Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Solved]Βοηθεια αν και.....


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nickliki1

nickliki1

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:nickliki

Δημοσίευση 10/09/2009 - 20:22

Παιδια συγνωμμη που θα σας κανω τετοια ερωτηση αλλα μαλλον κολησε το μυαλο μου και θα σπασω και pc kai iphone.πειτε μου σας παρακαλω πως θα περασω κατι φωτος απο το πσ στο τηλ με το i tunes.Κοντευω να σαλταρω και ακομα περισσοτερο αφου εχω περασει μεσα τοσες φορες αλλες φωτο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   GiannisR

GiannisR

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2009 - 20:40

Στην επιφάνεια εργασίας δημιούργησε ένα φάκελο με όνομα "Iphone Photos". Εκεί μέσα βάλε τις φωτογραφίες που θέλεις! Αν θέλεις στο κινητό σου να τις έχεις κατηγοριοποιημένες κάνε και εκει μέσα φακέλους και τοποθέτησε τις φωτογραφίες. Μετά πας Itunes και πατάς στο εικονίδιο του Iphone με το όνομα του κινητού σου. Στην στήλη πάνω πάτα "Photos" και εκεί που λέει Sync photos from... πάτα στο βελάκι που δείχνει κάτω και επέλεξε στη λίστα που θα ανοίξει το Choose folder. Απο το παράθυρο που θα ανοίξει πήγαινε επιφανεια εργασίας,επέλεξε το φάκελο που δημιούργησες και μετά πάτα sync και είσαι έτοιμος!

#3   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2009 - 20:41

ανοιγεις το itunes πας στο file και μετα add folder to library επιλεγεις τον φακελο με τισ φωτο και μετα συγχρονιζεις το iphone για να περασουν οι φωτο :)

#4   nickliki1

nickliki1

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:nickliki

Δημοσίευση 10/09/2009 - 20:58

Να εισται καλα ρε παιδια μολις τις εβαλα.Δεν ξερω γιατι ειχε κολησει ετσι το μυαλο μου.Ευχαριστω πολυ ξανα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες