λεγομενες πληροφοριες).
Ετσι οπως μου τα εχουν πει στο κεντρικο καταστημα του ΟΤΕ. Δεν νομιζω να μου ειπαν αυτην την ανακριβεια μονο + μονο για να μου παρουν τα 5€, αλλοιμονο!
Τωρα απο κει και περα εσεις αποφασιζετε.
Οσο για ανταπτορα για τον φορτιστη του Iphone σας, και να μην συμπεριλαμβανετε στο πακετο, εαν πατε σε ενα οποιοδηποτε καταστημα με ηλεκτρολογικα υλικα, θα βρειτε ανταπτορακι για την πριζα 100% εγω του εβαλα ανταπτορακι και ΤΕΛΟΣ!

#20   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.693 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/11/2011 - 03:40

Ολη αυτη η κουβεντα γινεται σε λαθος μερος.... > iPhone Customize > iPhone Themes - Icons?? :rolleyes:

#21   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 09/11/2011 - 03:43

Εγω που εχω το IPHONE 4S ΑΣΠΡΟ UNLOCKED απο Αγγλια, πηγα στον ΟΤΕ και εκανα Αντικατασταση SIM.
Χρεωνουν την αντικατασταση 5€

Τωρα για το αν κοψετε τις καρτες SIM μετατρεποντας τες σε Micro-Sim νομιζω θα καταστραφουν απλά. Γιατι αλλες πληροφοριες εχει το τσιπακι της SIM και αλλες της Micro-Sim. Που σημαινει οτι και να βαλετε τις κομμενες Sim σε Iphone 4G + 4S απλα ισως να μην σας τις αναγνωριζουν, να σας λεει η συσκευη "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΡΤΑ SIM". Παρατηρηστε το αυτο βαζοντας διπλα-διπλα μια καρτα SIM + μια MicroSim. Θα δειτε οτι αλλιως ειναι οι γραμμες του τσιπ στην SIM + αλλιως οι γραμμες στην MicroSom (οι λεγομενες πληροφοριες).
Ετσι οπως μου τα εχουν πει στο κεντρικο καταστημα του ΟΤΕ. Δεν νομιζω να μου ειπαν αυτην την ανακριβεια μονο + μονο για να μου παρουν τα 5€, αλλοιμονο!
Τωρα απο κει και περα εσεις αποφασιζετε.
Οσο για ανταπτορα για τον φορτιστη του Iphone σας, και να μην συμπεριλαμβανετε στο πακετο, εαν πατε σε ενα οποιοδηποτε καταστημα με ηλεκτρολογικα υλικα, θα βρειτε ανταπτορακι για την πριζα 100% εγω του εβαλα ανταπτορακι και ΤΕΛΟΣ!

εγώ πάντως την έκοψα μονος μου και την αναγνωρίζει μια χαρά το 4




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες