Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

No Mercy Reloaded + Διαγωνισμός: 3 Gift Cards


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
116 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 16/11/2011 - 14:01

Μόλις έκανα και εγω! Καλή επιτυχία στην εφαρμογή αλλα και σε εμάς!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   voutsik

voutsik

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2011 - 14:05

molis to ekana.good luck

#18   LegalRadiationTeam2

LegalRadiationTeam2

    iPH Member

  • 233 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2011 - 14:23

Πέραν της προσέγγισης για την "αναβάθμιση" όσων έχουν ήδη πληρώσει την εφαρμογη στην Apple εσείς τι κάνατε για αυτο ; Σε όσους έχουμε ήδη πληρώσει την εφαρμογη γιατί δεν παρέχεται έστω και η παλιότερη και κάνατε update πάνω στην υπάρχουσα που να αναρμονιζεται με τα ζητούμενα της Apple περι βίας κτλ;

Απο μέρους μου αυτο είναι απαράδεκτο. Φυσικά δεν είναι ούτε πόσο αγοράς της παλαιότερης εφαρμογής ούτε το κόστος της τωρινής αλλα η κίνηση αυτη μου δείχνει κύριοι ότι δεν εξάντλησατε τα περιθώρια ώστε όσοι στήριξαν την πρώτη δουλεια σας να έχουν την θέληση να το κάνουν και στο μέλλον .


Εν παση περίπτωση καλή επιτυχία στην δουλειά σας.


H apple δεν μας επέτρεψε να κάνουμε update για μια διφορούμενη λεπτομέρεια στους κανόνες της περί βίας.
Το ότι είναι διφορούμενη και άλλοι reviewers νιώθουν τι λέει ενώ άλλοι την "διαβάζουν" λάθος
αποδεικνύεται από το γεγονός πως το app από άλλο reviewer και άλλο publisher έγινε approved !

Αλλά ούτε και μας κατέβασε αυτή που έτρεχε (που ήταν ίδια εκτός των αναβαθμίσεων που αναφέραμε)!
Ανταλλάξαμε πολλά emails διαμαρτυρίας και απόψεων αλλά ο συγκεκριμμένος reviewer δεν είχε κανένα σκοπό να συμφωνήσει.
Από την άλλη μεριά είχαμε υπογράψει συμβόλαιο για συγκεκριμμένη ημερομηνία διάθεσης του No Mercy reloaded με τον publisher
το οποίο παραβίαστηκε για μιάμιση εβδομάδα και είχαν αρχίσει τα "σχόλια". Δεν υπήρχαν άλλα περιθώρια διαπραγματεύσεων.

Μπορεί να ακούγεται κάπως αλλά είναι η αλήθεια. Κάναμε ό,τι περνούσε από το χέρι μας για να μην απογοητεύσουμε τους ήδη αγοραστές.
Οι λίγοι που μας γνωρίζουν καλύτερα εδώ και ξέρουν το ήθος μας και την προσοχή που δίνουμε σε λεπτομέρειες, θέλω να πιστεύω πως θα συμφωνήσουν.
Αν υπήρχε τρόπος να κάνουμε κάτι παραπάνω θα το είχαμε κάνει.

Αυτοί που ήδη την έχουν πάντως δεν χάνουν κάτι σημαντικό εκτός από το άμεσο share στο facebook.

Σε ευχαριστούμε που παρόλη την ένσταση μας εύχεσαι καλή επιτυχία
Αν θες κατέβασε την free για να συμμετάσχεις στο διαγωνισμό.

Φιλικά
s

#19   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/11/2011 - 14:35

Με τη σειρά μου θα έρθω να θέσω και εγώ ένα ερώτημα πάνω στα όσα ανέφερε στο μήνυμα #7 ο @thanasis.

Μήπως θα ήταν ποιό λογικό για τους παλαιούς κατόχους της εφαρμογής να λάβουν ανευ νέων εξόδων την νέα σας εφαρμογή; Όχι λόγο της αξίας όπως αναφέρθηκε αλλά λόγω τουλάχιστον και της δικής σας εκτίμησης προ τις ενέργειες που έγιναν απο τους παλαιούς κατόχους... ;)

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#20   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 16/11/2011 - 14:50

Οκ, το εκανα κι εγω!

#21   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:11

Οκ και εγω...!

#22   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/11/2011 - 15:41

Ok και απο μένα,εκανα οτι πρέπει. ;)
Καλή επιτυχία σε όλους!!!!!! :excl:

#23   Kapngage

Kapngage

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:kapngage

Δημοσίευση 16/11/2011 - 16:19

Done , κρητική και σχολεία γράφτηκαν !! Καλή επιτυχία σε όλους και καλή συνέχεια στης εφαρμογές σας !!

#24   antonis1994

antonis1994

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:antonis1994

Δημοσίευση 16/11/2011 - 16:26

Εκανα rate στο Ελληνικό store καλή επιτιχία.

#25   LegalRadiationTeam2

LegalRadiationTeam2

    iPH Member

  • 233 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2011 - 16:31

Καλή επιτυχία σε όλους τους διαγωνιζόμενους !

#26   LegalRadiationTeam2

LegalRadiationTeam2

    iPH Member

  • 233 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2011 - 16:34

Με τη σειρά μου θα έρθω να θέσω και εγώ ένα ερώτημα πάνω στα όσα ανέφερε στο μήνυμα #7 ο @thanasis.

Μήπως θα ήταν ποιό λογικό για τους παλαιούς κατόχους της εφαρμογής να λάβουν ανευ νέων εξόδων την νέα σας εφαρμογή; Όχι λόγο της αξίας όπως αναφέρθηκε αλλά λόγω τουλάχιστον και της δικής σας εκτίμησης προ τις ενέργειες που έγιναν απο τους παλαιούς κατόχους... ;)


Αν ήταν δυνατό αυτό να γίνει μαζικά θα το είχαμε ήδη κάνει.
Οποιαδήποτε αγορά περνά από την Apple για να ολοκληρωθεί.

#27   Applakias

Applakias

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 16/11/2011 - 16:47

Αλολούθησα τα βήματα του 1ου πόστ και έκανα ότι έλεγε στο ελληνικό store!Στο app store έχω username georgekalok.Ευχαριστώ :)

#28   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 16/11/2011 - 17:23

Καταρχην αγαπητοι μου ελληνες δημιουργοι του No Mercy, Developers.

Θα ηθελα να σας ευχαρηστησω και να εκφρασω τα θερμα μου συγχαρητηρια τοσο σε εσας οσο και στη φιλοξενια του iPhoneHellas που παντα πρωτοπορει στα τεχνολογικα επιτευγματα των συσκευων και λειτουργικων συστηματων iOS και περισσοτερο απ΄ολα σε εσας που μας εμπιστευεστε σαν Forum εκμεταλευοντας ολες αυτες τις ευκαιριες κανοντας μας ποιο εμπιρους στο κοσμο της τεχνολογια. Οπως ανεφερα η διασκεδαση πολλες φορες δεν σταματα εδω κι ετσι οδηγει στη γνωση και την εμειρια, κατι πολυ συμαντικο για τα χρονια στα οποια ζουμε.

Τελικα, κατεβασα την ομορφη εφαρμογη σας απο App Store, την δοκιμασα για πολλες ωρες διοτι την εβρισκα πολυ διασκεδαστικη, φιλικη και ευχαρηστη και στη συνεχεια εγραψα κατι πολυ θετικο καθως και καποιες ιδες τις οποιες θα περιμενα να δουμε μελοντικα κανοντας ενα απλο Ratings κατω απο την εφαρμογη στο App Store απο το iphone μου.


Ετσι σας ευχαρηστουμε και παλι, να ειστε ολοι καλα και δυνατοι για να δημιουργηται καθε φορα κατι θετικο οπως και η συγγεκριμενη εφαρμογη, διοτι στα χρονια μας ειναι λιγοι αυτη που αγαπουν και σεβονται τον τοπο και τους πατριωτες τους και αυτοι σιγα σιγα απιλουνται υπο εξαφανιση!!!

ΑΞΙΖΕΤΕ ΠΟΛΛΑ <<+>>

Τελευταία επεξεργασία από: milofonakias, 16/11/2011 - 17:30


#29   LegalRadiationTeam2

LegalRadiationTeam2

    iPH Member

  • 233 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2011 - 18:29

Καταρχην αγαπητοι μου ελληνες δημιουργοι του No Mercy, Developers.

Θα ηθελα να σας ευχαρηστησω και να εκφρασω τα θερμα μου συγχαρητηρια τοσο σε εσας οσο και στη φιλοξενια του iPhoneHellas που παντα πρωτοπορει στα τεχνολογικα επιτευγματα των συσκευων και λειτουργικων συστηματων iOS και περισσοτερο απ΄ολα σε εσας που μας εμπιστευεστε σαν Forum εκμεταλευοντας ολες αυτες τις ευκαιριες κανοντας μας ποιο εμπιρους στο κοσμο της τεχνολογια. Οπως ανεφερα η διασκεδαση πολλες φορες δεν σταματα εδω κι ετσι οδηγει στη γνωση και την εμειρια, κατι πολυ συμαντικο για τα χρονια στα οποια ζουμε.

Τελικα, κατεβασα την ομορφη εφαρμογη σας απο App Store, την δοκιμασα για πολλες ωρες διοτι την εβρισκα πολυ διασκεδαστικη, φιλικη και ευχαρηστη και στη συνεχεια εγραψα κατι πολυ θετικο καθως και καποιες ιδες τις οποιες θα περιμενα να δουμε μελοντικα κανοντας ενα απλο Ratings κατω απο την εφαρμογη στο App Store απο το iphone μου.


Ετσι σας ευχαρηστουμε και παλι, να ειστε ολοι καλα και δυνατοι για να δημιουργηται καθε φορα κατι θετικο οπως και η συγγεκριμενη εφαρμογη, διοτι στα χρονια μας ειναι λιγοι αυτη που αγαπουν και σεβονται τον τοπο και τους πατριωτες τους και αυτοι σιγα σιγα απιλουνται υπο εξαφανιση!!!

ΑΞΙΖΕΤΕ ΠΟΛΛΑ <<+>>


Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.

Σίγουρα δουλεύουμε ελπίζωντας σε κάποιο κέρδος αλλά αγαπάμε αυτό που κάνουμε και αυτό προσπαθούμε να το
αποτυπώνουμε σε κάθε τι που δημιουργούμε.
Με αυτή την εφαρμογή λοιπόν εφόσον αισθάνεσαι έτσι, μπορείς να φορτώσεις τις φάτσες αυτών που θεωρείς πως δεν σέβονται
τίποτα και να εκφραστείς ελεύθερα.
Ευκολα βρίσκεις την φάτσα οποιουδήποτε πολιτικού / δημόσιου προσώπου.
Έχουν όλοι facebook και twitter (ό,τι είναι της "μόδας" δεν τους ξεφεύγει...)

Καλή τύχη

#30   Ikariapower

Ikariapower

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Twitter:@Ikariapower
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/11/2011 - 19:18

Έγινε και από μένα !!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες