Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S Προστασια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
163 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   ipuserjim

ipuserjim

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:28

Μου είπαν στο golden-i θα μου κάνουν τοποθέτηση έκει.. Φαντάζομαι με δική τους ευθύνη αν τη βάλουν λάθος...έχω πάρει θήκη Incase οπότε μόνο την οθόνη θέλω να προστατέψω. .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:29

Το συγκεκριμένο το πουλάει και στο i-store και σε καλή τιμή και δεν περιμένεις και τόσο...Και είναι και ελληνικό μαγαζί.


Εχει πολυ λιγα χρωματα και ειναι για iphone4 και οχι 4s...και δεν εχει σιγουρα αυτο που θελω εγω..παντως οντως ειναι μια καλη λυση και δεν το ηξερα.
ΠΡοσωπικα με 13 ευρω πηρα το back cover μαζι με τα κατσαβιδια.
Αλλα οντως θα αργησει λιγακι...
Ευχομαι να φερει το μαγαζι και αλλα τετοια.

Επισης το εχει 16,90 + 4 ευρω μεταφορικα, και αλλα 3 ευρω για την αντικαταβολη = 24 ευρω. Ειναι 10 ευρω κατω οπως και να το κανεις... εννοω αρκετα χρηματα για ενα τοσο φτηνο αντικειμενο.

Τελευταία επεξεργασία από: puzzle, 16/11/2011 - 15:31


#93   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:33

Σου ηρθε η το περιμένεις. Γιατι το βλεπω ασημι, ενω το δικο μου αυτο που εφερα ειναι πιο σκουρο, σαν σιδερενιο. Παντως τα σπαει η συγκεκριμενη πλατη, κι εγω αυτη φοραω.


Δεν εχει ερθει..σημερα εγινε dispatch.
Επιτηδες διαλεξα πιο ανοιχτο μεταλλικο.. Προσωπικα θεωρω οτι πιο ομορφο εχω δει αυτες τις metal back cover? εσυ εισαι ευχαριστημενος?

#94   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:34

Μη φοβάσαι κάτια πάρτο και δεν θα μετανιώσεις.Δε ρίχνεις πάνω στο κινητό υγρό,αλλά στη ζελατίνα.Αν έχεις πάρει θήκη επίσης δε χρειάζεται από πίσω εφόσον το καλύπτει η θήκη..
κι εγώ το φοβόμουν αλλά είναι απόλυτα ασφαλές.Dont Worry

YΓ.Είμαι λίγο άτσαλος και δεν πιάνει το χέρι μου και συνήθως όταν έβαζα ζελατίνες τις γέμιζα δαχτυλιές.Με τη zagg τίποτα από δαχτυλιές και απίστευτη εφαρμογή...Θέλει λίγο προσοχή..

Α ωραία! Την άλλη Τρίτη θα έχω το τηλ οπότε μέχρι τότε όλο και κάτι θα έχω βρει :) Πάντως στο ipod και τις 2 φορές μια χαρά τις είχα βάλει αν και δεν ταίριαζαν 100%,ούτε δαχτυλιές ούτε τίποτα..

#95   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:36

Ναι για μένα είναι φοβερη επιλογή. Πολυ δυνατο απο εμφανιση, δεν γρατσουνιεται ευκολα, εχει αναγλυφα μηλαρακι και φακο προς τα μεσα να μην γρατσουνιστουν απο επιφανειες. Μονο το flash diffuser για τους πολυ απαιτητικούς για τις βραδυνές φωτογραφιες ειναι ενα μικρο -, οχι οτι εχει καμια φοβερη διαφορα.

Παντως για την τιμη που λες, απο το ebay με paypal το πληρωσες, οποτε και σε μενα με paypal 4€ ηταν τα μεταφορικα, η αντικαταβολη ειναι αλλο πραγμα ;)

#96   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:36

Οι ζελατίνες της Zagg πουλιούνται κι εδώ μην κάνεις κίνηση απέξω δε σε συμφέρει...Αν τελικά καταλήξεις σε αυτές.

Αναρτημένη εικόνα


#97   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:36

μολις πηρα στα χερια μου το 4s ξερει κανεις τπτ για jailbreak??


είσαι λίγο εκτός θέματος, αλλα δεν έχει βγει κάτι! αν βγει θα γινει πανικος και θα το καταλαβεις!

#98   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:43

Οι ζελατίνες της Zagg πουλιούνται κι εδώ μην κάνεις κίνηση απέξω δε σε συμφέρει...Αν τελικά καταλήξεις σε αυτές.

Ναι τις έχω δει. Θα κάνω μια βόλτα σήμερα σε mall και golden-i και θα δω.

#99   ipuserjim

ipuserjim

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:46

Η οθόνη σε σχέση με το πρωτότυπο(χωρίς μεμβράνη), αλλάζει πολύ mark? χρώματα, φωτεινότητα υφή.....

#100   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:47

Επίσης πρόσεξε να πάρεις για white iphone 4s αν πάρεις white.Μπορεί να λένε ότι δεν έχουν διαφορά αλλά έχουν γιατί υπάρχει διαφορετική σχεδίαση στο λευκό για τον proximity sensor στο πάνω μέρος.Οι ζελατίνες του μαύρου τον καλύπτουν τον sensor αυτόν..

Αναρτημένη εικόνα


#101   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:47

Η οθόνη σε σχέση με το πρωτότυπο(χωρίς μεμβράνη), αλλάζει πολύ mark? χρώματα, φωτεινότητα υφή.....

Όχι είναι απόλυτα διάφανες..Καμμία διαφορά δεν έχει ....

Αναρτημένη εικόνα


#102   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:47

Ναι για μένα είναι φοβερη επιλογή. Πολυ δυνατο απο εμφανιση, δεν γρατσουνιεται ευκολα, εχει αναγλυφα μηλαρακι και φακο προς τα μεσα να μην γρατσουνιστουν απο επιφανειες. Μονο το flash diffuser για τους πολυ απαιτητικούς για τις βραδυνές φωτογραφιες ειναι ενα μικρο -, οχι οτι εχει καμια φοβερη διαφορα.

Παντως για την τιμη που λες, απο το ebay με paypal το πληρωσες, οποτε και σε μενα με paypal 4€ ηταν τα μεταφορικα, η αντικαταβολη ειναι αλλο πραγμα ;)


Τωρα καταλαβα οτι εισαι απο το μαγαζι, αχαχα...
Οχι φιλε μου τα μεταφορικα ηταν δωρεαν , ναι με paypal πληρωσα..
Ομολογω οτι δεν ηξερα οτι ειχατε, αλλιως ισως δοκιμαζα τη δικια σας μεταλλικη...Αν και οπως ειπα πριν ηθελα την πιο ανοιχτοχρωμη...
Ειναι φοβερη..
Επισης να πω οτι αυτες του iphone4 δεν κανουν στο 4s οποτε δεν κανει και απο το istore στο δικο μου.

#103   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:50

Η πλάτη του 4S είναι ακριβώς ίδια με του 4 οπότε κάνουν φίλε μου...Δεν έχει διαφορά η πλάτη..Η μόνη σχεδιαστική διαφορά είναι λίγο η θέση των κουμπιών έντασης και Mute.

Αναρτημένη εικόνα


#104   ipuserjim

ipuserjim

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:50

Μου είπαν στο golden-i ότι δέν έχει διαφορά μαύρο άσπρο....

#105   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:51

Επίσης πρόσεξε να πάρεις για white iphone 4s αν πάρεις white.Μπορεί να λένε ότι δεν έχουν διαφορά αλλά έχουν γιατί υπάρχει διαφορετική σχεδίαση στο λευκό για τον proximity sensor στο πάνω μέρος.Οι ζελατίνες του μαύρου τον καλύπτουν τον sensor αυτόν..

Ωχ white θα έχω... Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες